Close

En iyi 25 kaykay markası

En iyi 25 kaykay markası

En iyi 25 kaykay markası

En iyi 25 kaykay markası hakkında sizlere birçok fikir verecek bir liste hazırladık. Burada aynı zamanda alabileceğiniz iyi kaykayları da görebileceksiniz. Eğer yeni bir kaykay almak istiyorsanız ve popüler aynı zamanda da kaliteli bir marka tercih etmek için arayış içerisindeyseniz doğru yere geldiniz çünkü size en iyi 25 kaykay markasını da tanıyabileceğiniz ve seçim yapabileceğiniz faydalı bir en iyi 25 kaykay markası listesi hazırladık.

İster gezintiye çıkın ister yerel paten parkında numaralar yapın ya da kâseyi oyun, orada mükemmel bir kaykay var. Bu en iyi kaykay markaları, kaliteli güverteler, tutarlı yenilikler ve yaratıcı sanat eserleri sayesinde sadık bir takip geliştirmiştir. Bazıları onlarca yıldır var, diğerleri ise blokta yeni. Yerel paten dükkanınız bu markaların çoğunu stoklayacaktır, bu nedenle bir dahaki sefere yeni bir deste, parça veya komple tahta için alışveriş yaptığınızda personele göz kulak olun veya sorun.

En iyi 25 kaykay markası sizlere istediğiniz kaykay kalitesini verir. Popüler kaykay markaları birinci sınıf bir fiyat için üstün kalite sunarken, diğerleri para için büyük değer sunar. Güverte markaları genellikle aynı ahşap atölyeleri tarafından yapılır, ancak ayakkabı ve tekerlek markaları farklı bir hikâye. Gerçek şu ki, en iyi marka diye bir şey yoktur, her şey güvertelerin nerede yapıldığıyla ilgilidir. Markalar genellikle ahşap dükkanlarını değiştirir. Ancak biz sizin için en iyi 25 kaykay markasını bir araya getirdik.

Popüler kaykay markaları

Popüler kaykay markaları hangileridir? Diye bir soru soracak olursak aslında hayliyle fazlalar. Ancak en çok tercih edilenler, kalitesinden ödün vermeyenler, tasarımları ile dikkat çekenler, kullanış açısından kolay olanlar ve seviye olarak yükselen markalar ve modelleri belli başlı yerleri almışlardır.

Popüler kaykay markaları hangileridir? Kaliteli ürünler sunan kaykay markalarına bir göz atalım. Tasarımdan daha fazlasını düşünmek ve yalnızca estetiğe dayalı bir satın alma işlemine girmekten kaçınmak önemlidir. Kullanılan malzemelere, tahta güvertenin şekline ve boyutuna ve bununla birlikte deneyim seviyenize baktığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Popüler kaykay markaları hangileridir?

Güverte tiplerinde bulacağınız temel fark şekildir ve her şekil farklı sürüş stilleri için üretilmiştir. Popüler kaykay markaları hangileridir? Tüm tahtaların şehir etrafında dolaşmak için kullanılabilmesine rağmen, tüm tahta güvertelerinin hile yapmak veya raylara binmek için yapılmadığını unutmayın. İşte en iyi 25 kaykay markası.

En iyi 25 kaykay markası
En iyi 25 kaykay markası – En iyi 25 kaykay markası  – En iyi 25 kaykay markası
  • Delta Silikon Teker Üstü Zımparalı Kaykay 
  • Delta Kemik Teker Üstü Zımparalı Kaykay
  • CVS Tech Dn 80006 Graffiti Ledli Kaykay- Turuncu

Alien Workshop

Alien Workshop’tan paranormal esintili paten ekipmanının arkasındaki küçük ama tutkulu bir ekip. Markayı 1990 yılında Mike Hill, Chris Carter ve Neil Blender yarattı. Birkaç sahiplik değişikliğine ve kısa bir kapanışa rağmen, marka paten kültürünün büyümesine ve karakterine katkıda bulunmaya devam etti. Şirket, Dayton, Ohio’daki eski bir nükleer sığınakta çalışıyor, operasyonları tasarlıyor, denetliyor ve o yerden gönderiyor.

