Close

2022 burcunuz burada

2022 burcunuz burada

2022 burcunuz burada

2022 burcunuz burada! Yani bu son iki yıl… um, çok, ama bazı iyi haberlerim var: 2020 ve 2021 ile karşılaştırıldığında, 2022’nin astrolojisi nispeten sorunsuz ilerliyor! Tamam, güzel, doğru, dört gözle bekleyeceğimiz (?) Merkür Retrosu var, ama her zaman kolay esintili, Jüpiter-in-Jüpiter enerjisine sahip olamayız.

Şimdi elimizdeki asıl göreve geçelim: 2022 astrolojisi hayatınızı nasıl etkileyecek. İyi şeylere gelmeden önce (Güneş ve Yükselen burçlara göre 2022 burcunuz), 2022’nin en önemli tarihlerine bir göz atın ve takviminize işaretleyin. Hazır? 2022 burcunuz burada!

SEYAHAT İÇİN EN İYİ GÜNLER

 • 21 Mart: Jüpiter, seyahat gezegeni Merkür ile kavuşuyor. Tatil, konaklama, her neyse – sadece eğlenin!
 • 23 Nisan: Merkür, Kuzey Düğüm ile kavuşum yapıyor, bu yüzden seyahat ederken ruh eşinizle karşılaşırsanız şaşırmayın.
 • 16 Temmuz: Merkür’ün Yengeç burcundaki Güneş ile kavuşumu sayesinde en önemli şeyin ne olduğunu hatırlıyorsunuz. Kendinizi duygusal hissettiren bir yere dönün veya geçmişinizden sevdiklerinizi ziyaret edin.
 • 21 Kasım: Merkür, Venüs (güzellik ve zevk gezegeni) Yay burcunda kavuştuğunda, romantik bir kaçamak için daha iyi bir zaman olamaz.

AŞK İÇİN EN İYİ GÜNLER

 • 30 Nisan: Venüs, Jüpiter ile Balık burcunda kavuşumda, iyi görünmenizi ve harika hissetmenizi sağlıyor.
 • 25 Temmuz: Yengeç burcundaki Venüs, Koç burcundaki Jüpiter ile kare açı yaparken, diğerleri size biraz sevgi göstermek için can atıyor.
 • 15 Kasım: Akrep’teki Venüs, Jüpiter’in Balık’taki üçgenidir; bu, hasar görmüş ilişkileri onardığınız ve güçlü bağlantıları daha da güçlendirdiğiniz anlamına gelir.
 • 9 Aralık: Yay burcundaki Venüs, Balık burcundaki Jüpiter ile kare açı yapıyor. Tercüme: Ne kadar yol kat ettiğinizi düşünün, ardından hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için atışınızı yapın.

YATAK ALTINDA GİZLENMEK İÇİN EN İYİ GÜNLER

 • 14 Ocak: 2022’nin ilk Merkür Retrosu başlıyor.
 • 29 Nisan: Şimdi Plüton geri harekette ve planlarınızı yeniden yönlendiriyor.
 • 10 Mayıs: Merkür Retrosu geri döndü ve İkizler’de.
 • 28 Haziran: Neptün Retrosu = her yerde illüzyonlar.
 • 9 Eylül: Terazi’de bir başka Merkür Retrosu başlıyor. Gardırop arızalarına dikkat edin.
 • 29 Aralık: Evet, 2017’den beri ilk kez bu yıl üç yerine DÖRT Merkür Gerilemesi alıyorsunuz. Ama genel olarak, bu en kötü haber, phew.

2022 burç yorumları

2022 burç yorumları ile geldik ve cidden bu sefer efsane geldik! Herkesin burcunu burada görebileceksiniz ama geçmeden önce yukarıyı okuduğunuzdan emin olun çünkü baya önemli şeyler kaçırmış olmanızı istemeyiz! O zaman herkes yukarıyı okuduysa 2022 burç yorumlarına doğru geçebiliriz. 2022 burç yorumları BAŞLASIN! 2022 burcunuz burada!

