Close

En iyi netflix vpn 2022

En iyi netflix vpn 2022

En iyi netflix vpn 2022

En iyi netflix vpn 2022 hangileridir? Erişimle ilgili son zamanlarda yaşanan bazı sorunlara rağmen, Netflix VPN hizmetleri hala oldukça popüler ve akış devinin engellemesini kaldırabilmek, en iyi VPN umutlarının yaylarından herhangi biri için oldukça önemli bir dize.

Ne hakkında konuştuğumuzdan tam olarak emin değilseniz, Netflix için bir VPN konumunuzu değiştirmenize ve Netflix’teki farklı içeriğe erişmenize olanak tanır. Bunun nedeni, Netflix’in dağıtım hakları nedeniyle belirli içerikleri belirli ülkelerle kısıtlamasıdır. Kendinizi söz konusu ülkedeymiş gibi göstererek, coğrafi olarak engellenen bu programları her yerde izleyebilirsiniz.

Netflix’in yeni VPN engellemesini kullanıma sunmasından bu yana, güvenilir hizmetlerin başarısız olmaya başladığını ve birkaç yeni gelenin en iyi noktalar için mücadele ettiğini gördük – yeni bir yarışmacı gerçekten malları teslim ediyor.

Not: Netflix’in yeni engelleme teknolojisi, neredeyse tüm VPN’lerin daha az güvenilir performans gösterdiği anlamına gelir. Telafi etmek için bu kılavuzu daha sık test ediyor ve güncelliyoruz, ancak sorun yaşıyorsanız sağlayıcınızın destek ekibiyle iletişime geçin. En iyi netflix vpn 2022 hangileridir?

En iyi Netflix VPN SSS’leri

En iyi Netflix VPN SSS’lerine bakalım. Netflix VPN hizmetlerini nasıl test ederiz? Size bu Netflix VPN sağlayıcıları hakkında güncel bilgiler verdiğimizden emin olmak için bunları çeşitli yerlerde düzenli olarak test ediyoruz. Bu bizim sürecimiz:

İlk olarak, test edilecek VPN’yi çalıştırır ve tercih ettiğimiz ülkedeki otomatik olarak seçilen sunucuya bağlanırız – bu, kullanıcıların çoğunluğunun ne yapacağını en iyi şekilde yansıtır.

Ardından Netflix’e gidiyoruz ve test ettiğimiz ülkeye özel içeriği izlemeye çalışıyoruz. Bunu hem özel tarama/Gizli modda hem de normal bir tarayıcıda yapıyoruz , farklılıkları not ediyoruz ve herhangi bir tutarsızlık olup olmadığını kontrol etmek için birkaç kez tekrarlıyoruz. En iyi Netflix VPN SSS’leri.

Neden bir Netflix VPN’e ihtiyacım var?

Bazı şovlar dünyanın çoğu yerinde normal Netflix ücreti olsa da, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi güçlü şirketler bile bazı içerikleri kaçırıyor ve hatta sınırın kuzeyi ve güneyi arasında işler büyük ölçüde değişebilir.

Japon Netflix’te başka yerde bulamayacağınız birçok anime var ve Birleşik Krallık’taki Netflix’te hala başka hiçbir yerde bulunmayan bazı klasik İngiliz şovları var – ve bu sadece buzdağının görünen kısmı.

Seyahat ediyorsanız, bir Netflix VPN şarttır, çünkü kendi ülkenizin dışındayken şu anda aşırı derecede izlemekte olduğunuz şovlara ayak uyduramayacaksınız.

Ayrıca, kendi ülkenizde elde edemeyeceğiniz tüm harika Netflix içeriğini kaçırdığınızı düşünüyorsanız, izleme alanınızı genişletmek için kesinlikle bir Netflix VPN’ye yatırım yapmayı düşünmeye değer. Üstelik, masaüstü PC’nizde ve mobil cihazınızda da tüm taramalarınızı güvence altına almak için hizmeti kullanabileceksiniz.

Netflix neden VPN’imle çalışmıyor?

Netflix (ve bu konuda diğer akış hizmetleri), insanların yetkisi olmayan içerikleri izlemesini durdurmak için sürekli olarak VPN’lerin IP adreslerini engellemeye çalışıyor.

Yukarıdaki beş Netflix VPN, güvenilir olduklarını ve Netflix’in engellemesini sürekli olarak kaldırabileceklerini kanıtlamış olsa da, bir noktada belirli sunucuların kullanılamaması olasılığı her zaman vardır.

Bu durumda, doğrudan VPN’nin destek ekibiyle konuşmanızı öneririz. Birçok kullanıcının akış desteğine öncelik verdiğini bilecekler ve genellikle sizi çalışan bir sunucuya mümkün olduğunca çabuk ulaştırmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

En iyi netflix vpn 2022 hangileridir? Bu notta, büyük destek, ExpressVPN’i bu kadar yüksek derecelendirmemizin önemli bir nedenidir. Herhangi bir VPN’de duyulmamış bir şey olduğunda, bir şeyler ters gittiğinde, birinci sınıf yardıma sahip olmak, sorunu düzeltmede çok büyük bir yardımdır.

İki temel unsur, Netflix’in engellemesini kaldırma yeteneği ve mükemmel bağlantı hızlarıdır. Harika gizlilik de bir bonustur ve yalnızca VPN’inizle akış yapmayı planlıyor olsanız bile, bu süreçte biraz daha fazla gizlilikten ödün vermenizin bir anlamı yoktur.

