Close

En iyi bebek yürüteç modelleri

En iyi bebek yürüteç modelleri

En iyi bebek yürüteç modelleri

En iyi bebek yürüteç modellerini sizler için derledik.. Daha dün bebeğinizi kucağınıza ilk defa almıştınız ve ne kadar küçük olduğuna dair düşüncelere sahiptiniz. Tabii ki zaman zaman yeni doğan bebeğin enerjisi karşısında yoruldunuz, uykusuz kaldınız ve hatta ağladınız belki. Fakat aslında zaman o kadar hızlı geçti ki şimdi sıra bebeğinizin ilk adımlarını görmek için heyecanla beklediğiniz o ana geldi. Eee konu yürümek olunca da bebeğinize en sağlam desteği sunacak.

En iyi bebek yürüteç modelleri arayışına da başladınız. Bu arayışınızda sizin işinizi biraz daha kolaylaştırmak için biz de bebeğinizin ilk adımlarını güvenle atmasına yardımcı olacak En iyi bebek yürüteç modelleri sizler için araştırdık. İşte ebeveynler tarafından en çok beğenilen ve güvenilen en iyi bebek yürüteçleri …

Zamanın ne kadar hızlı geçtiğinin ve bebeğinin ne denli çabuk büyüdüğünün farkında mısın? Sanki ilk gülüşü dünmüş, ilk dişi dün çıkmış, ilk kez dün emeklemiş gibi değil mi? O günler çok çabuk geçti ve bebeğin yavaş yavaş ayaklanmaya hazır mı? Cevabın evetse yürüteç satın almanın tam zamanı.

Biz de sana yardımcı olmak için piyasada hangi tip yürüteç modellerinin bulunduğunu, satın alma kararını hangi kriterlere göre verebileceğini yazdık. En iyi bebek yürüteç modelleri yazımızı okuyarak kafandaki soru işaretlerine cevap bulabileceğini düşünüyoruz.

Yürüteçler, itme yardımı ile bebeğinin adım atmasını destekler. Bebeğinin yürümek için biraz cesarete, heyecana ve desteğe ihtiyacı varsa En iyi bebek yürüteç modelleri sana çok yardımcı olabilir.

Peki, En iyi bebek yürüteç modelleri satın alırken nelere dikkat etmelisin?

  • Bu tip araçlar için şüphesiz ki en önemli nokta bebeğinin güvenliği. Her ne kadar ilk adım yürüteçlerinin hemen hepsi yuvarlak hatlı da olsa sivri kenarları ve köşeleri var mı diye dikkatlice kontrol et.
  • Tutma yerleri bebeğinin kolayca kavrayabileceği gibi olsun ki bebeğin yürüteç desteği ile ve dengeli bir şekilde kendi başına ayakta durabilsin.
  • Toksik olmayan ve yüksek kaliteli bir materyalden yapılmış olması önemli.
  • İlk adım yürüteçlerinin yüksekliği, örümcek yürüteçler gibi ayarlanmaz. Bu yüzden yüksekliği ve ağırlığı bebeğinin boyutlarına uymalı.
  • Yürütecin bebeğine sadece yürüme desteği vermesi değil; keyifli bir öğrenme ortamı sunması da önemli. Zaten hepsinde aktivite paneli var. Ancak aktivite paneli yeterince renkli mi? Üzerindeki oyuncaklar, sayılar, şekiller ya da hayvanlar bebeğinin ilgisini çekiyor mu? İngilizce/Türkçe konuşuyor mu? Hepsini detaylıca incele.
  • Birden fazla fonksiyonu olan yürüteçleri tercih etmen, hem kullanım süresini uzatır hem de benzer başka oyuncaklar satın almana gerek kalmaz. Aktivite merkezi, ilk adım arabası, alışveriş sepeti, mutfak, bultak kovası gibi işlevleri olanları rahatlıkla bulabilirsin.

Bebeğinizin ilk adımlarında yardımcı olacak en iyi yürüteçler 

Bebeğinizin ilk adımlarında yardımcı olacak en iyi yürüteçler hakkında bilgi vermek için buradayız. Bebeğinizin büyüme çağında pek çok ürüne ihtiyacı olur. Mama sandalyesi, önlük, bebek çantası, geliştirici oyunlar ve tabii ki kendi başına durabilmesi için yardımcı bir yürüteç. Bebeğinizin gelişimi ve kendini güvende hissetmesi için yürüteç vazgeçilmez bir üründür. Bebeğinizin minik adımlarına eşlik ederken onu evin içerisinde güvenli tutar. Peki Bebeğinizin ilk adımlarında yardımcı olacak en iyi yürüteçler hangisi? 

