Close

2021’in en iyi kürek makineleri

2021'in en iyi kürek makineleri

2021'in en iyi kürek makineleri

2021’in en iyi kürek makineleri özellikle spor salonlarında veya özel ders hocalarının ekipman odalarında gördüğümüz makineler olabilir. Ancak eğer evinizde yeterli bir alan var ise veya spor için ayrıldığınız ekstra bir odanız var ise bu 2021’in en iyi kürek makineleri sizleri zirveye ulaştırabilir. Faydaları gerçekten gözle görülüyor.

Bu en iyi ev kürek makineleri ile düşük etkili, tam vücut egzersizi yapın. Peloton bisikleti veya eliptikler kadar modaya uygun olmasa da kürek makineleri ev spor salonunuzda bir yeri hak ediyor. Kürek makineleri, kollarınızı, bacaklarınızı, çekirdeğinizi ve sırtınızı meşgul eden ve güç kazandıkça duruşunuzu iyileştirmeye yardımcı olabilecek tüm vücut antrenmanı sunar.

Kürek çekmek aynı zamanda eklemleriniz üzerinde kolay olan düşük etkili bir egzersizdir. İşi yapabilecek çok sayıda kürek makinesi olsa da sizin için 2021’in en iyi kürek makineleri hedeflerinize, fitness seviyenize ve bütçenize bağlıdır. Vücut tipinize de bağlı olarak alacağınız ürün elbette ki değişebilmektedir. Ölçülerine özellikle dikkat etmenizi öneririz. Ağırlık, yer kaplama, çalışma tipleri, işlev burada sizin anahtar kelimeleriniz olacaktır. Unutmayın!

Aşağıda, 2021’in en iyi kürek makineleri için beşinin yanı sıra, çoğu insan için iyi çalışacak olan yüksek puanlı seçimlerimizi dile getirdik. Her makinenin, gelişmiş akıllı yeteneklerden bütçe dostu bir fiyata veya kürek çekerken biraz direnç eğitimi almanıza yardımcı olacak ek özelliklere kadar sunabileceği farklı bir şey vardır. Ancak hepsinin kullanıcı dostu bir arayüze ve pürüzsüz bir çekme ve volana (varsa) sahip olduğunu göreceksiniz.

Kürek çekme kardiyo için harikadır çünkü sabit bir kardiyoda veya daha kısa, yüksek yoğunluklu egzersizler ve sprintler için uzun süre sürdürülebilen tam gövdeli, düşük etkili, tek yapısal bir harekete izin verir. Ama sadece kardiyo ve kilo kaybı için harika değil (bir adam kürek ve keto diyeti sayesinde 232 kilo vermiştir). Ayrıca, beklediğinizden daha fazla güç oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Ev için en iyi 5 kürek çekme aleti

Ev için en iyi 5 kürek çekme aleti hangisidir? Aslında birçok seçim yapabilirdik ancak listeyi daraltmak ve sizlerin seçim yapabilmesini de kolaylaştırmak istedik. Bu çok da kolay değildi. Birçok makineyi incelememiz gerekti. Biz sizler için elimizden geleni yaptık ve ev için en iyi 5 kürek çekme aleti listesini bir araya getirdik.

Yukarıda sizlere bu aletler konusunda bilmeniz gerekenleri aktardık. Aşağıda seçtiğimiz makinelerin incelemesini de göreceksiniz. Bu sayede aklınızda hangisine ihtiyacınız olduğu veya seçmeniz gereken konusunda bilgiler canlanacaktır ve tercih yapacaksınızdır. Çok daha ev için en iyi 5 kürek çekme aleti için ve içeriklerimizden hemen haberdar olarak kaçırmamak için bildirimlere izin vermeyi unutmayın! O zaman herkes hazır ise ev için en iyi 5 kürek çekme aleti listemizin ilk ürünü ile başlayalım.

Nordictrack Rx800 Kondisyon Küreği

2021'in en iyi kürek makineleri
2021’in en iyi kürek makineleri

NordicTrack rx800, sağlam özelliklere ve sağlam yapıya sahip şık ve modern bir kürek makinesidir. Yerleşik egzersiz programları sizi ayak parmaklarınızda tutar ve ayarlanabilir direnç, antrenmanları daha zorlu hale getirmeye yardımcı olur.

Yerden tasarruf sağlayan tasarımı ve ayarlanabilir hava direnci ile rx800, ev konforunda zorlu bir antrenman yapmanıza yardımcı olur. Dahili hoparlörler ve egzersiz programları sizi motive etmenize ve doğru yolda tutmanıza yardımcı olur. Bir fitness rutini ile tutarlı kalmanın en büyük zorluklarından biri can sıkıntısıdır. 

