Close

En iyi not alma uygulamaları 2022

En iyi not alma uygulamaları 2022

En iyi not alma uygulamaları 2022

En iyi not alma uygulamaları 2022 yılında favoriniz olacak.. Not almadığın için ödevini mi unuttun, randevuna geç mi kaldın, yemek tarifini mi karıştırdın? Kağıt kalem olmadığında hayatını kurtaracak en iyi 4 not alma uygulaması.

Okullar ve üniversiteler eğitime başladı. Artık tatil modundan çıktın ve önünde uzun bir çalışma sezonu var. Bu temponun içerisinde not almak, yapılacakları düzenlemek ve önemli şeyleri unutmamak gibi birçok konuda sana yardımcı olabilir. Unutma ki alacağın küçük küçük notlar, büyük felaketleri önleyebilir. En iyi not alma uygulamaları 2022 listemizi sizler için hazırladık 

Yanımda kağıt kalem taşımak istemiyorum diyebilirsin. Zaten artık günümüzün teknolojisi sayesinde bunlara pek de ihtiyacın yok. Çünkü cep telefonuna yükleyeceğin basit bir uygulama, not almanı kolaylaştıracak.Peki, kullanabileceğin en verimli ve En iyi not alma uygulamaları 2022 yılında hangisi?

Not alma uygulamalarının çoğu zaman ücretsiz olmadığını unutmayın. Bazılarının deneme sürümleri olmasına rağmen. Ancak, bugüne kadarki En iyi not alma uygulamaları 2022 yılında Notes olmuştur. Bu dijital not alıcı 2015 yılında %100 ücretsiz oldu. Şu anda, en popüler not alma uygulamalarından biridir. Ücretsiz olmasına rağmen, şaşırtıcı özelliklere sahiptir ve notları etiketlemek ve aramak, parmaklarınızla yazmak ve çizmek ve hatta web’den kırpmak için çok yararlıdır.

Not almak için bu dijital uygulama, yeni kullanıcıların öğrenmesini kolaylaştıran bir düzene sahiptir. Aslında yemek tarifleri, hikaye fikirleri ve ders notları gibi uzun vadeli verileri toplamak ve düzenlemek için mükemmel bir seçenektir.

Özetle, bu ücretsiz uygulama hem öğrenciler, öğretmenler ve ilginç bir şekilde, programcılar tarafından kullanılabilir. En iyi not alma uygulamaları 2022 listemizi okumaya devam edin 

En iyi not tutma uygulamaları 

En iyi not tutma uygulamaları hangileri? Bir akıllı telefona sahip olmanın en güzel yanlarından biri not alma yeteneğidir. Akıllı telefonunuz neredeyse her zaman yanınızda. Bu, ilham anlarınızı kaydetmek için onu en önemli yöntem yapar. Ya da marketten süt almanız gerektiğini yazabileceğiniz iyi bir yer. Her iki durumda da, not almak için harika bir yer olduğunu söylüyoruz. Tabii ki, bu iş için doğru uygulamayı isteyeceksiniz, o yüzden Android için en iyi not tutma uygulamaları listesine bir göz atalım! 

En iyi not tutma uygulamaları bir sınıf sırasında okunan veya öğretilen her şeyin kaydını tutmak için hem öğrenciler hem de öğretmenler için önemlidir. Geleneksel not defterleri ve kalem türü not alma yavaş yavaş kaybolurken, hem öğrenciler hem de öğretmenler için En iyi not tutma uygulamaları var. 

Öğrenciler ve öğretmenler için En iyi not tutma uygulamaları uygulaması hakkındaki bu gönderi, okumanız gereken bir incelemedir. 

İnsan beyni bir konuşma sırasında dakikada 300-500 kelime işleyebilir. Bununla birlikte, normal koşullarda sadece 150-200 eklemleyebilir. Öte yandan insanlar dakikada 1500 kelime söylüyorlar. Bu istatistikler, bir sınıfta söylenen her şeyi öğretmeniniz tarafından seçmenin neredeyse imkansız olduğunu ortaya koymaktadır.