Özellikle evde yapmanız gereken bir iş sırasında bebeğinizi yürüteçe oturtarak rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Güvenli ve sağlam yapısı ile bebeğinizi bir kazadan korur ve kendini güvende hissetmesini sağlar. Bebeğiniz yürümeyi bilmese bile yürüteç ile mesafe katedebilir. Bu da onun daha iyi ve özgür hissetmesini sağlar. Aynı zamanda da kas gelişimine destek olur. 

Bebekler ve ebeveynler için oldukça önemli olan Bebeğinizin ilk adımlarında yardımcı olacak en iyi yürüteçleri seçmek bazen zorlayıcı olabilir. Bu yüzden de bu yazımızda sizler için Bebeğinizin ilk adımlarında yardımcı olacak en iyi yürüteçleri inceledik. Kullanıcı yorumları ve beğenileri ile birlikte değerlendirdik. Umarız ki sizin ve bebeğiniz için Bebeğinizin ilk adımlarında yardımcı olacak en iyi yürüteçleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

Chicco Bebek Adımları Yürüteç

Chicco Bebek Adımları Yürüteç bebeğinizin ilk adımlarını atmasında yardımcı olur. Yürüteçte bulunan hareket sensörü bebeğinizin yürümesine yardımcı olur. Bebeğiniz yürümeye başlayınca sensör müzik çalar. Bebeğiniz durduğunda ise sensör de müzik çalmayı bırakır. 2’si 1 arada bir yürüteç modelidir. Bu da hem bebeğinizin yürümesini hem de mekanizma ile oyun oynamasını sağlar. Böylece bebeğinizin severek kullanmak isteyeceği bir yürüteçtir. Tasarımı sayesinde bebeğinizin dik bir şekilde durmasını sağlar. Arka tekerlekleri kitlenebilir özelliktedir. Böylece bebeğiniz yürüteç ile oynarken olası bir hareketi ve kazayı önleyebilirsiniz.

En iyi bebek yürüteç modelleri
En iyi bebek yürüteç modelleri

Taşpınar Yürüteç

Taşpınar 3 Kademe Ayarlı Yürüteç 10 tekerleğe ve bir oturma yerine sahiptir. Klasik yürüteç modellerinden biridir. Bebeğinizi 3 taraftan saran ortopedik koltuğu ile bebeğin rahat etmesini sağlar. 7 adet farklı oyuncağı bulunmaktadır. Bebeğiniz yürüteçteyken bu oyuncaklar ile keyif dolu vakitler geçirebilir. 3 kademeli yüksekliği ile kullanım kolaylığı sunar. Aynı zamanda katlanabilir yapısı ile de kolay bir şekilde taşıyabilir ve muhafaza edebilirsiniz. 6 aydan itibaren rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taşpınar yürüteç maksimum 12 kg taşır.

En iyi bebek yürüteç modelleri
En iyi bebek yürüteç modelleri

Fisher Price Beyaz Melodili Zebra Yürüteç

Fisher Price Beyaz Melodili Zebralı Yürüteç şık ve eğlenceli tasarımı ile öne çıkmaktadır. Bebeğinizin severek kullanmak ve oynamak isteyeceği bir yürüteçtir. İki farklı oyun modu bulunmaktadır. Bebeğiniz hem oturabilir hem de onunla yürüyebilir. Aynı zamanda bebeğinizin boyuna göre de ayarlanabilir. Böylece uzun süre kullanabileceğiniz bir yürüteç arıyorsanız ideal bir modeldir. 4 tekerlekli tabanı ile bebeğinizin rahat şekilde ilerlemesini ve hareket etmesini sağlar. Üzerinde bulunan eğlence unsurlarıyla da bebeğinizin gün içinde eğlenmesine imkan tanır.

En iyi bebek yürüteç modelleri
En iyi bebek yürüteç modelleri

Babyhope Turkuaz Star Yürüteç

Babyhope Star Yürüteç farklı renk seçenekleri ile oldukça şık tasarımlara sahiptir. Zevkinize en uygun rengi seçebilirsiniz. Ön kısmında bulunan eğlence ünitesi ile bebeğinizin iyi vakit geçirmesini sağlar. Aynı zamanda motor becerilerini geliştirmesini sağlayacak araçlar da bulunur. Böylece bebeğiniz yürüteçte otururken yeni şeyler öğrenebilir ve kendini geliştirebilir. 6 tekerleği ile maksimum denge sağlar. Böylece bebeğiniz güven içerisinde her yöne hareket edebilir. Kademeli yükseklik ayarı ile de yürütecin yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

En iyi bebek yürüteç modelleri
En iyi bebek yürüteç modelleri

 

scroll to top