Close

En iyi araç içi su ısıtıcıları

En iyi araç içi su ısıtıcıları

En iyi araç içi su ısıtıcıları

En iyi araç içi su ısıtıcıların modelleri ne okursa olsun çakmaklıktan gelen elektriği kullanır. Her araçta çakmaklık için farklı W’lık alıcılar bağlanabiliyor. Bu nedenle herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak adına araç kitapçığını okumanızı öneririm. Bununa birlikte araç içi su ısıtıcı modellerinin evlerde kullandığımız su ısıtıcılar kadar hızlı çalışmadığını da göz önünde bulundurmalısınız.

Yaklaşık 1 litrelik suyu ısıtmak için yarım saat gerekebilir. Farklı özellikleri ve avantajlarıyla en iyi araç içi su ısıtıcılar  karşınızda! En iyi araç içi su ısıtıcılar böylece arabadayken bile mükemmel bir fincanı kaçırmanız gerekmez. Neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmek için en iyi araba su ısıtıcısı seçeneklerinden bazılarına göz atıyoruz.

Araba seyahat su ısıtıcıları birkaç farklı boyut ve şekillerde gelir. Gereksinimlerinize ve alanınıza uyan 5 farklı boyutta en iyi araç içi su ısıtıcılarını inceledik.

Gross Termostatlı Araç İçi Su Isıtıcısı

En iyi araç su ısıtıcısı iç ve dış malzemesi krom olması ve termostat özelliğiyle Morponi Gross oluyor. Bu model birçok araç türüne uyumlu olmakla birlikte 500 ml kapasiteye sahip. Aynı zamanda iç ve dış malzemesi krom çelikten imal ediliyor. Dolayısıyla uzun süre hem sağlıklı hem de dayanıklı bir kullanım sunuyor. 12 volt 125watt olması sebebiyle aracınızın uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Öte yandan su kaynadığında otomatik olarak kapanır ve güvenilir kullanma imkanına yardımcı olur.

En iyi araç içi su ısıtıcıları
En iyi araç içi su ısıtıcıları

Nektar Araç İçi Su Isıtıcı Termos Kupa Bardak

En çok tercih edilen araç içi su ısıtıcılar arasında Nektar markasına ait kupa bardaklı ısıtıcı yer alıyor. İç kısmının metal olması ise en büyük avantajlarından biri. Bununla birlikte 400 ml kapasiteye sahip. Özellikle işe, tatile, okula veya kampa giderken sıcak içecek içmek isteyenler için ideal. Termos bardak olması sayesinde içecekleri çok uzun süre sıcak veya soğuk tutabiliyor. Bununla birlikte su ısıtmanız da mümkün. En iyi araç içi su ısıtıcıları listemizin en gözdelerinden.

En iyi araç içi su ısıtıcıları
En iyi araç içi su ısıtıcıları

İmpaks Çaycım Araç İçi Su Isıtıcısı

Mavi ışıklı görüntüsüyle dikkat çeken İmpaks araç içi kettle, 1 yıl garantiyle satılıyor. Aynı zamanda 4 kişilik su kapasitesini yaklaşık 20 dakikada ısıtabiliyor. Su ısınma aşamasında mavi ışık yanarken su kaynadığında kırmızıya dönüyor. Dolayısıyla hoş ve eğlenceli bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebilirim. Krom gizli rezistansa sahip olan ürünün yerli üretim olması da avantaj sağlıyor.

En iyi araç içi su ısıtıcıları
En iyi araç içi su ısıtıcıları

MyBlack Oto Araç İçi Su Isıtıcı 12v

Yolculuğa başlarken sıcak ya da soğuk içecek içmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Su ısıtıcısı olarak kullanmak pek mümkün değil. Ancak içecekleri sıcak veya soğuk tutmak konusunda oldukça başarılı. Evden veya dinlenme tesislerinden ayrılırken termosunuza içecek koyarak uzun saatler aynı ısıdaki içeceğinizi tüketebilirsiniz. Çelik dış gövdeye sahip olan ürün uzun süre kullanılabiliyor. Aynı zamanda alt kısmındaki özel darlık sayesinde araç içi bardaklıklara kolayca koyabilirsiniz. En iyi araç içi su ısıtıcıları listemizde vazgeçilmez.

