Close

Balık burcu erkeği ile çıkmak

Balık burcu erkeği ile çıkmak

Balık burcu erkeği ile çıkmak

Balık burcu erkeği ile çıkmak konusunda neler bilmeniz gerekiyor burada hepsini size anlatacağız. O gerçekten duygularında. Biriyle çıkmaya ilk başladığınızda keşfedilmesi gereken birkaç temel şey var. Nereli bu adam? Geçinmek için ne yapıyor? Ve kesinlikle, doğum günü ne zaman? Bu sadece “mutlu doğum günü :)” metnini ne zaman göndereceğinizi hatırlamak için değil! Potansiyel bir bireyin burcunu bilmek davranışını anlamada gerçekten yardımcı olabilir. 

Astroloji, kişilik özelliklerini, evcil hayvan sıkıntılarını ve evet, hatta buluşma kalıplarını parçalamamıza yardımcı olur. Tabelasına bakmak ve sizinkinin onunla nasıl çalıştığını görmek eğlenceli ve bilgilendirici olabilir. Balık burcu erkeği ile çıkmak gibi bir durumunuz var ise öncelikle şunu söylememiz gerekir ki, size bir sürü güzel söz söyleyecektir.

Eğer çıkıyorsanız, Insta’yı takip ediyorsanız (merhaba, suçlu) ya da sadece bir Balık adamının hayalini kuruyorsanız, bu duygusal su işaretinde gezinmenize yardımcı olmak için buradayız. Bu mistik denizkızları rüya gibi, romantik ve bir sürü duyguları var. Balık burcu erkeği ile çıkmak ile alakalı her şeyi öğreteceğiz. Balık burcu erkeği ile çıkmak ile alakalı bütün merak ettiklerini cevaplayacağız.

Balık burcu erkeği ile çıkmak
Balık burcu erkeği ile çıkmak

Doğum günü: 12 Şubat-20 Mart

Tip: Değiştirilebilir su işareti

Yönetici gezegenler: Jüpiter ve Neptün

Anahtar Kelimeler: Rüya gibi, eğlenceli, duygusal, sanatsal, kararsız, romantik, yaratıcı

Aşk marşı: ‘’Duygularımda”, Drake tarafından

Ünlü Balık adamları: Justin Bieber, Trever Noah, Oscar Isaac, Stephen Curry, Fred Rogers, Jon Hamm, Josh Groban, Chris Martin, Ansel Elgort, Mühür, Daniel Craig, Shaquille O’NEAL, Bryan Cranston, James Van Der Beek, Ortak, Rob Lowe

Balık burcu erkeği ile en iyi eşleşmeler

Balıklar böyle idealist ve romantik bir işarettir, bu yüzden Terazi’nin mükemmel bir eşleşme olması doğaldır! Terazi, güzellik, sevgi ve zevk gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve Terazi, tıpkı Balıklar gibi iyimser ve açık fikirlidir. Yay, Balıklar için harika bir eşleşme! Hem özgürlük duygusu var, bu yüzden birbirimizi alanı veren bir sorun değildir. Diğer su işaretleri Yengeç ve Akrep, Balıkların hisleriyle iyi uyum sağlar. Son olarak, Başak ve Balıkların karşıtları vardır, stil kimyasını çekerler (m. ö. onlar kelimenin tam anlamıyla zodyaktaki karşıtlardır). Şimdi balık burcu erkeği ile çıkmak ile alakalı daha detaya inelim.

Balık burcu erkeği ile çıkmak
Balık burcu erkeği ile çıkmak

Balık erkeği özellikleri

Balık erkeği özellikleri nelerdir? Zodyak’ın son işareti olan Balık takımyıldızı altında doğan bir adam tam bir rüya teknesidir. O çapkın, çekici ve romantik ve bir su işareti olmak, aynı zamanda içe dönük ve duygusal olmak, kesin olarak en duygusal işarettir. Onun işareti de değişken olarak sınıflandırılır, yani uyarlanabilir ve değiştirilebilir. Bu, sürekli değişen ruh hallerine en çok yansır, asla yavaşlamayan bir duygu akışına ve muazzam bir hayal gücüne sahiptir. Balık erkeği özellikleri nelerdir? O, sevecen olma konusunda idealist ve unapologetiktir, ancak ruh hali bir düşüşte olduğunda, onun yanında olmak zor olabilir. Yine de her zamanki tatlı haline döndüğünde, onunla dokuzuncu buluttasın!

Balık burcu erkeği ile çıkmak
Balık burcu erkeği ile çıkmak

Balık erkeği ile seks

Balık burcu yatakta inanılmazdır hatta bazıları zodyak işaretleri içinde sekste en iyilerin onlar olduğunu söyler. O kadar sezgiseldirler ki, o istemeden önce eşlerinin yatakta ne istediğini bilirler! Ve yaratıcılıkları ve yargısız doğaları, aklınıza gelebilecek hemen hemen her fanteziyi veya ilginçliği denemek için aşağı oldukları anlamına gelir. Romantik bir su işareti olarak, kucaklamaları ve öpücükleri severler. Ve ayrıca duşta seks. Balık erkeği özellikleri nelerdir?

