Close

Burcunuz için en iyi düğün teması

Burcunuz için en iyi düğün teması

Burcunuz için en iyi düğün teması

Burcunuz için en iyi düğün teması hangisidir? Bizce okumadan burayı seçmeyin deriz. Düğün planlaması zordur- ancak bir tema seçmek bunu çok daha kolay hale getirir (artık ne tür bir masa düzeni/nedime elbisesi/mekân seçeceğiniz konusunda bir çerçeveniz var!). Astrolojik işaretinize göre mükemmel temayı bulmak için okumaya devam edin.

İşte yıldızların büyük gününüz için hizaladıkları. Hayalinizdeki günün nasıl olacağına dair tavsiye arıyorsanız, cevaplar yıldızlarda olabilir. Şiddetli Ateş burçlarından Toprak elementi tarafından topraklanmış olanlara kadar, sizin için ne tür bir düğün tarzının doğru olduğunu öğrenmek için aşağıdan Zodyak burcunuzu bulun. Burcunuz için en iyi düğün teması hangisidir?

Burcunuz için en iyi düğün teması
Burcunuz için en iyi düğün teması – Burcunuz için en iyi düğün teması

Burçlara göre en iyi düğün stili

Burçlara göre en iyi düğün stili nelerdir? Düğün planlaması kaotik olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek varken, istediğinizi daraltmak zor olabilir. Birçoğu hayatta yaptıkları seçimleri belirlemek için burçlarını kullanır, öyleyse neden düğününüzü planlamak için de kullanmıyorsunuz?

Astrolojiyi takip edenler, onun kişiliğe hitap ettiğine ve onu şekillendirdiğine inanırlar. Bir düğünün son derece kişisel olduğu düşünülürse, onu kendinize uyarlamak istemeniz mantıklıdır. İşte her burç için en uygun düğün temaları. Burçlara göre en iyi düğün stili nelerdir?

Burcunuz için en iyi düğün teması
Burcunuz için en iyi düğün teması – Burcunuz için en iyi düğün teması

Koç: Macera Zamanı

Koç, Zodyak’ın ilk burcudur ve bu nedenle “ilk” olma ve mükemmel olma arzusu onları ideal düğün planlayıcıları yapar. Maceracı ruhunuz bir destinasyon düğünü için idealdir. Çılgın egzotik bir yere gidin ve bir seyahat teması yapın. Düşünün: merkez parçaları olarak küreler, harita tarzı davetler… eserler. Ve tüm dünyayı dolaşmanın düğünle durmasına izin vermeyin- en çok ölmek üzere olan bir balayı ile mutlu olacaksınız. Maldivler, kimse var mı?

Boğa: Eski Cazibe

Güzel, benzersiz şeylere olan sevginizle, mükemmel düğününüz vintage temalı. Masaları hatıra bardakları ve gümüş eşyalarla süsleyin, dantelli bir eski elbise seçin ve güzel eski aile fotoğraflarından oluşan tablolar hazırlayın.

Sonra, nasıl mest eğer tüm hissediyor. Boğalar, sevgi ve güzellikle çevrili olduklarında en iyi durumdadır, bu nedenle romantik güller ve yosun asmalarıyla dolu büyüleyici bir bahçe töreni ve ardından parıldayan ışıkların altında dans eden bir akşam bu burcun rüya eğlencesi olacaktır.

İkizler: Orta Çağ Modern

Senin gibi şık bir entelektüelin yüzyıl ortası modern bir düğüne ihtiyacı var. Palm Springs gibi bir tasarım etkin noktasına gidin ve gelin partinizin Mad Men ile dolup taşmasını sağlayın. Yüzyıl ortası bir mekân seçerseniz, dekor için fazla para harcamanıza gerek kalmayacak ve tüm resimlerin benzersiz hissini seveceksiniz. Lüks detayların hafif ve havadar unsurlarla birleştirilmesi, İkizler’in değişken zihnini rahatlatan, iki görünümün muhteşem bir düğün günü stilini yaratacaktır.

Yengeç: Klasik Romantizm

Sert bir gelenekçisin, bu yüzden klasik, romantik bir kutlamaya ihtiyacın var. Basit bir beyaz elbiseyi sallayacaksınız, mekânda tüm çiçekler olacak- ve klasik kuralların her birine uyacaksınız (masaya gitmeden önce damadı görmek yok ve bir çiçek / jartiyer atmak oluyor, soru sorulmadı). Bugün senin günün! Su burcu olarak duyguları ve kalpleri tarafından yönlendirilirler.

Bu yüzden, belki de Eski Şehir’deki şirin bir restoranda, en yakınları ve en sevdikleriyle çevrili, rahat ve kişisel bir kış düğünü yapan bu tabelayı hayal ediyoruz. Daha küçük misafir sayısı, aile odaklı bu tabelanın özel günde sevdikleriyle kolayca vakit geçirmesini sağlar.

Aslan: Gatsby Glam

Spot ışığı için yaşıyorsun, bu yüzden Leo-in- Gatsby tarzı bir düğün senin için mükemmel. Bu, sesini açma zamanınız- caz grubu, sınırsız şampanya … Ve devam edin, siyah kravatı zorlayın. Düğün günü gardıroplarından dekorlarına ve menü seçimlerine kadar, bu Zodyak burcunun düğünüyle ilgili her şey taze ve modaya uygun sürprizlerle dolu olacak.

