Close

2020’de Başak Burcunu Neler Bekliyor

İş Hayatında Başak Burcu

2020 yılı başak burçları için her anlamda oldukça bereketli bir yıl olacak. Yeni başlangıçlara merhaba diyecek, bu doğrultuda yepyeni atılımlar yapacaksınız. İş hayatında yükselişler bu yıl sizi bekliyor. Geçtiğimiz yıl maddi sıkıntı sürecinde olan başaklar için bu yıl kazanç kapıları birer birer aralanacak. İşinizde terfi alacak ya da yeni bir iş kurarak yükselme yaşayacaksınız. Yapı olarak oldukça titiz olan başak burçları, iş hayatında bu titizliğini sürdürerek düzenli ve dengeli oluşumlara imza atacak. Bu yıl kendinizle birlikte birçok insana ışık tutacak ve onları olumlu yönde etkileyeceksiniz.

Ortaklı iş yapmanız söz konusu ise ortaklarınızın arasında yıldız gibi parlayacak ve fikirleriniz ile aranan kişi olacaksınız.

2020 Başak Burcuna Aşk Hayatında Neler Getirecek?

Aşk gezegeni olan Venüs bu yıl sizin ekseninizde dolaşacak. Bu da yeni aşklara yelken açmanız demek. Bekar olan başak burçları için Haziran ayından sonra yeni ilişki kapıları açılacak. Yalnız kıskançlık konusuna dikkat etmelisiniz. Ruhen oldukça kıskanç olan başak burçları bu yıl da bunu devam ettirecek. Ancak abartıya kaçmanız ilişkinizi olumsuz yönde etkileyeceğinden, bu durumu mutlaka düzeltme yoluna gitmelisiniz. 

Bekar olan başak burçları için 2020 yılınının temmuz ayından sonra evlilik söz konusu olabilir. Mükemmel aşkı bulup yuvanızı kurmanız bu yıl oldukça kuvvetli bir ihtimal.

Bununla birlikte küllenmiş aşklarınız da bu yıl yeniden karşınıza çıkabilir. Eski sevgiliniz ya da eski eşinizle yeniden bir araya gelebilir ve bu defa mutlu birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Evli bir başak burcu iseniz aile hayatınızda huzur bu yıl da sizinle olacak. Çocuklarınız var ise onların eğitimi için yeni kararlar vereceğiniz bir yıl olacak 2020. Eşinizle birlikte onların geleceği için birtakım planlar yapacak ve onları uygulamaya geçirmek için fırsat kollayacaksınız.

Huzurun Anahtarı Başak Burcunda

2020’nin son aylarında yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarınız tarafından kıskanılabilirsiniz. Bunun oldukça yükseliş yaşadığınız bu dönemle ilgisi büyük elbette. Bunları göz ardı etmeden çevrenizde olan iyi ya da kötü niyetli kişileri ayırdetmeniz, hayatınıza daha sağlıklı yön vermeniz açısından oldukça iyi bir karar olacaktır. Ailenizle keyifli anlar geçirecek ve artan paylaşımlar yaşayacaksınız. Artan maddi imkanlarınız ile birlikte ev ve arsa gibi yatırımlar yapabilirsiniz.

2020’de Sağlık 

2020’nin ilk aylarında yaşayacağınız ufak tefek sağlık sorunları haziran ortasından sonra düzene girecek ve hayatınıza yepyeni bir yön vereceksiniz. Geçtiğimiz yıl ciddi sağlık sorunları yaşayan başak burçları bu yıl tüm bu sağlık sorunlarını yavaş yavaş atlatıyor olmanın keyfini sürmeye başlayacak. Şubat ve mart ayında artan migren ataklarınız baharın gelişi ile azalacak ve size daha keyifli anlar yaşayabileceğiniz bir ortam bırakacak.

Kısacası 2020 başakların yılı olacak diyebiliriz. Aşk, şans, sağlık ve bereket yanınızda olacak

scroll to top