Balık burcu erkeği ile çıkmak
Balık burcu erkeği ile çıkmak

 

BİR BALIK ERKEĞİ HAKKINDA HER ŞEY

Balık erkeği özellikleri nelerdir? Onun işareti Neptün, rüyalar gezegeni, yanılsamalar ve derinlemesine duygusal bağlantılar tarafından yönetiliyor. Bu onun fantastik hayal gücünün ve romantik, şefkatli doğasının yanı sıra doğal sezgisinin de köküdür. O gerçek bir empatidir, başkalarının duygularını alır ve onları ister istemez güçlü bir şekilde yaşar. Yani boş bir gün geçirdiğinde, bunu biliyor ve seni neşelendirmek için hemen içeri giriyor. 

Onun işareti aynı zamanda bolluk ve cömertlik gezegeni olan Jüpiter tarafından yönetiliyor ve muazzam duygu yelpazesini ve başkalarına bakım ve destek sağlama konusundaki doğal yeteneğini açıklıyor. On kişiden dokuzunda, eğer mutluysan, o da mutludur, bu yüzden doğal olarak ruh halinin her zaman açık olduğundan emin olmak ister. Onun işareti, davranışlarının çoğunu simgeleyen balık takımyıldızının adını almıştır. 

Hayat boyunca umursamadan yüzer ve bazen bir duygu akımına kapılır, ancak genellikle dünyayı basit, yavaş hareket eden bir şekilde gezer. Nerede olursa olsun, yetersiz akan duygusal enerjiyle çok uyumludur ve tehdit altında veya bunalmış hissettiğinde hızla yukarı doğru yüzer, bu da anlaşmazlıklar söz konusu olduğunda bir cankurtarandır. Balık erkeği ile çıkmak esnasında tartışmanın ikiniz arasında bir bölünmeye neden olmasına izin vermek yerine affetmeyi ve unutmayı tercih ederek çatışmayı barışçıl bir şekilde atlatmaya çalışacak.

Yıldızlı gözlü Balık adamınız başını bulutların içinde yaşıyor, sürekli olarak her şeyin sakin, hoş ve romantik olduğu kendi küçük dünyasını hayal ediyor. Sana bakıyor ve bir ruh eşi görüyor. Onun mükemmel çifti gibi hissetmediği sürece kimseyle çıkmazdı, çünkü gerçek hayattaki ilişkilerinin sürekli içinde bulunduğu fantezi kadar idealist olmasını talep ediyor. Balık erkeği ile çıkmak tamamen özneldir ve aşkla ilgili belirsiz fikirler ve fanteziler tarafından yönlendirilir.

Balık burcu erkeği ile çıkmak
Balık burcu erkeği ile çıkmak

Balık erkeği özellikleri nelerdir? Yatak odasında hayat söz konusu olduğunda, fiziksel seks eylemi, gerçekten peşinde olduğu manevi, şiirsel bağın sadece bir parçasıdır. Romantik fikirler ve sevimsiz duygular malını güzel, ama ilişki bir iş yapma sadece iyi niyetten fazlasını gerektirir. Duyguları hayatını o kadar yoğun bir şekilde yönetiyor ki, onunla temasa geçmek için mantık, akıl veya mantık kullanmayı ekarte edebilirsiniz. 

Entelektüel düşüncelerin ve iletişimin gezegeni Merkür aslında Balık burcunda zararlı olarak kabul edilir, bu yüzden düşüncelerini ve duygularını sözelleştirmek hiç de kolay değildir. Burcunun puslu, sisli Neptün tarafından yönetilmesinin üstünde olan her şey ciddi çatışmalara yol açabilir. Bu küçük balık, birisinin sesini yükselttiği veya onunla keskin bir ton aldığı anda yüzmeye meyillidir, bu da sorunlu kaçma ününe katkıda bulunur.

Zodyak’ın en öznel işareti olarak, hayatı kesinlikle kendi şartlarıyla yaşıyor. Onu yakalamaya çalışırsanız, onu sıkıştırmak imkansızdır ve parmaklarınızın arasından kayar. Duygusal sınırların onunla belirlenmesi ve uygulanması zordur, çünkü uzaya, yakınlığa, sevgiye ya da yalnız zamana olan ihtiyacı, sürekli değişen ruh hali ile değişir ve değişir. Bir ilişkide, dev kalbi sizin için sevgi ve hayranlıkla doludur, ancak bir balık erkeği ile çıkmak ilişkinin her zaman kolay ve mükemmel olması için inanılmaz derecede yüksek standartları kaçınılmaz sorunlara neden olur.

Hazırlıksız romantik jestler karşılığında program ve planlama eksikliğini affedebilirseniz bir Balıkla tanışın. Bir şeyleri düşünmek ve konuşmak yerine kendini duygu ve jestlerle ifade etmeyi tercih eder, bu yüzden duygusal olarak uyumlu değilseniz, birlikte kalma şansınız zayıftır, herkes ihtiyaç duyduğu açıklığı yapamaz. Balık erkeği özellikleri nelerdir?

Çok hassastır ve kendini bunalmış hissettiğinde yalnız başına kaybolmak, sonra da süper muhtaçlığa dönmek onun doğasında vardır. Başından sonuna kadar, onunla olan ilişkiniz vahşi bir yolculuk olacak. Eğer onun sağanak duygularıyla yüzemezsen, kendini boğulurken bulabilirsin. Şüphesiz, bir Balıkla tanıştıktan sonra duygularınızla daha fazla iletişim halinde olacaksınız!

 

 

scroll to top