Santa Cruz

Kaliforniya’dan Santa Cruz, dünyanın en eski sürekli kaykay şirketidir. Marka 1973 yılında sörfçü Richard Novak, Doug Haut ve Jay Shuirman tarafından kuruldu. On yıllar boyunca, sürekli olarak yüksek kaliteli panolar üreten trendlerin üstünde kaldı. Markanın en benzersiz özelliklerinden biri, daha yumuşak kayma ve daha iyi performans için grafikleri plastik bir oynatıcının altına mühürleyen Everslick panolarıdır. Özelleştirme için güvertelerin yanı sıra sahil kenarındaki tembel kabotaj için kruvazörlerin yanı sıra çekirdek ürün yelpazesinden birini seçin.

Almost

Profesyonel kaykaycılar Daewon Song ve Rodney Mullen neredeyse 2003 yılında kuruldu. En zorlu yarışçılara karşı koymak için güçlü, dayanıklı panolar oluşturan eğlenceli ve yaratıcı bir markadır. Geri dönüştürülmüş biyo bazlı ve yenilenebilir malzemelerle yapılmış çevre dostu reçine ve karbon fiber destekli yedi ve sekiz katlı akçaağaç kullanıyorlar. Koleksiyon, mükemmel tahtanızı oluşturabilmeniz için güverteler, tekerlekler, kamyonlar ve rulmanlar dahil olmak üzere özelleştirme için tüm aksesuarların yanı sıra tamamlamaları da içerir. Marka ayrıca, Youness Amrani, Yuri Facchini ve çocuk dahisi Sky Brown da dahil olmak üzere takım yarışçıları olarak bir dizi ünlü yüze sahiptir.

Antihero

Antihero, tutarlılığı ve kalitesi ile bilinen bir kaykay markasıdır, ayrıca paten olanaklarının sınırlarını zorlamasıdır. Giysilerin yanı sıra güvertelerdeki farklı, benzersiz ve cesur grafiklere bakın. Tahta şekli ne olursa olsun, hepsi aynı yüksek kaliteli ahşaptan yapılmıştır ve ne tür bir binici olursanız olun eşit erişim sağlar. Julien Stanger markayı 90’lı yılların ortalarında piyasaya sürdü ve şu anda Deluxe Distribution’a ait. Yıllar geçtikçe, ekip John Cardiel, Frank Gerwer ve Tony Trujillo gibi ünlü isimleri içeriyor.

Baker

Baker’ın kökenleri Kaliforniya sokak Pateni sahnesinde sağlam bir şekilde oturuyor. Sektörün en saygın profesyonel patencilerinden biri olan Andrew Reynolds, markayı 2000 yılında piyasaya sürdü. Pozitif hisler ile eş anlamlı oluyor bugün de tasarım ve boyutları şekillendirme ve geniş şeritli, özelleştirme basit hale getiriyor. Bu dayanıklı tahtalar yüzde 100 Kanadalı akçaağaç kullanıyor ancak yine de çok uygun fiyatlı. Ek olarak, bu kaykay markası Riley Hawk, Sammy Baca, Dustin Dollin ve Theotis Beasley gibi yüksek profilli bir binici ekibine sahiptir.

Element

Element’te kaykay yapmaktan daha fazlası, aynı zamanda sanat ve doğa ile ilgili. Bu Kaliforniyalı şirket 1992 yılında “Elementalite” vizyonunu beraberinde getiren Johnny Schillereff tarafından kuruldu. Markanın amacı, özgünlüğü, etik uygulamaları, sürdürülebilirliği ve sosyal girişimleri korurken mümkün olan en iyi olmaktır. Logosu rüzgâr, su, Ateş ve Dünya’nın dört unsurunu kapsar ve hem endüstrinin içinde hem de dışında kolayca tanınabilir. Kendinize tam bir tahta alın veya özelleştirme için gereken tüm aksesuarlarla benzersiz hale getirin. Ayrıca erkekler, kadınlar ve çocuklar için eksiksiz bir kıyafet yelpazesi vardır, böylece tüm aileyi dağıtabilirsiniz.

