Close

En iyi 10 davlumbaz

En iyi 10 davlumbaz

En iyi 10 davlumbaz

En iyi 10 davlumbaz hangisi? Mutfağınızın en iyi şekilde havalanmasını istiyorsanız mutlaka davlumbaz kullanmalısınız. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte davlumbaz modelleri, büyük bir mutfağı dakikalar için de temizliyor. Ancak en iyi 10 davlumbaz seçenekleriyle daha temiz bir havaya sahip olunabilir. Davlumbaz alırken çekiş gücü, fiyat ve hava akımına dikkat ederek iyi bir tercihte bulunabilirsiniz.

Yeni veya yenilenen mutfaklara görsel zenginlik katacak olan en iyi 10 davlumbaz modelleri, yemek pişirilen ev ve işyerleri için zorunlu bir ihtiyaçtır. Kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarını karşıladığı için popüler tercihler arasında yer alan modeller şu şekilde sıralanabilir.

  • Cam davlumbaz
  • Piramit davlumbaz
  • Inox ankastre davlumbaz
  • Yatık cam modeller
  • Duvar tipi üniteler

Kötü kokuları ortamdan hızla çeken ve yaşam alanlarının havasının her zaman temiz kalmasını sağlayan modeller mutfak dekorasyon ile uyumlu bir şekilde kullanılır.

Davlumbaz Tercih Ederken; 

Davlumbazlar, mutfağınızın işlevinin önemli bir parçasıdır; yağı, buharı, dumanı ve yemek kokularını mutfağınızdan yukarıya doğru dışarı atar. Ayrıca, sağlıklı iç mekan hava kalitesinin korunmasına yardımcı olarak nem/nem kontrolü sağlarlar. Ve elbette, ülke çapındaki mutfak bina yönetmeliklerine göre davlumbazların/ocakların üzerinde davlumbaz gerekli olduğu gerçeği var.

Davlumbaz tercih listesinde ilk sırada “olmazsa olmazlar” yeterli güçtür. Mutfağın havalandırma ihtiyaçlarını yeterince karşılayan bir davlumbaz istiyorsunuz , ancak gereksiz güç harcamak da istemiyorsunuz. Akıllıca seçim.

Davlumbaz Çeşitleri ve Kullanım Özellikleri

Yemek yaparken oluşan duman ve istenmeyen kokuyu ortam dışına transfer eden en iyi 10 davlumbaz modelleri, mutfak tasarım ve dekorasyonuna uygun olarak seçilmelidir. Kullanıldığı yerin baştan sona değişik bir havaya bürünmesini sağlayan ürünler, bir sosyalleşme alanı olarak ön plana çıkan mutfaklarda yaşam konforunu artırır.

Sizin İçin Hangi Davlumbaz Uygun?

Özel ihtiyaçlar ve mutfak dekorasyonu en iyi davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken iki ana başlıktır. Doğru davlumbaz seçimiyle temizlik yükü azalır ve mutfak kökü kokulardan arınır. Sürgülü modeller yerden tasarruf gerektiren durumlarda, ada üniteler geniş metrekareli alanlarda tercih edilmelidir.

En çok tercih edilen davlumbaz modelleri 

En çok tercih edilen davlumbaz modellerini sizler için hazırladık.. Ev veya işyerinde pişen yemeğin kokusunu çekerek taze havanın ortama hakim olmasını sağlayan en çok tercih edilen davlumbaz modelleri; marka, özellik ve kapasitelerine göre çok geniş bir yelpazede tüketici beğenisine sunuluyor. Az, orta ve yüksek kademede çalışan aspiratör modelleri ışıklı veya ışıksız olabilir. Işıklı modeller yemek yapılma süresi boyunca ortamda aydınlatma sağlar. Kullanıldığı alana konfor katan ürünler, yaşam alanlarının kalitesini yukarıya çeker.

Davlumbaz Özellikleri ve Kullanım Alanları; 

Kullanım süresine bağlı olarak filtresi temizlenmesi veya değiştirilmesi gereken ürünler, zaman göstergeli ya da enerji tasarruflu olarak çok çeşitlidir.

  • Beyaz,
  • Gri 
  • Siyah 

Ankastre ürünlerde olduğu gibi siyah renklere sahip davlumbazlar, kokuyu filtrelerinde toplayarak dış ortama transfer ederler. Belli aralıklarla temizlenen ürünler, daha uzun süreli olarak kullanılabilir. Bacalı modeller dolap içinden geçen bacaları sayesinde evin tasarım özelliklerini de bozmaz. Çekiş verimliliği yüksek olan ve doğru kullanılan ürünler yıllar boyunca ilk günkü kalitesini muhafaza eder. Siz de mutfağınızı yenilemek istiyorsanız işe en çok tercih edilen davlumbaz modelleri tavsiyeleri alarak başlayabilirsiniz.