Koç burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burcunuz burada

Bu yılı Geleceğin Siz için bir test çalışması olarak düşünün – bundan 20 yıl sonra Gelecek Siz gibi. Büyüme gezegeni Jüpiter, Mayıs’tan Ekim’e kadar burcunuzda, bu nedenle şimdi başladığınız her şey yaşam yörüngenizde büyük bir öneme sahip olacak. Sadece bir şey: Tüm bu çok, çok heyecan verici şeylere yer açmak için geçmiş bagajlardan kurtulmanız gerekecek.

İlişki durumunuz

Yılın başlangıcı, bir ilişkide gerçekten ne istediğinize ve neye ihtiyacınız olduğuna odaklanmanız için bir zamandır, böylece ~kötü bir romantizm~ tuzağına düşmekten kurtulabilirsiniz. En iyi ilişkiler bile zaman zaman dikkat dağıtıcı olabilir, ancak en kötüleri vampir gibi olabilir ve enerjinizi tüketebilir. Unutmayın, sınırlarınıza saygı duyan ve sizi destekleyen bir partneri hak ediyorsunuz.

Kariyer durumunuz

Profesyonel ve finansal gelişiminiz için ÖNEMLİ bir yıl Koç. Yıl başlarken, Venüs Retrosu, muhtemelen kariyerinizi ve iş hayatınızı yeniden bütçelemeniz ve yeniden yapılandırmanız gerekeceğini gösteriyor… bu nedenle, şans ve zenginliği yöneten gezegen Jüpiter, Mayıs’ta Koç burcuna geçiş yaptığında hazır olacaksınız. 10. Bu sadece 12 yılda bir olur, o yüzden hayalinizdeki işe başvurun, o terfinin peşinden gidin, belki hisse senedi satın alın?

Boğa burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burcunuz burada

Yani, biraz inatçı olmakla ün yapmışsın . Ancak 2022, *aynı zamanda* boktan şeyler yapmaya kararlı olduğunuzu gösterme yılınız. Yeni bağlantılar, büyük seyahat planları ve perspektifte tam bir değişim sizin için yıldızlarda. 1 Ocak 2023’e kadar tamamen yeni bir Boğa olacaksınız.

İlişki durumunuz

İlişkiniz tarafından tüketilmekten daha iyi ne olabilir, Boğa? Açıkçası, kendinize biraz sevgi ve ilgi gösterin! Zihniniz (güvenli!) seyahat ederek veya sadece çok okuyarak yeni deneyimler ve bol miktarda bilgi için can atıyor. İster bekar, ister çift olun, yıldızlar bu yıl sizin için en iyi yolun kendini sevme olduğunu söylüyor. Hangi hobiler en iyi tarafınızın parlamasına yardımcı olur?

Kariyer durumunuz

Vay, 2022 = senin için tam bir dönüşüm, Boğa, çünkü bu yılki tutulmalar *hepsi* ya senin burcunda ya da zıt burcun olan Akrep’te. Burcunuzdaki tutulmalar her 19 yılda bir gerçekleşir ve kişisel gelişim, uzun vadeli kariyer geçişleri ve istikrarlı yeni fırsatlar bekleyebilirsiniz.

İkizler burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burcunuz burada

Takım çalışması rüyayı çalıştırır! Yılın ilk yarısı tamamen uzun ömür ve şu anda yaptığınız şeye adanma ile ilgili – gerçekten hayranı olmadığınız iki şey, ancak sadece ilerlemeyi (ve nakit!) düşünün. Yılın ikinci yarısı tamamen yeni taahhütler ve yakın ilişkiler sunmakla ilgili.

İlişki durumunuz

Hazır mısın İkizler? Aşk ve ortaklıklar için bir pencere açılmaya başlıyor! 2021’de ilişkiler hakkında öğrendiğiniz her şeyi alıyor ve yeni bilginizle ilerliyorsunuz. Sadece bağlılığın zorlanamayacağını ve bazen kıvılcımların sönmesine izin vermen gerektiğini unutma. Romantizmi ağırdan alın – tüm kalbinizi vaktinden önce paylaşmanıza gerek yok. Ve eğer en mutlu solo iseniz, bunu yaparsınız!