Toy Machine

Çocuklar için uygun daha küçük boyutlar da dahil olmak üzere Oyuncak makinesinden çeşitli güverte genişlikleri ve uzunlukları arasından seçim yapın. Güverteler, tekerlekler ve diğer aksesuarlardan oluşan bir koleksiyonla eksiksiz bir tahta satın alabilir veya kendinizinkini yapabilirsiniz. Şirket, Tum Yeto dağıtım şirketi altında otururken, markayı 1993 yılında başlatan Ed Templeton’a ait ve işletiyor. Yaratıcı tasarımlar arasında bol miktarda parlak renkler ve eğlenceli grafikler bulacaksınız.

Zero

Jamie Thomas, tamamen isyan ve ifade özgürlüğü ile ilgili bir kaykay markası olan Zero’nun kurucusudur. Tommy Sandoval, Dan Burman ve Tony Cervantes gibi diğer takım yarışçıları ona katıldı. Ölüme meydan okuyan boşlukları, rayları ve Merdivenleri patenleyerek sınırları zorlarlar, her biri bu klasik hareketlerde bireysel bir dönüşe sahiptir. Paten dişli ve aksesuarları, tam panoları, güverte, tekerlekler, ayakkabı, aksesuar ve giyim dahil olmak üzere dükkân. Çoğu markanın ikonik kafatası logosuyla süslenmiş ve şeytan bakım tutumunu temsil ediyor.

Girl

Mike Carroll, Rick Howard, Megan Baltimore ve Spike Jonze, kız kaykaylarının arkasındaki yüksek profilli isimlerdir. Bu nedenle, yedi katlı akçaağaç ahşap konstrüksiyon da dahil olmak üzere tutarlılık, stil ve yapıya sahip yüksek kaliteli güverteler bekleyebilirsiniz. Farklı kızın banyo tarzı logosunun yanı sıra geniş bir grafik yelpazesine bakın. Kendiniz özelleştirebileceğiniz bir güverte alın veya tekerlekler, kamyonlar ve rulmanlar dahil olmak üzere eksiksiz bir tahta ile basit tutun. Ardından, gardırobunuzu tişörtler, kapüşonlular, şortlar ve kasketler dahil olmak üzere çeşitli kıyafetlerle tamamlayın. Son olarak, takım yarışçıları Sean Malto, Andrew Brophy, Mike Mo Capaldi ve Cory Kennedy’yi içerir.

En iyi 25 kaykay markası
En iyi 25 kaykay markası – En iyi 25 kaykay markası  – En iyi 25 kaykay markası
  • CANSPORT Can Sport Profesyonel Zımparalı Silikon Tekerli Işıklı Kaykay 
  • Triathlon T132 Rıp Curl Desenli Kaykay
  • CANSPORT Can Sport Profesyonel Zımparalı Silikon Tekerli Işıklı Kaykay 

Flip

Flip aslen 1991 yılında Jeremy Fox ve profesyonel kaykaycı Geoff Rowley tarafından İngiltere’de kuruldu. Ancak marka, büyük Amerikan paten pazarından yararlanmak için Kaliforniya’ya taşındı. Koleksiyon, standart güverteler ve ekstra dayanıklılık için fiber takviye kullanan P2 modelleri ile üst düzeydir. Psychedelic ve eğlenceli güverte tasarımları dizisine göz atın veya kamyonlar, tekerlekler ve rulmanlarla donatılmış eksiksiz bir tahta için alışveriş yapın. Ayrıca ellerinizi küçük bir tişört koleksiyonuna da alabilirsiniz.

Birdhouse

Birdhouse, Tony Hawk ve Welinder başına serbest stil yanlısı kaykaycı ile olan ilişkisi ve kuruluşu sayesinde bir ev adıdır. Yüksek kaliteli 7 katlı akçaağaç ağacından yapılmış ve en engebeli arazi için üretilmiş bir dizi boyut bulmayı bekleyin. Sunulan stiller, takımdaki binicilerin çeşitliliği ile kanıtlandığı gibi, dikey ve sokak da dahil olmak üzere her türlü sürüşe uygundur.

