Close

2020 Akrep Burcu Yorumu

 

Şans ayağınıza geliyor… Ketum Akrep burçları, dayanıklı yapısıyla şimdiye kadar her şeyin altından en az yarayla kalkmasını bildi. Zorlu günler geride kaldı, 2020 yılı, sürprizleriyle Akrep burçlarını bekliyor. İş hayatına dört elle sarılacağınız bu yıl, karşılığını da fazlasıyla alacaksınız. Başarınızı perçinledikçe, önünüze daha fazla iş fırsatı çıkacak. Bu yıl kariyerinizde zıplama yaşayabilirsiniz. Mali açıdan eliniz çok rahatlayacak. Kafanızda birçok fikrin dolaşıyor olması gerçeği görmenizi biraz engelleyebilir ama derin bir nefes alıp bakış açınızı değiştirdiğinizde asıl yapmanız gerekeni çok net bir şekilde görebileceksiniz. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan güvendiğiniz kişilerle bol bol fikir alışverişi yapıp, ortaklaşa başarılı işlere girişim yapabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz iş planını hayata geçirmek için çok uygun bir döneme giriyorsunuz.

Kuvvetli gözlem yeteneğiniz birçok şeyi kafanıza takmanıza sebep oluyor. Zihninizi düşüncelerle boğup, kendinizi strese sokmamaya çalışın. Zihinsel yorgunluğunuz sağlığınızı olumsuz şekilde etkileyebilir. Özellikle eylül ile kasım ayları arasında enerjinizi korumaya dikkat edin. Uykusuzluğa karşı çok dikkat etmelisiniz. Yorgun zihniniz sizi uykusuz bırakabilir. Sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya ve düzenli uyumaya özen gösterin. Kafanızın bir sürü soru işaretleriyle dolu olacağı bu yıla karamsar başlamış olabilirsiniz. Aslında her şey çok güzel olacak. Kendinizi biraz rahat bırakırsanız, hayat size yeni sürprizlerini sunmaya çok hazır. İçinizin kıpır kıpır olacağı bu yıl, sakinlikten çok hoşlanmayacaksınız. Bol bol sosyal aktivite içerisinde vakit geçirmek için plan yapacaksınız. Sportif faaliyetlere daha çok zaman ayıracağınız 2020 yılında sakatlanmalara karşı çok dikkatli olmalısınız.

Aşkta Kararlı Adımlar Atma Zamanı 

Tutkulu bir aşık olduğunuz kadar aynı zamanda da kıskanç olduğunuz için ilişkileriniz genelde dalgalı bir deniz gibi olabiliyor. Nisan ayına kadar aşkı bulamamış olan yalnız Akrepler için aşk kapıyı ikinci kez yılın son ayları olan kasım ve aralık ayında tekrar çalabilir. Bu süreçte üzerini kapattığını düşündüğün bazı sorunlar yeniden gündeme gelerek, sizi biraz sarsabilir. Karmaşık şeyleri kolayca çözebilme yönünüz ile bu sorunu da en az hasarla atlatıp, sonsuza kadar arkanızda bırakmayı başaracaksınız. Bu deneyimlerinizle birlikte aşk hayatınızda temiz bir sayfa açıp daha kararlı ve net adımlar atmaya karar vereceksiniz. Evli veya ilişkisi olan Akrep burçları, mayıs aylarında ilişkilerinde ikinci baharı yaşamaya başlayacaklar.

Eğitimde Yenilikler

2020 yılıyla birlikte bazı Akrep burçların içindeki öğrenme tutkusu yeniden canlanacak. Bazı Akrep burçları kişisel gelişimlerine yatırım yapacak iken bazıları ise yüksek lisans, MBA, doktora gibi eğitimlere yönelecek.

Akrep burçları 2020 sonbaharına geldiğinde her zamankinden daha dinamik, güçlü ve azimli hareket etmeye başlayabilir. Hayatın her alanında kontrollü hareket etmeye seven Akrep burçları, 2020’nin son aylarında hayatının iplerini tamamen eline almış olacak. Aşk hayatını rayına soktuktan sonra, gelirini katlayarak artıracak bir işe başlayacak olan Akrep burçları 2020’nin son aylarına yorgun ama mutlu bir şekilde gelmiş olacak.

scroll to top