Yay burcu olarak enerjinizin önünde kimse duramaz. Emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Sosyal ilişkiler de olumlu şekilde etkilenmeye başlayacak. Yeni kişilerle tanışabilir ve o kişilerle sonsuza kadar arkadaş olabilirsiniz. Geçmişten aldığınız dersleri uygulama zamanı. Akıllı ve zeki insanlarla tanışarak, güzel işlere adım atabilirsiniz. Satürn, Jüpiter ve Plüton finans evinizde bir araya gelerek, maddi anlamda sizi rahatlatacak. Bu yıl olacak olan 6 tutulmanın 2 tanesi kişiselliğinizi temsil eden evde yaşanacak. Kendinizi ifade edebilirliğiniz artacak ve çok mantıklı konuşmalar yapabileceksiniz. Yönetme gücünüz daha da gelişecek. Bu yıl harcamaya olan merakınız artacağı için daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Para evinizde bulunan Jüpiter, Satürn ve Plüton, size ciddi olanaklar sunarken bunun yanında bir kaç zorlukla da karşılaşabilirsiniz.

2020 Yay Burcunda İş Hayatı


Para eviniz bu yıl en aktif zamanlarından birini yaşıyor. Finans gezegeniniz olan Satürn, parayı sizin için önemli bir konuma getirecek. Hedeflerinizi son derece kararlı olarak verirseniz, kazancınızda daha da avantaj sağlayabilirsiniz. Geçen yıllarda da başarılıydınız ve gereksiz harcamalar konusunda biraz ders edindiniz. Borçlarınızı azaltmanız sayesinde biraz daha rahatladınız. Fakat paranın elinizde kaldığı sürelerde gereksiz harcama ihtimaliniz ortaya çıkacağı için mantıklı bir yatırımda kullanmanız çok daha faydalı olacaktır. Bu dönem biriktirdiğiniz tüm birikimi mantık çerçevesinde kullanmalısınız. Para konusunda biraz riskli bir döneme girebilirsiniz. Kariyerinizde herhangi bir değişim olmayacak. Bütün olan şeylere rağmen, bu yıl aileniz ve ruhsal gelişiminiz açısından çok önemli. Zorunlu bir iş değişikliği ya da konumunuzu değiştirme gibi olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutulmalardan kaynaklı olarak cesaret edemediğiniz şeylerde biraz daha cesaretli olabilirsiniz. İş yerinizde olabilecek tüm olumsuzluklara karşı da hazırlıklı olmalısınız.

2020 Yay Burcunda Aşk Hayatı

Haziran ayından sonra Mars gezegeni aşk ve sosyal eviniz arasında gidip gelecek. Bu da ilişkilerde bazı sorunlara yol açabilir. Son derece eğlenceli bir hayat sürerken sadakat olarak beklediğiniz şeylerle karşılaşamayabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız konusunda endişeli olmanızı gerektiren bir problem olmayacak ancak biraz çalkantılı bir aşk hayatı yaşayabilirsiniz. Kalbinizde kimse yoksa ve ilişki olarak kimseyi kendinize uygun görmüyorsanız bu yıl sizin için güzel bir yıl olacak. Bu dönem duygularınız karmaşık ve zorlayıcı olabilir.

yay burclari 1

2020 Yay Burcunda Sağlık

Yay burcu olarak çok sağlıklı olacağınız bir yıl olacak. Değişimi temsil eden Uranüs gezegeni uzun bir süre sağlık evinizde ve size sürprizler çıkarabilir. Kilonuz beklemediğiniz dönemlerde artabilir. Hızlı karar vermeye özen göstermelisiniz. İhtiyaçlarınızı belirlerken dikkatli olmalısınız. Enerjiniz çok yoğun olduğu için yorulmak nedir bilmiyorsunuz. Boş şeylere enerjinizi harcayarak azaltmamalısınız. Yaptığınız işlerden zevk almalı ve stresten uzak durmalısınız. Çevrenizde gelişen iyi ya da kötü olaylar sağlığınızı etkileyebilir.