Creature

Korku filmlerine ve perili evlere düşkünseniz, yaratık sizin için kaykay markasıdır. Karanlık temaları şirket için ikoniktir ve çok sayıda kafatası ve canavara sahiptir. 1994 yılında Russ Pope, Jason Adams, Barket Barrett ve Darren Navarrette tarafından piyasaya sürülen marka, NHS Inc tarafından dağıtılıyor ve harika bir binici grubuna sahip. Buna Al Partanen, Sam Hitz, Stu Graham, Chris Russell ve Cody Lockwood da dahildir. Tam bir tahta, ayrı bir güverte, tişörtler, kapüşonlular, şapkalar ve ceketler gibi giysiler veya bir dizi aksesuar alın.

Globe

Globe, 1994 yılında profesyonel Kaykaycılar Matt, Steven ve Peter Hill tarafından kurulan Avustralyalı bir markadır. Her şey sörf, snowboard ve Paten gibi tahta sporlarının yanı sıra ilgili kültür ve tasarımla ilgilidir. Kruvazör ve longboardların yanı sıra bir dizi komple standart pano arasından seçim yapın. Alternatif olarak, güverte, kamyon, tekerlek ve burçlarla kendi mükemmel kurulumunuzu oluşturun.

Plan B

Tümü markanın kendine özgü logosuna sahip olan plan B’den çok çeşitli renkli ve yaratıcı güverte sanatlarından birini seçin. Güverte ek olarak, marka da tekerlekler döndüğü için tüm yüklü hazır, kamyon ve yatakları ile tam kurullarının büyük bir koleksiyon yapar. Şirket 1991 yılında Mike Ternasky liderliğinde kuruldu.

Krooked

Krooked’in güvertelerini süsleyen tuhaf ve yaratıcı sanat eserleri onları anında fark edilir kılıyor. Çoğu, şirketi 2002’de Kuran kurucu Mark ‘Gonz’ Gonzales’in zihninden geliyor. Sadece özelleştirme için eksiksiz bir tahta veya güverte, ayrıca tişörtler ve kapüşonlular da dahil olmak üzere bir giyim koleksiyonu alabilirsiniz.

Sector 9

Ne tür bir binici olursanız olun, sektör 9’da ideal tahtayı bulacaksınız. Bu kaykay markası çok yönlü olmaktan gurur duyuyor. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza en uygun banliyö, oyma, seyir, freeride, park veya yokuş aşağı tahta seçeneklerine sahip olacaksınız. Özelleştirme için gereken destelerin, kamyonların, tekerleklerin ve diğer bileşenlerin yanı sıra harika bir tamamlama koleksiyonu da var.

Powell Peralta

Başka bir eski okul kaykay markası olan Powell Peralta, 1978 yılında George Powell ve Stacy Peralta tarafından kuruldu. Gizli bir elyaf takviyeli epoksi infüze tutkal kullanarak, piyasadaki en güçlülerden biri olarak kabul edilen uçuş güvertesi de dahil olmak üzere yüksek kaliteli, hafif tahtalar üretirler. Bu güverteleri Powell Peralta tekerlekleri ve kavrama bandı ile özelleştirin. Ancak, işleri basit tutmak istiyorsanız, tam bir tahta kapabilirsiniz.

Blind

Krooked’i başlatmadan önce, Mark ‘Gonz’ Gonzales’in gözü kördü. 1988 yılında World Industries dağıtım şirketi bünyesinde bu markayı kurdu, ancak 1993 yılına kadar şirketten ayrıldı. Bu marka, Yüksek kaliteli güvertelerle on yıllar boyunca sadık bir takipçi inşa eden sert patenciler için bir marka. Ayrıca, 1991’de Spike Jonze’nin yönettiği ilk videosunu yayınlayan Skate videosunun öncülerinden biriydi.