Ayrıca bir konu hakkındaki tüm düşüncelerinizi unutabilme olasılığını da gösterir. Bu nedenle, hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından not almanın önemi. İster tek başınıza, ister çalışma grubunuzda okuyor olun, her öğrencinin gerekli tüm bilgileri not etmek için bir notu olmalıdır. 

Önceden, bir kalem ve bir not defteri, çıkartma veya küçük bir not bu işi yapabilirdi. Ancak, sınıfınızdaki etkinliklerin yüzde doksanı bir sistem, tablet veya hatta bir akıllı telefon ile yapılır. Ayrıca, sıradan bir makinenin tanımını hatırlayın, işi daha kolay ve daha hızlı hale getiren herhangi bir cihaz olduğu söylenir.

Bir sınıfta veya sunuda zamandan ve stresten tasarruf etmenizi sağlayacak En iyi not tutma uygulamaları vardır. Tek yapmanız gereken onları akıllı cihazınıza veya sisteminize kurmaktır. 

Bu makaleyi okumayı seçerseniz anlayacağınız her şeye dair bir ipucu elde etmek için aşağıdaki En iyi not tutma uygulamaları tablosuna hızlıca bir göz atın.

Sade ve Basit Bir Uygulama Arayanlar İçin: Simplenote

Android, IOS, Mac, PC hatta Kindle dahil tüm cihazlarda kullanılabilen üstelik hareket halinde bile kullanım kolaylığı sunan Simplenote sadelikle işlevselliği bir araya getiren bir uygulama. Fikirlerinizi, bilgilerinizi, düşüncelerinizi hiç vakit kaybetmeden saklayacağınız ve işleyeceğiniz bir şey arıyorsanız her daim elinizin altında bulunması gereken Simplenote klasik kullanıcılar içinde oldukça basit bir kullanıma sahip.

En iyi not alma uygulamaları 2022
En iyi not alma uygulamaları 2022

Sağlam Notlar Almak İçin: Evernote

Her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek, alınan notların paylaşılabildiği ve aynı zamanda ücretsiz kaliteli bir uygulama arıyorsanız Evernote ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir. Uzun metinlerden, multimedya notlara her şeyi oldukça iyi organize eden, sunduğu şablonlarla işinizi kolaylaştıran bir içeriğe sahip olan Evernote aynı zamanda farklı cihazlardan erişilebilme özelliği ile de öne çıkıyor. Ücretsiz olarak kullanılabilen Evernote aynı zamanda ekstra avantajlar sunan bir Premium pakete de sahip.

En iyi not alma uygulamaları 2022
En iyi not alma uygulamaları 2022

Eğer Apple Ürünlerini Kullanıyorsanız: Notes

Apple ürünlerini seviyor musunuz? O zaman muhtemelen bu yerleşik uygulamayı duymuşsundur. Onu denediyseniz ve daha önce kullandıysanız, kesinlikle bir adım daha atın; bu yılın Apple’ın yeni işletim sistemlerinde sağlam bir güncelleme almasıyla öne çıkan Notes hareket halindeyken, tüm cihazlarınızda aerodinamik olan bilgilerinize ihtiyaç duyacak kadar iyi entegre olmuş bir uygulama ve her yerden çalışmanıza izin veriyor.

En iyi not alma uygulamaları 2022
En iyi not alma uygulamaları 2022

Her zaman kullanışlı : Nebo 

Nebo’nun el yazısı tanıma özelliği, el yazınızı metne çevirmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış. Notlarınızı düzenlemenizi ve yapılandırmanızı kolaylaştıran bir dizi üretkenlik kısayoluna (üstü çizili, karalama, altı çizili vb.) sahiptir. Ücretsiz versiyonunu kullanabileceğiniz gibi uygulamayı indirdikten sonra ücretli ful paketini de satın alabilirsiniz. 

Türkçe dil seçeneğine de sahip olan Nebo, avuç içini nasıl kullandığınıza göre yazma deneyiminizi geliştiriyor. Ücretsiz versiyonunda not almak için sayfalar oluşturabilirsiniz. İçeriye belge aktarmak için ücretli versiyona geçebilirsiniz. Ayrıca belgelerinizi dışarıya aktarmak için de ücret talep edecektir.

En iyi not alma uygulamaları 2022
En iyi not alma uygulamaları 2022

 

scroll to top