Close

Başak Burçları İçin Aşk Yılı: 2020

 

Düzen ve tertipleriyle nam salan Başak burçları bu sene aşkı tam anlamıyla tada bilirler. Bekar Başak burçları için tam bir aşk senesi olacak denebilir. 2020’de ayrıca, emin adımlarla ilerledikleri iş hayatlarında kazanan taraf da olabilirler. Evli olan Başak burçları, 2020 yılında bebek kararı alabilirler. Hayatı daha eğlenceli yaşamaya karar veren evli Başak burçları ise evlerinde hem eşlerine hem de çocuklarına adeta neşe saçarak herkesi şaşırtabilirler. Herkesin derdini dinlemekten bazen kendilerini unutan Başak burçları, buna bir son verip, yönlerini kendilerine ve ailelerine çevirme kararı alabilirler.

Başak Burçları 2020 Yılında Parlayacak 

Alçakgönüllü Başak burçları, hayatlarına daha rahat ve relaks devam etme kararı aldıkları için yaratıcı yönleri bu dönemlerde ortaya çıkmaya başlayabilir. Kendine yeni hobiler edinecek olan Başak burçları 2020 yılında, planladıkları ve erteledikleri her şeyi yeniden gündeme getirebilir. Analitik zekasını planladığı işlere çevirecek olan Başak burçları, elini koyduğu işlere imzasını atacak ve özellikle iş hayatında adını birçok kişiye duyurmayı başarabilir.

Hem kendi hem de ailesinin sağlığı konusunda her zaman titiz davranan Başak burçlarını, bu konuda tedirgin edebilecek bazı gelişmeler yaşanabilir. İçsel gerilimlerini hızlıca arka plana atmayı başaran Başak burçları, sağlık sorunlarının yaşadıkları stresten ötürü ortaya çıktığını fark eder etmez, her şey yoluna girecektir.

Gerçekçi planlarla, ayağı yere basan projeleri seçecek olan Başak burçları, özellikle sanat, medya ve tasarım gibi işlerde çok parlayabilir. 2020 yılının sonlarına doğru iş hayatında bazı aksaklıklar yaşayacak olan Başak burçları, bu aksaklıkların da altından ustaca kalkıp yoluna devam ederek düze çıkabilirler.

Sonbahar aylarında, maddi konulara dikkat etmesi gerekecek olan Başak burçları, harcamalarına fren çekmek zorunda kalabilir. Eğer ortak bir iş içindeyseniz veya kredi, vergi veya nafaka gibi ödemeleriniz varsa, bunları yıllık olarak planlamalı ve mümkün oldukça ertelemeye bırakmadan ödemeleri yapmalısınız.

Aşkı arayan sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar, 2020 yılı aşkı bulacağınız yıl olabilir. Hayatın sizi karşılaştıracağı ruh ikizinizin kapınızı çalması artık an meselesi. Karşılıklı güvene dayalı, huzur dolu bir ilişkinin kapıları sizin için aralanabilir. Yapacağınız tek şey akışına bırakmak…

Becerikli yanınız size şimdiye kadar pek çok şey kazandırmış olabilir. Mükemmeliyetçi yanınız zaman zaman hayatı sizi için zorlaştırsa da, daha çok bu yönünüz sayesinde mükafatlandırıldınız. Sorumluluklarınızın artacağı ama zorlanmadan yolunuza devam edeceğiniz bir yıl yaşayabilirsiniz. Adeta DNA kodunuzun bir parçası olan çalışkanlık, sizi dinç ve zinde tutar. Geleneklere sıkı sıkıya bağlı olan Başak burçları, bu sene kemerleri biraz daha gevşetip rahatına bakmaya başlayabilir. Özellikle hayata geçirmek istediğiniz planlarınızı daha fazla ertelemek istemiyor olmanız, daha fazla gaza basmanıza sebep olabilir. Son yıllarda verdiğiniz tüm mücadeleyi, atlattığınız zorlukları göz önüne alınca artık gözü karartıp yola çıkmanın zamanı denebilir.

scroll to top