Kügerr D8 Cam Ankastre Sessiz Davlumbaz

Sessiz, yüksek çekim gücü ve uzun ömürlü motor özellikleriyle en iyi davlumbaz Kügerr D8 oluyor. Üstelik dünyanın en sessiz davlumbaz modeli olarak da Kügerr D8 modelini tercih edebilirsiniz. Ben, yeni evim için bu modeli tercih ettim, açıkçası diğer davlumbaz modellerine benzemiyor. Çok sessiz çalışıyor ve yemek buharlarını dakikalar içinde temizliyor. En çok tercih edilen davlumbaz modelleri arasında.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Siemens IQ500 LC68KAK20T Duvar Tipi Davlumbaz

Saatte 750 metreküp emiş gücüne sahip olan Siemens IQ500 LC68KAK20T, en iyi davlumbaz tavsiyesi arayanlar için iyi bir tercih. Piyasa ortalamasına göre yüksek bir fiyata sahip olsa da gelişmiş özellikleri ve kaliteli materyali ile parasını hak ediyor. Aynı zamanda ağır kokulu kızartma, et haşlama vb. yemeklerde bile üstün bir performansa sahip.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Samsung NK24M7060VW/TR Ankastre Davlumbaz

Modern ve şık tasarımıyla en iyi davlumbaz markaları arasında Samsung’da yer alıyor. Samsung NK24M7060VW/TR üstün performansı ve kısa sürede hava temizleme özelliğiyle kullanıcılardan tam puan almış durumda. Üstelik Power Ventilation özelliği ile pişirme alanını en iyi şekilde havalandırırken oldukça sessiz çalışır. En çok tercih edilen davlumbaz modelleri listemizde vazgeçilmez!

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Bosch DWP64CC20T Duvar Tipi Davlumbaz

Kaliteli beyaz eşyalarıyla ön plana çıkan Bosch, en iyi davlumbaz markası seçeneklerinden biri. Bu modeliyse Bosch kalitesini uygun fiyata almak için harika bir seçenek. Üstelik Bosch kalitesiyle neredeyse evladiyelik bir ürün.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Ferre D016 Siyah Ankastre Davlumbaz

Eviniz için tercih edebileceğiniz en iyi davlumbaz modelleri arasında Ferre D016 yer alıyor. Ferre markası pişirme ürünleri konusunda oldukça başarılı. Aynı zamanda 43 dB ses seviyesi ile rakiplerinden bir adım daha öne çıkıyor. Kullanımı kolaylaştıran alüminyum filtre ise en önemli özelliklerinden biri.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz

‘Pişirmek ustalık ister’ sloganıyla hizmet veren Kumtel, uygun fiyatlı ürünleriyle ön plana çıkıyor. Kumtel DA6-830 modelinin en iyi davlumbaz seçenekleri listesinde bulunmasını sağlayan en önemli özelliğiyse fiyat/performans başarısı. Aynı zamanda piyasadaki en uygun fiyatlı davlumbaz modellerinden biri olduğunu da söylemeliyiz.. En çok tercih edilen davlumbaz modelleri listemizde en iyilerden!

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Silverline 3420 Classy Davlumbaz

En önemli yerli markalardan biri de Silverline. Dolayısıyla kurulum, teknik servis vb. konularda problem yaşama ihtimaliniz oldukça düşük. Bununla birlikte aynı özelliklere sahip diğer markalara göre de fiyatının uygun olduğunu söylemeliyim. En iyi davlumbaz arayışınızda henüz karar vermediyseniz Silverline 3420 modeline bir şans verebilirsiniz.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Electrolux EFV60657OK Siyah Duvar Tipi

Piyasadaki en güçlü davlumbaz modelleri arasında Electrolux EFV60657OK yer alıyor. Bu model, yeni bir ürün olmasına rağmen en iyi davlumbaz listesinde yer almayı başardı. Üstelik ultra güçlü motoru sayesinde mutfağınızın havasını temizlemek çok kısa sürecektir. En çok tercih edilen davlumbaz modelleri arasından sivrilmeyi başarıyor.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

Simfer T 8658 Sm Cam Davlumbaz

Dekoratif en iyi davlumbaz arıyorsanız Simfer T 8658 modelini tercih etmelisiniz. Bu model, uygun fiyatı ve yüksek verimliliği sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Üstelik yüksek emiş gücüyle de yemek kokularını çok kısa sürede temizlemektedir.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

White Daisy Gusto Davlumbaz 

Davlumbaz tavsiye içeriğimizin 10. sırasında bulunan White Diasy, Inox kaplamasıyla çizilmeye karşı direnç gösteriyor. 3 farklı hız kademesi bulunan cihaz, bacalı veya bacasız olarak kullanılabiliyor.

En iyi 10 davlumbaz
En iyi 10 davlumbaz

 

scroll to top