En iyi netflix vpn 2022 hangileridir? Evde, Netflix’ten ödediğinizin karşılığını en iyi şekilde alabilecek ve her yerde bulunan hemen hemen her şeyi yayınlayabileceksiniz. Yurtdışındaysanız ve biraz ev konforu arıyorsanız, orada bir sunucu seçebilecek ve nerede olursanız olun alışık olduğunuz şeyi izleyebilirsiniz.

ExpressVPN

En iyi netflix vpn 2022
En iyi netflix vpn 2022 – En iyi netflix vpn 2022

Bazı sektör genelinde aksiliklere rağmen, ExpressVPN sürekli olarak üst sıralarda olan uzun bir süre için piyasadaki en iyi Netflix VPN. Netflix’in güncellenmiş VPN engelleme tekniklerinden tüm sağlayıcılar ciddi şekilde etkilenmiş olsa da, ExpressVPN hızlı ve etkili bir şekilde toplanarak müşterilerine kendini adamış durumda.

Yine de her şey basit bir yelkencilik değil ve her sunucu mükemmel değil. Ancak, kurum içi testlerimizin ve ExpressVPN destek ekibiyle konuşmamızın bir kombinasyonundan, çoğu konuma erişmenin yolları vardır. Son zamanlarda gösterilen şey, hızlı yanıt veren ve bir şeyler ters gittiğinde gerçek yardım sunabilen sağlam, bilgili bir destek ağına sahip olmanın gerekliliğidir.

Birden fazla cihazda akış yapmayı seviyorsanız, ExpressVPN uygulamaları PC, Mac, Android ve hatta yönlendiriciler ve akıllı TV’lerden çok sayıda teknolojide mevcuttur. Nasıl yayın yaparsanız yapın, aynı sonuçları alırsınız ve MediaStreamer DNS, yerel olarak VPN bağlantılarını desteklemeyen cihazlarda engellenen içeriğe erişmenize olanak tanır.

Bununla birlikte, bir olumsuz, ExpressVPN’nin yalnızca beş eşzamanlı bağlantıyı desteklemesidir. Sürekli olarak çok sayıda cihaz kullanıyorsanız bu bir sorun olabilir, ancak çoğu için bu sorun olmaz – ayrıca bir yer açmak için oturum açıp kapatabilirsiniz.

ProtonVPN

En iyi netflix vpn 2022
En iyi netflix vpn 2022 – En iyi netflix vpn 2022

ProtonVPN bir süredir radarımızdaydı, ancak en son derinlemesine testimizde, bunun büyük ölçüde geliştirildiğini ve büyük isimlere paralarının karşılığını verebilecek kapasitede olduğunu gördük.

En etkileyici alan, en önemlisi Netflix olmak üzere akış performansıydı. Netflix’in yeni VPN engelleme yöntemlerini tanıtmasından bu yana her VPN, en iyi sağlayıcımız ExpressVPN bile zarar gördü. Bununla birlikte, herhangi bir nedenle, ProtonVPN bu önlemlerden kaçınmada neredeyse diğer tüm hizmetlerden çok daha iyi görünüyor.

ABD, İngiltere ve Kanada’nın engellemesini kaldırarak, ProtonVPN’in ExpressVPN’in engelini kaldıramadığı tek Netflix kitaplığı Avustralya’dır. Bu, NordVPN ve Surfshark gibi rakiplerle karşılaştırıldığında oldukça etkileyici ve ProtonVPN burada ikinci sırayı fazlasıyla hak ediyor.

Ancak ProtonVPN’in fiyatlandırması biraz kafa karıştırıcı olabilir ve Temel planı akışı desteklemez. Bu nedenle, 2 yıllık Artı planına giderdik. Basic’ten biraz daha pahalıdır, ancak bir teklif olduğunda onu yakalayın ve sağlayıcının sunduğu her özelliği (yıldız Netflix engellemesini kaldırma dahil) iyi bir fiyata alacaksınız.

Surfshark

En iyi netflix vpn 2022
En iyi netflix vpn 2022 – En iyi netflix vpn 2022

Bir zamanlar en iyi Netflix VPN noktası için bir yarışmacı olan Surfshark, Netflix’in değişikliklerinden etkilendi, ancak yine de yetenekli ve rekabetin çoğunu geride bırakıyor.

Kanada ve Avustralya’ya aralıklı erişimin yanı sıra güvenilir ABD Netflix engellemesini kaldırma (genellikle herkesin aradığı) ile, sıradan kullanıcılar için iyi bir seçimdir – ve fiyat için çok çekici görünmeye başlar.

Surfshark, Netflix’in ötesinde BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video, Disney+ ve daha birçok bölge kilitli hizmete erişebilir. Böylece, Netflix’te izleyeceğiniz diziler bittiğinde, ziyafet çekebileceğiniz çok daha fazla küresel içerik var demektir.

VPN’ler yalnızca akış için değildir ve Netflix izlemediğinizde dışarıdayken veya torrent kullanırken korunmak isteyebilirsiniz. Neyse ki, Surfshark çok çeşitli cihazlarda gösterişli uygulamalar sunuyor ve sunucularını tamamen denetledi, bu da gönül rahatlığı sağlıyor.

scroll to top