Kariyer durumunuz

Yaratıcılığınızın parlamasına izin verme zamanı, canlı İkizlerim! Yılın ilk yarısında, büyüme ve şansın hükümdarı Jüpiter, kariyerle ilgili 10. evinizde Balık’ta ~gelişiyor~ ve siz gelişiyorsunuz. Akrep burcundaki iki büyük tutulma sayesinde iş rutininizde, programınızda veya potansiyel olarak yönettiğiniz ekipte de değişiklikler yaşayabilirsiniz. Çok meşgul olacaksınız, bu yüzden tükenmişliği önlemek için dengenin anahtar olduğunu unutmayın!

Yengeç burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burcunuz burada

Bilmediğiniz bile bilmediğiniz şeyler hakkında tonlarca bilgi almak için yengeç kabuğunuzdan çıkmaya hazırlanın ve öğrendiklerinize uyacak şekilde profesyonel, kişisel ve ilişki hedeflerinizi yeniden ayarlayın. Esnek ol! Kolay olmayacak bb, ama yıldızlar sana şimdi büyüme zamanının geldiğini söylüyor.

İlişki durumunuz

Bak, Yengeç, biliyorsun bazen sadece biraz bağımlı olabilirsin. Bu yıl senin meydan okuman bu. İlişkilerinizi romantikleştirmek yerine gerçekte oldukları gibi görmeye çalışın. Sonra onları olabildiğince güçlü kılmaya odaklanın. Bu, uzun vadeli ve kalıcı bağlar kurabileceğiniz bir yıl. Ve gerçekten, bundan daha romantik ne var?

Kariyer durumunuz

Yıl, önemli bir iş sözleşmesini düzenleme, değiştirme veya yeniden yapılandırma ihtiyacını başlatan bir sürü astrolojik eylemle başlar. Yılın ikinci bölümünde, genişleyen Jüpiter, kariyer ve prestijle ilgili 10. evinizde Koç burcuna geçiyor. Bu kozmik döngü her 12 yılda bir gerçekleşir ve profesyonel bir şans patlaması gibidir. Bu yıl daha fazla liderlik rolü üstlenme fırsatınız olursa şaşırmayın.

Aslan burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada

Şimdi çok çalışın, sonra daha çok oynayın. Yılın başında iş projelerine, kişisel projelere, proje projelerine vb. gömüleceksiniz. Ancak Jüpiter Mayıs’ta Koç burcuna girdikten sonra tüm çabalarınızın sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Gurur duygusu harika hissedecek ve kazanacağınız tüm para daha da iyi olacak!

İlişki durumunuz

Vay canına, 2022 aşk hayatın için kesinlikle çok güzel görünüyor Aslan! Bir ilişkiden ne beklediğiniz konusunda oldukça net bir fikriniz var ve ihtiyaçlarınızı karşılamayan aşk ilişkilerinde zaman kaybetmeye değmeyeceğini biliyorsunuz. Bu netliği ve güçlü standartları sürdürün ve hayalinizdeki bae’yi gerçekleştirin ya da mevcut ‘geminizi batmaz hale getirin.

Kariyer durumunuz

Evren sana sahne veriyor, vahşi aslanım! Yıl başlarken, para odaklı Venüs, çalışma ve rutinle ilgili 6. evinizde gerileyecek ve sizi maddi kaynakları nasıl kullandığınızı yeniden düşünmeye ve yeniden düzenlemeye teşvik edecek. Artı, Jüpiter Balık’ta, yatırımlarınızı ve paylaşılan kaynaklarınızı etkiliyor. Düşünün: daha fazla müşteri, işletme kredisi veya yeni yatırımcılar. Bazıları için bu hem size hem de eşinize fayda sağlayacaktır.