Darkstar

Darkstar, kurucu Chet Thomas’ın garajında tekerlek yapımı işi olarak başladı. Güverte gelişimine doğal bir ilerleme ve tam ölçekli bir kaykay markasıydı. Felix the Cat, Luke Pelletier ve Joe King gibi sınırlı sürüm pro serisi seçenekleri için çeşitli sanatçılarla işbirliği yapan bir dizi yüksek kaliteli pano sunuyorlar.

enjoi

Enjoi’de her şey eğlenceyle ilgili. Marc Johnson ve Rodney Mullen markayı 2000 yılında piyasaya sürdüler. 20 yıldan uzun bir süre sonra, işlevi anlamsızlıkla birleştiren, genellikle markanın panda logosuna sahip, yanak tasarımlarıyla kaliteli desteler üreten bir marka olarak ün kazandı. Gömlekler, kapüşonlular, kemerler ve şapkalar gibi aksesuar ve giysilerin yanı sıra güverte veya aksesuarlarla çok çeşitli ürün seçeneklerinin keyfini çıkarın.

En iyi 25 kaykay markası
En iyi 25 kaykay markası – En iyi 25 kaykay markası  – En iyi 25 kaykay markası
  • Smart Balance Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch Gökyüzü Grafity Desenli Akıllı Dengeli
  • Smart Balance Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch Pembe Kamuflaj Grafity Desenli Akıllı Dengeli
  • Smart Balance Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch Kurukafa Grafity Desenli Akıllı Dengeli

Habitat

Habitat, uzaylı atölyesi ve refleks yataklarının kardeş etiketidir. Profesyonel patenciler Chris Carter, Mike Hill ve Neil Blender, 1999 yılında Tum Yeto dağıtım şirketi altında markayı kurdu. Bambu, kenevir ve mantar gibi farklı malzemelerin yanı sıra su bazlı tutkal kullanan çevre dostu tahtalara dikkat edin.

Zoo York

Batı kıyısı merkezli paten endüstrisinden uzaklaşan Zoo York, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğu kıyısındaki paten ve sokak kültürünü temsil etmek için yola çıktı. Rodney Smith, Eli Morgan Gesner ve Adam Schatz, markayı aşağı Manhattan’daki kirli bir depodan satılan güverte ve tişörtlerle başlattı. Yıllar geçtikçe, küresel bir sokak giyim markasına dönüştü, ancak birkaç sahiplik değişikliği etiketin yolunu ve popülaritesini kaybetmesine neden oldu.

DGK

Dgk, Dirty Ghetto Kids anlamına gelir ve Kayo Corp.’dan Stevie Williams ve Troy Morgan tarafından başlatıldı.tahtanızı markadan güverteler, rulmanlar ve tekerleklerle özelleştirin veya yuvarlanmaya hazır komple bir tahta ile basit tutun. Ayrıca gardırop için çeşitli giyim add, t shirt, kapşonlu, triko, pantolon ve şort dahil edebilirsiniz. Tasarımlarını ve güverte sanatını başka bir seviyeye taşımak, çeşitli sanatçılar, tasarımcılar ve markalarla yapılan bir dizi işbirliğidir. Buna Virgil Abloh, Pete Thompson, Ryan Gee ve Ron English de dahildir.

Primitive

İlkel nispeten genç bir markadır. 2008 yılında Andy Netkin ve Jubal Jones’un altında Paul rodriguez’in ortağı olduğu bir paten ve giyim mağazası olarak başladı. Paul, daha fazla özerklik arayan B Planı’ndan ayrıldığında, şirket bir kaykay markasını içerecek şekilde gelişti ve resmi olarak ilk satırı 2014’te piyasaya sürdü. Koleksiyon şimdi tüm aile için kıyafetler, güverteler, tamamlamalar, tekerlekler ve kavrama bandı içeriyor.

Jart

İspanyol kaykay markası Jart, şirketin etkisini azaltmak için çeşitli stratejilerle çevre dostudur. Her şey, kontrollü ormanlardan satın alınan ve Avrupa’da katı kurallara göre üretilen ABD sert Kaya akçaağaç ağacıyla başlar. Panolar tüm beceri seviyeleri için mükemmeldir ve daha fazla güç, hız ve dayanıklılık için sert bir iç çekirdeğe sahiptir.

scroll to top