Yaylalar başka bir sorundur. Rx800, çoklu direnç seviyeleri ve egzersiz programları sunarak bu sorunların çözülmesine yardımcı olur. Makine, egzersizlerinizi daha zor hale getirmek için hava direncine dayanır.

Ne kadar hızlı ve daha sert kürek çekerseniz, antrenmanınız o kadar zor olacaktır. Konsol, 20 yerleşik programa erişmenizi sağlar ve bu da sıkıntı ve plato sorunlarını iyileştirmeye yardımcı olur. Bu programlar size meydan okumak ve işleri ilginç tutmak için egzersizlerinizi çeşitlendirmek üzere tasarlanmıştır.

Diesel R500 Profesyonel Kürek Aleti

2021'in en iyi kürek makineleri
2021’in en iyi kürek makineleri

Profesyonel kullanımlar için gayet uygun bir makinedir. 9 seviyeli hava dirençli ayarlama mekanizması mevcuttur. Telefon tutmak için özel olarak bir stant bulunmaktadır. Disk fanı, ayarlanabilir hava kanalı ile yönlendirilebilecek hava akışı üretir.

İhtiyaç duyulan elektriği kendisi üretmektedir. Bu sayede ekstra bir elektriğe ihtiyaç duymaz. 7 adet içerisinde program bulunmaktadır. Gösterge bilgileri ise mesafe, kalori, nabız, kürek çekiş derecesi, kürek çekiş sayısı, watt, zaman/500metre şeklindedir. Açılarını ise kendinize göre kolayca ayarlayabilmektesinizdir. 

Tunturi R400 Manyetik Kondisyon Küreği ( Aluminyum Raylı )

2021'in en iyi kürek makineleri
2021’in en iyi kürek makineleri – 2021’in en iyi kürek makineleri

Basit kontrollere sahip ve yeni başlayanlar veya sıradan kullanıcılar için aşırı karmaşık olmayan ekonomik bir makinedir. Kolay saklama için kolayca katlanabilir ve taşınabilir tekerlekler imkânı sunar. Gösterge verileri ise süre, scan, toplam çekme, kalori, mesafe, nabız (göğüs kemeri opsiyoneldir) şeklindedir. 8 farklı direnç seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede spora yeni başladıysanız veya deneyimli bir sporcuysanız işinize yarar. Yani her kesime hitap eder. Pille çalışan, her yerde eğitmek için çok ücretsiz.

Waterrower Oartec Slider 6000 Kürek Simülatörü

2021'in en iyi kürek makineleri
2021’in en iyi kürek makineleri – 2021’in en iyi kürek makineleri

Kullanıcılar Waterrower Oartec Slider 6000 Kürek Simülatörünü ev kürek makinesini çok seviyor. Gerçekçi kürek hareketini, güzel estetiği ve sağladığı egzersizin kalitesini severler. Bir kullanıcı, kullanılmadığı zaman yere bıraktığını bile yorumladı çünkü onu spor yapmak için teşvik ediyor!

Waterrower Oartec Slider 6000 Kürek Simülatörü temel modeldir ve basitleştirilmiş bir monitöre sahiptir ve antrenman hafızası, programlanabilir antrenmanlar, ortalamalar, kalp atış hızı, teknik veri, kürek çekme hızı ve sürüş süresi oranı gibi özellikleri bulunmaktadır. Şık tasarımı ile birinci kalitededir.

Dynamic Rw730 Amortisörlü Tam Kürek Aleti

2021'in en iyi kürek makineleri
2021’in en iyi kürek makineleri – 2021’in en iyi kürek makineleri

Son olarak da uygun fiyatlı bir tanesi ile devam etmek istedik. Uygun fiyatlı bulabilecekleriniz arasında en iyisini sizlere sunuyoruz. Özellikle yeni başlayan ve spor yapmayı yeni rutine oluşturan biri iseniz bu gerçekten işinizi görecektir. Emin olabilirsiniz. Mekanik kısımları makinenin oldukça sağlamdı. Panel oldukça basit ancak kullanışsız değil.

Temel ölçümleri yapabilecek derecede. Katlanabilir özellikte olması depolama açısından iyiydi. 12 kademeli bir direnç ayarı bulunmaktaydı. Başlangıç için kullanmak istiyorsanız bu ürün ile evinize gidebilirsiniz. Çok daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın. İyi alışverişler dileriz.

scroll to top