Başak burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada

Zodyak’ın her zaman en çalışkan burcu olarak, bir molayı hak ediyorsun Başak. Ve işte burada: 2022’nin ilk parçası eğlenmek, hareketli hissetmek ve TF ile flört etmekle ilgili.

İlişki durumunuz

Romantizme yaklaşımınızı yenilemenin zamanı geldi Başak! ~Arkadaşlık stratejiniz~ bazı daha sağlıklı alışkanlıklar kullanabilir. Ücretsiz tavsiye: (1) Bir anlaşmazlık olduğunda, partnerinizin nereden geldiğini gerçekten anlamaya odaklanın. Aktif dinleme alıştırması yapın ve bol bol soru sorun – güven bana, bir dünya fark yaratacak. (2) Sevilen birinin önünde aptal görünmekten korkmayın – insanları sevimli yapan kusurluluktur!

Kariyer durumunuz

İş arkadaşlarınız, Başak, bc ile şu anda bazı yetişmeler planlayın, odak noktanız iş ‘gemileriniz ve profesyonel anlaşmalarınız. Büyüme gezegeni Jüpiter, 10 Mayıs’a kadar 7. evinizde olacak ve iş sözleşmeleri karlı bir dönüş yapabilir veya yeni fırsatlar çekebilirsiniz. 2022’nin ikinci yarısında pasaportunuzu şimdi yenileyin, bazı uluslararası projelerde çalışabilir, başkalarına öğretebilir veya bir sertifika kazanabilirsiniz. Gökyüzü sınırdır!

Terazi burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burç yorumları

Kendiniz üzerinde çalışmaya başlama zamanı. İki yıldır her gece saat 2’ye kadar The Sims oynuyormuşsunuz gibi değil ama… şimdi bazı sağlıklı alışkanlıklar edinmenin tam zamanı. Bunu şimdi yapın, çünkü Mayıs’tan Ekim’e kadar Jüpiter Koç’ta, aşk hayatınız için on yılın en iyi geçişi ve hazırlıklı olmak isteyeceksiniz. Güven.

İlişki durumunuz

2022 sloganınız: Bırakın ve kurtarın. Ara sıra aşk yaşayabilir, tatlı bağlantılar kurabilir ve hassas anların tadını çıkarabilirsiniz. Ancak daha uzun vadeli bir ilişki arıyorsanız (veya zaten bir ilişki içindeyseniz), tüm bunları dinlenme ihtiyacınızla dengelemeniz gerekir . Ortaklıklar, aşk ve hatta anlık kaçamaklar, bittikten sonra bile enerjinizi almanın bir yolunu bulur. Geçmişte olsa bile, artık acıdan iyileşmek için zaman ayırdığınızdan emin olun.

Kariyer durumunuz

Terazi burcu sizin için yıla yoğun bir başlangıç ​​yapacak. 2022’nin ilk yarısında Jüpiter’in Balık burcuna geçmesiyle elde edilen büyüme sayesinde, çok fazla öz sermaye koyduğunuz önemli bir yaratıcı proje sonunda meyvesini verebilir. Akrep ve Boğa burcunda para sektörlerinizde meydana gelen güçlü tutulmalar. Bunu hak ediyorsun, Terazi bebeğim!

Akrep burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burç yorumları

Küçük bir çocukken ve Amerikan Kızı bebeklerine kesinlikle takıntılı olduğunuz zamanları hatırlıyor musunuz, Pokémon, her neyse? Buna tutku denir ve bir süredir hissetmediğiniz bir şeydir. Şimdiye kadar. Bu, bir kişiye, bir hobiye, hatta belki kendinize aşık olmanız ve ardından bu tutkuyu dünyayla paylaşmanız için sizin yılınız.