En iyi araç içi su ısıtıcıları
En iyi araç içi su ısıtıcıları

En kullanışlı araç içi su ısıtıcılar

En kullanışlı araç içi su ısıtıcılar hangisidir? Araç su ısıtıcıları, arabayla yapılan seyahatlerde, kampta ya da karavanda su ısıtma ihtiyacınızı pratik ve güvenli şekilde karşılamanızı sağlamaktadır. Uzun süren yolculuklarda kahve ve çay molası için sürekli duraklama yapmanıza ve bunun için fazladan bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Özellikle bebek, çocuk ve yaşlılarla birlikte yapılan seyahatlerde mama ve pratik yiyecekleri hazırlamak için gerek duyulan sıcak suyu sadece birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelmektedir. 

Aracın çakmak soketi sayesinde çalıştırılan seyahat tipi kettle modelleri, priz ihtiyacını ortadan kaldırarak esnek ve rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Her tip araçta kullanılabilen su ısıtıcıları, başta gezginler ve çocuklu aileler olmak üzere sık seyahat eden herkes için pratik yolculuk araçlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Kettle Tipi Araç Su Isıtıcıları

Araç içinde kullanım amacıyla tasarlanan su ısıtıcıları, kapasite, malzeme, kaynama süresi farklılıkları ve tasarım olarak birbirinden ayrılmaktadır. Kalabalık aileler ya da sıcak su kaynağına erişimin kısıtlı olduğu yerlerde kamp yapan kişiler tarafından çoğunlukla geniş hacimli kettle tarzı modeller tercih edilmektedir. Bu modeller tasarım olarak standart ısıtıcılara benzer görünümde olup 0,5 – 1 litre arası hacimlerde üretilmektedir.

Oto Aksesuar Ürünleri Kategorisi altında yer alan farklı markalara ait en kullanışlı araç içi su ısıtıcıları, su kapasitesi, dış ve iç ünite materyali ve farklı fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan çok çeşitli model seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Seyahat tipi su ısıtıcıları, temelde aynı işlevi yerine getirmek üzere tasarlanmış olup paslanmaz çelik ve plastik olmak üzere iki farklı malzeme kullanılarak üretilmektedir. 

Sunduğu fayda açısından ürün tipine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Örneğin, paslanmaz çelikten üretilen su ısıtıcısı uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım sunarken; BPA içermeyen güvenli plastik modeller, hafiflik ve kolay taşıma imkânı sunuyor. En kullanışlı araç içi su ısıtıcıları  gizli rezistans, otomatik kapama, manuel kapama, kablosuz kullanım, suyu sıcak tutma gibi farklı işlevsel donanımlara sahip olup kullanım alanınıza, beklentilerinize ve bütçenize yönelik seçim yapma olanağı sağlamaktadır.

Termos Tipi Araç Su Isıtıcıları

Mug ya da termos su ısıtıcıları, bireysel kullanıma yönelik tasarlanmış modeller olarak karşımıza çıkıyor. 12 V çakmak girişi yardımıyla çalışan mug ısıtıcı modelleri, içeceklerin ısıtılmasını ve sürekli sıcak tutulmasını sağlamak amacıyla üretiliyor. En kullanışlı araç içi su ısıtıcıları kaynatma yapmıyor. Ev iş yeri arası uzak mesafe gitmek zorunda olanlar, gün içinde sık ve uzun süreli araç kullananlar tarafından özellikle kış aylarında sıklıkla tercih ediliyor.

Mug su ısıtıcıları, ergonomik sap tasarımı, içme konforu sunan kapak modeli, dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Aracın bardak tutucusuna yerleştirilebilen ürünler, kullanım kolaylığı sunmaktadır. Vakumlu ve açılır kapanır kapak tasarımları sayesinde dökülme riskini ortadan kaldırarak sürüş sırasında da güvenlidir.

Daldırma Tip Araç Su Isıtıcıları

Araç içi su ısıtıcıları içinde en pratik kullanım sunan model, daldırma tipi ısıtıcılar olup kolay taşınabilir ve saklanabilir ebatlarda üretilmektedir. 12 V veya 24 V güç kaynağına ihtiyaç duyan su ısıtıcıları, aracın çakmak soketine takılarak çalıştırılmaktadır. Gıda sınıfı paslanmaz çelik çubuklar, güvenli ve sağlam plastik sap tasarımı, mükemmel yalıtım etkisi, hızlı ısıtma ve uzun ömürlü kullanım sunan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bardağa ya da kaseye koyduğunuz su, çay, kahve, süt ve çorba gibi sıvıları, 5-10 dakika gibi bir sürede ısıtarak içilmeye hazır hale getirmektedir. Seyahatlerde, kamp ve piknik gibi açık hava etkinliklerinde sıcak içecek hazırlamaya yardımcı olan daldırma tipi ısıtıcı, kullanışlı ve uygun fiyatlı çözüm arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

scroll to top