Burcunuz için en iyi düğün teması
Burcunuz için en iyi düğün teması – Burcunuz için en iyi düğün teması

Başak: Minimalist Şık

Minimalist bir düğünle akıllara durgunluk verecek kadar titiz zevkinizi sergileyin. Her şey bembeyaz- misafirleriniz, çiçekler, mobilyalar. Sizin için de işe yarayacak. Görünüm şık AF. (Ayrıca, beyaz elbisenizin en azından biraz da herkesinkiyle karışacağını hatırladığınızda ne kadar utangaç olduğunuz konusunda daha az stres yaşarsınız.)

Oteller, çiftlere, büyük günde yapılandırılmış Başaklar için işlerin sorunsuz yürümesini sağlayacak, tesis içi yemek hizmeti verenler ve özel düğün koordinatörleri gibi hepsi bir arada bir mekân sağlar. Başaklar iyi organize edilmiştir ve eskort kartları olarak ikiye katlanan şampanya flütleri veya lazerle kesilmiş akrilik masa numarası gibi çağdaş ve şık unsurlarla dolu bir otel düğünü, bu astrolojik burcun sofistike ve analitik zevkine tamamen uyacaktır.

Terazi: Bahçe Partisi

Bir sürü $$ tasarruf edin- ama yine de bir gündüz bahçe düğünü yaparak romantizm faktörünü artırın. Çay servis edin (ve içki, obvi), arkadaşlarınıza şiirler okutun ve bunların Insta’da ne kadar güzel görüneceğini düşündüğünüzde gülümseyin. Terazi, rustik, doğadan ilham alan unsurları eşleştirmenin keyfini çıkaracak, gür yeşilliklerle dekore edilmiş ahşap bir sunağı düşünecek, şarap rengi bir kırmızı, pembe ve beyaz paleti ile kırsal bir bağ düğününün mükemmel karışımını çağrıştıracak.

Akrep: Gerçek Hayat Masal

Masal prensesi şeyini yap. Prensinizi (veya prensesinizi!) alın, şatoyu kiralayın ve büyüyün. Bunu yıllardır hayal ettiniz ve Akrepler canları ne isterse onu yaparlar, o yüzden devam edin. Bu düğün büyülü, gösterişli ve sınırda rüya gibi olacak. Zengin, dramatik unsurlarla süslenmiş resmi bir müze ortamı, bu Su burcunun yoğun doğasına uyması için mükemmel bir estetik olacaktır.

Yay: Günlük Plaj

Planlar senin arkadaşın değil- özgürlük. Yani bir son dakika plaj düğünü yapın. Elbiseyi atlayın ve beyaz bir mini giyin, saçınızın istediğini yapmasına izin verin ve okyanus kıyısında bir düğünün eğlenceli, çılgın sürprizini kucaklayın. (Ayrıca, hiçbir zor ve hızlı plan, vaktinden önce üzerinde durulacak hiçbir şey ifade etmez.) İster Toskana’dan ilham alan bir İtalyan Kırsal macerası, ister Karayip havasına sahip bir açık hava partisi olsun, Yay, seyahatten ilham alan bir düğün planlamayı sevecektir.

Oğlak: Rustik Kendin Yap

Kesinlikle rustik bir düğün için çağrıda bulunan, pratik ve Pinterest fikirli özel bir karışımısınız. Ahırdan dönüştürülmüş mükemmel etkinlik alanını bulun, Mason kavanozlarını patlatın ve hayallerinizdeki rustik büyüleyici DIY düğününü yaratın. Unutmayın: bir sürü mum! Oğlaklar geleneği sever, bu nedenle klasik ayrıntılarla dolu zamansız bir düğün tam da önlerinde.

Burcunuz için en iyi düğün teması
Burcunuz için en iyi düğün teması – Burcunuz için en iyi düğün teması

Kova: Deniz Gezisi

Denizde evlen! (Evet, gerçekten.) Suyu seven tam bir orijinal olarak, teknede bir düğüne bayılacaksınız. Dalgaları izleyebilirsiniz, tüm sevdikleriniz siz istediğiniz sürece tek bir yerde sıkışıp kalır parti devam etsin… ve deniz renkleri her şeyle harika görünür.

Ayrıca düğünleri sırasında bir dinlenme salonuna sahip olmaları gerekir, böylece herkes kutlama sırasında dinlenip dinlenebilecek bir alana sahip olabilir. Kovalar özgün olmayı severler ve bu nedenle kişiliklerine ve tarzlarına uyacak şekilde tamamen süslenebilecekleri açık bir ahır onların ideal estetiğidir.

Balık: Boho Pikniği

Bir boho düğünü harekettir. Hayal gücün var ve büyük bir kutlama yapmaktan nefret ediyorsun, bu yüzden en sevdiğin parkta mütevazı bir ilişki planla, dolabından bir elbise al ve üstüne çiçekli bir taç tak. Konuklar piknik masalarında yemek yiyebilir ve kaliteli bir Spotify çalma listesi lehine DJ’i atlayabilirsiniz. Kazanan!

Bu aşk kuşlarının, kişisel dokunuşlarla dolu büyüleyici bir sahil düğününe ev sahipliği yaparak, Maryland’in Doğu Kıyısı gibi kıyı bölgelerinden birinden yararlandığını hayal ediyoruz. Anlamlı yeminler ve aile tarzı bir resepsiyon ile birlikte geniş sahil manzaraları ile eşleştirilmiş denizcilikten ilham alan ayrıntılar, bu şefkatli ve sevecen işarete en iyi şekilde uyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top