İlişki durumunuz

Vay be bebeğim, öyle görünüyor ki aşk hayatına hiç beklemediğin bir anda girecek! Kariyerinize ve özlemlerinize odaklandığınız uzun bir dönemden sonra, gerçekten tatmin edici sevginin mümkün olduğu ~yeni bir çağa~ başlıyorsunuz. Biliyorum!!! Bununla birlikte, bu, bir ilişki içinde olmaya (veya aramaya) aşırı derecede takıntılı olmak için bir öneri değil – aslında, beklentileri serbest bırakın. Kendinize savunmasız olabileceğiniz kişilerle bağlantı kurma, öpüşme ve sohbet etme özgürlüğü verin. Önünüzde heyecan verici bir yıl var.

Kariyer durumunuz

Banka hesabınıza bir göz atın ve vizyon panonuz, bc yatırımlarınız ve yaratıcı arayışlarınız, Jüpiter’in kendini ifade evinizdeki diğer su burcu Balıklarına geçişi sayesinde yılın ilk yarısında odak noktanız olacak. Dönüşümün *işareti* olman iyi bir şey, çünkü bu yıl büyük bir değişimin içindesin, seksi iğnem. Evren sizi muazzam bir şekilde seviye atlıyor ve kariyerinizin de buna uyması çok doğal.

Yay burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burç yorumları

Merhaba tatlım, dünyaya geri dönme zamanı. Bu yıl, köklerinizle temasa geçecek, genç halinizi tekrar ziyaret edecek (TikTok’un kulağa hoş geldiğine bakın: “Ara sıra…”) ve kim olmak istediğinizi düşüneceksiniz. Yalnız zaman ve bol şekerleme planlayın. Her şey kendinizle “evde” hissetmeyi öğrenmekle ilgilidir.

İlişki durumunuz

Tam olarak beklediğin gibi gitmeyen pek çok aşk ilişkisi yaşadın. Pekala, 2022’yi kişisel gençleşme yılınız olarak kabul edin. Tüm hayatını bir ilişkiye bağlamana gerek yok çünkü bazen ihtiyacın olandan fazlasını verirsin ve sonunda kendine zarar verirsin. Bu yıl, zamanınız, kaynaklarınız, enerjiniz ve paha biçilmez becerilerinizle dengeyi bulun. Bir ilişkiniz olsun ya da olmasın, size odaklanma zamanı!

Kariyer durumunuz

Kazanılan gelir ve nakit akışınızı gözden geçirmenizi teşvik eden 2. evinizdeki Venüs Retrosu sayesinde, yıl başlarken para ekstra önemli olacak. Bir zam isteyebilir, maaşınızı yeniden müzakere edebilir veya fiyatlarınızı artırabilirsiniz. Daha büyük bir haber: Bu yıl 6. iş evinizde iki büyük tutulma döngüsü yaşayacaksınız. Ekibinizde, iş yerinizde veya günlük rutininizde ani değişiklikleri tahmin edin.

Oğlak burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burç yorumları

Burcunuzdaki ateşli Mars sayesinde, cesur hedefler belirlemeniz ve onlara ulaşmak için kıçınızı kaldırmanız için size ilham veren bir yılla başlıyor. Ne kadar bağımsız olursan ol, diğer insanları dahil etmeye başlamadığın sürece işler yürümeyecek. Kendinizi artı bir (veya üç veya dört) fikrine açmanın zamanı geldi.

İlişki durumunuz

Merhaba, Oğlak burcu, 2022 astrolojisi, bokunuzu çözme arzunuzu onaylıyor – kendinize güvenin, neyin (ve kimin) buna değer olduğunu bilirsiniz. Aşıklar gelip gidecek ve bu yıl muhtemelen bir ya da iki randevu getirecek. Size yaratıcılık hakkında bir iki şey öğreten kişilere bakın. Sanat galerisi ya da çömlek yapım tarihi, kimse var mı?

