Close

2020 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

 

Bu yılınızı, disiplinle ilgili olan Satürn, köklü değişimlerin gezegeni olan Plüton ve çalışma eviniz etkiliyor olacak. Bu yıl kesinlikle farklı değişimler istiyorsanız duygusal savaşlardan kaçınmalısınız. Son derece cesur kararlarınız ile ilgili destek bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Önceki yıllarda ilişkilerinizde gösterdiğiniz emeklerin ve çabaların ne kadar boş olduğunu anlayacaksınız. Sezgilerinizin güçlü olması sayesinde, adımlarınızı zekice atmaya devam edeceksiniz. Çevrenize karşı biraz sinirli ve hassas olabilirsiniz. Kendi değerlerinizi çok iyi biliyorsunuz fakat duygusal olarak eksiklikler yaşayabileceğiniz bir yıl olacak 2020. Bolluğu ve bereketi temsil eden Jüpiter, çalışma evinizde çok fazla yenilik sunacak. Bu sırada değişimi temsil eden Uranüs’ten de kariyer konusunda çok iyi besleneceksiniz. Yüksek mertebelerde olan dostlarınızdan hiç ummadığınız zamanlarda desteklerle karşılaşabilirsiniz. Bu yıl romantik duyguları kenara bırakıp maddi stratejiler geliştirme yılı.

2020 Aslan Burcunda İş Hayatı

Bu yıl çok zamandır beklediğiniz fırsatlarla karşılaşma olasılığının en yüksek olduğu yıl. Bu yıl bütün şanslar adeta sizden yana olacak. Jüpiter bu yılın tamamında, sağlık ve çalışma evine etki edecek. Yaz aylarına doğru Mars gezegeni sayesinde yurt dışı seyahatleriniz olabilir. Yolculuklarla ilgili düşünmeye başlamanız geleceğiniz için çok faydalı olabilir. Fikir olarak uyum sağladığınız kişilerle çok iyi işlere imza atabilirsiniz. Uranüs gezegeninin kariyer evinde bulunduğunu ve bu yıl için büyük bir şans kapısı araladığını unutmamalısınız. Eğer en üst noktada çalışmayı düşünüyorsanız, karşınıza çıkabilecek olan tüm fırsatları teker teker değerlendirmelisiniz. Hangi konu olursa olsun, sizi darlayacak olan bir ortam sizi mutlu etmeyecektir. Bu sene sizin için çok güzel kapılar açılabilir.

2020 Aslan Burcunda Aşk Hayatı

Aslan burcu, aşk burcu olarak da bilinir. Ancak bu yıl hem erkek, hem de kadın aslan burcu bireyleri olarak kendinizi kapana sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Kendinize olan fazla özgüven sizi yanlış yollara sürükleyebilir. Her ne kadar takdir görseniz bile yaptığınız iş sizi tatmin etmeyecektir. Bu yıl aşk hayatınızda Mars gezegenin savaşçı olmasından kaynaklı çatışmalar görebilirsiniz. Duygu değişimleri ve kargaşalar sizi bu yıl biraz yorabilir. Daha sakin bir ilişki için kafanızı toplamanız ve sinirinizi bir kenara bırakmalısınız.

2020 Aslan Burcunda Sağlık

Sağlık evinizde bu sene boyunca Satürn ve Plüton gezegenleri etkili olacak. Yoğun çalışma şartları biraz sizi bitap düşürebilir. Çalışmak için ne kadar çaba sarfediyorsanız dinlenirken de bunu göze alarak dinlenmelisiniz. Sağlıksal bir rahatsızlığınız konusunda radikal sonuçlar ortaya çıkabilir. Gezegenlerin bu yıl sağlayacağı güç ve enerji yüzünden en ufak şeye sinirlenebilir ve agresif olabilirsiniz. Bu yıl yoğun çalışma ve maddi güç elde etme isteği sağlığınız açısından sorunlara yol açabilir. Hasta olma konusunda en dirençli burçlardan biri olan aslan burcu, çok güçlü bağışıklık sistemine sahiptir. Ancak sinirsel ve psikolojik rahatsızlıklar sizi bir hayli rahatsız edecek gibi duruyor. Bu sebeple sağlığınıza ve kendinize ekstra özen göstermelisiniz.

scroll to top