Kariyer durumunuz

Hazır olun: 2022 büyük bir yıl. İlk olarak, 2 Ocak’ta Oğlak burcundaki Yeni Ay (Venüs Retrosunun tam ortasında!), kazandığınız geliri ve sözleşmelerdeki dengeyi çevreleyen değişiklikleri getiriyor. Ardından, 2 Mart’ta takviminizi işaretleyin: Balık burcundaki Yeni Ay, şanslı Jüpiter ile bağlantı kurarak size şanslı profesyonel tatiller ve yeni iş anlaşmaları için yeniden müzakere etme şansı getiriyor. Bu ağ kurma yılı, Kaptan!

Kova burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burç yorumları

Söylediği gibi, bir ayağınız geçmişte, diğeri gelecekteyse, yaptığınız tek şey şimdiye işemek. 2022’nin ilk yarısı, Şimdi’de yaşamanızı istiyor. Sabit kalın, işinizi yapın ve en önemlisi başarılarınızı kutlayın. Yapılacaklar listenizdeki her şeyi kontrol ettikten sonra, önceden planlamaya başlayabilirsiniz.

İlişki durumunuz

Bir yıllık flörtten sonra, rulonuzu yavaşlatmaya başlıyorsunuz. Aslında, enerjinizin çoğunu evinize ve ailenize harcamanız için çağrılıyorsunuz. 2022’nin başlangıcı rahat, size yıla doğru başlamak için ihtiyacınız olan soğuk enerjiyi ve yazın aşk/seks ana hitlerini veriyor. İlk başta taklit etmeniz gerekse bile, kendinize olan güveninizi gösterin. Yılın ortasında yaptığınız flörtler, kış boyunca ve sonrasında sizi sıcak tutabilir.

Kariyer durumunuz

İyi haber, Kova: Yıl başlarken kazandığınız parada bir artış bekleyebilirsiniz! Büyüme gezegeni Jüpiter, yılın ilk yarısında 2. evinizde Balık’ta ve net değerinizi artırmaya yardımcı oluyor. Hak ettiğinizi istemek önemlidir! Ayrıca profesyonel konular ve kariyerle ilgili 10. evinizde biri Mayıs’ta diğeri Ekim’de olmak üzere *iki* Akrep tutulması döngüsü yaşıyorsunuz. Yaşam yolunuzdaki büyük değişimler yıldızlarda!

Balık burcu

2022 burcunuz burada
2022 burcunuz burada – 2022 burç yorumları

Etrafınızdaki insanlar kim olduğunuz hakkında çok şey söylüyor, Balık ve ekibiniz çok sıcak görünmüyor. 2022’nin başlangıcı, arkadaşlarınızın çevrenize girip çıktığı bir müzikal sandalye oyunudur, ancak baharın sonunda gerçek ekibinizi bulmuş olacaksınız ve hayatınız bunun için çok daha iyi olacak.

İlişki durumunuz

Aww, Balık, ilişkilerinde bazen yanlış anlaşıldığını veya duyulmadığını hissettiğini biliyorum. Pekala, buna meydan okumanın zamanı geldi. Bu yıl tamamen sizin ağzınızdan mazeretsiz bir şekilde gök gürültüsünün yuvarlanmasına izin vermeyi öğrenmenizle ilgili. Duygularını paylaşamıyorsan aşk gerçek aşk değildir!!! Sevdiklerinizin her ihtiyacınıza boyun eğmesine ya da tüm görüşlerinizi kabul etmesine ihtiyacınız yok, ancak onları dinlediğinden emin olmanız gerekiyor.

Kariyer durumunuz

Gerçekten arzu ettiğiniz yaşam yoluna uyum sağlamanın zamanı geldi, Balık. Gezegensel yöneticiniz Jüpiter, yılın büyük bir bölümünde benliğinizin 1. evinizde olacak ve sizi olmanız gereken ~siz~ ile daha fazla hizaya getirecektir. Size gerçekten uyan bir rol oynamanın zamanı geldi, bu yüzden bunu kozmik bir seviye atlama olarak düşünün! Tanınmış kişiler, bir akıl hocası veya ağınızdan biri size yeni fırsatlar konusunda yardımcı olabilir.

scroll to top