Close

2021’deki en iyi oyun kulaklıkları

2021'deki en iyi oyun kulaklıkları

2021'deki en iyi oyun kulaklıkları

2021’deki en iyi oyun kulaklıkları birçok kategoride rekabet eder: ses kalitesi, mikrofon kalitesi, konfor, fiyat, yönlü sesin netliği, kullanıcının asla göremediği RGB aydınlatmanın serinliği. Bu kılavuzdaki kulaklıklardan bazıları tek bir konuda başarılıdır. Bazılarını sevmemizin büyük bir nedeni fiyattır – diğerleri ise değer verdiğimiz her şey arasında harika bir denge sunar.

Ve yılın en yoğun zamanı olduğu için, şu anda bir dizi perakendecide 2021’deki en iyi oyun kulaklıkları için hala harika indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. 2021’deki en iyi oyun kulaklıkları, bir video oyununu eğlenceli bir oyalamadan tamamen sürükleyici bir deneyime dönüştürebilir.

Ucuz kulaklıklar teknik olarak bir oyunun sesini çalabilirken, harika bir oyun kulaklığı önemli sesleri vurgulayabilir, zengin müzik sunabilir, ses ortamınızı farklı uygulamalar için özelleştirmenize ve takım arkadaşlarınızla yüksek kaliteli bir mikrofonla iletişim kurmanıza izin verebilir.

Halihazırda iyi bir çift hoparlöre sahip olsanız bile, bir oyun kulaklığı, tüm ev halkı uyandırmadan gece geç saatlerde oynamanıza izin vererek değerini kanıtlayabilir. Tabii ki, bir sürü çevre birimi var ve her biri kesimi yapmıyor.

En iyi oyun kulaklıkları listemizi oluşturanların tümü, iyi bir ses ve rahat bir uyum sunar, ancak aynı zamanda rakiplerinin bir adım ötesine geçme eğilimindedir. Bazen bunu çok fazla para ödemeden temel bilgileri sunarak yaparlar; diğer zamanlarda, birinci sınıf bir fiyata birinci sınıf bir deneyim sunarlar. Burada her oyun stiline ve bütçesine uygun bir şeyler var.

2021’deki en iyi oyun kulaklıklarından biriyle genel oyun deneyiminizi nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

En iyi PC oyun kulaklıkları

En iyi PC oyun kulaklıkları, en iyi kulaklıkların ve harika bir mikrofonun avantajlarını tek ve kullanışlı bir üründe birleştirerek, çalışma alanını düzenlemek isteyen herkes için bir nimet olabilir . Kullanışlı olmanın ötesinde, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk, malzeme ve tasarımla oyun bilgisayarı kurulumunuzun geri kalanı için de tasarlanabilirler.

Sundukları sadece harika bir ses değil. Ayrıca harika surround ses, Dolby Atmos özelliği ve net, tam sesli bir mikrofon gibi özelliklere de sahip oluyorsunuz. Hatta her şeyi daha net duyarak daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

Oyun kulaklıklarında sanal surround ses, kaliteli ses ve RGB aydınlatmadan daha fazlası vardır. SteelSeries, Razer, Corsair ve Logitech gibi markaların sunduğu tüm harika seçeneklerle, bu kulaklıklar her zamankinden daha iyi ve markaya sadık biriyseniz, en iyi oyuncu klavyelerine ve en iyi oyun farelerine uyacak bir çift bulabilirsiniz.

Harika ses kalitesinin yanı sıra, daha iyi ses görüntüleme sağlarlar, böylece ister hızlı bir düşman ister rüzgar olsun bir oyuna tüm ses öğelerini yerleştirebilirsiniz ve rahat bir uyum sağlar, böylece baş ağrısı çekmeden uzun süre takabilirsiniz.

Tabii ki, PC oyun kulaklıklarının her iki dünyanın da en iyisini sunması, herkes için en iyi çözüm olacakları anlamına gelmez, ancak gözünüz belirli bir çiftteyse, yılın en çok indirim dönemlerini takip ederek en iyi PC oyun kulaklıkları konusunda uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz vasat kutuları bir kenara bırakmanın ve oyun için mevcut en iyi kulaklıklardan birini almanın zamanı geldi. Sonuçta, her şeyi geliştiricilerin amaçladığı gibi duymak istiyorsunuz. Daha iyi ses elde etmenize yardımcı olmak için, tümü incelenmiş ve test edilmiş olan en iyi seçimlerimizi burada topladık.

2021'deki en iyi oyun kulaklıkları
2021’deki en iyi oyun kulaklıkları

Razer Blackshark V2, muhtemelen Razer’ın şimdiye kadar yaptığı en iyi kulaklıktır ve bu bir şey söylüyor. Bu orta seviye kablolu kulaklık, özellikle yenilikçi THX profilleri sayesinde hem oyunlar hem de müzik için harika ses sağlar. Ünlü film ses şirketi, Blackshark V2’nin surround sesini gerçekçi ve nüanslı hale getirmek için uzmanlığını kullandı – özellikle kendi optimize profillerine sahip Apex Legends ve Sekiro: Shadows Die Twice gibi birkaç oyun için.

Razer’in bazı hantal kulaklıklarından farklı olarak, Blackshark V2 son derece şık ve rahattır, bu da e-spor turnuvalarına taşınmasını kolaylaştırır. Bununla birlikte, düzgün bir şekilde sığdırmak biraz acı verici olabilir ve Razer yazılımı zaman zaman gezinmek için sıkıcıdır. Yine de, 100 doların altında bir fiyata, Blackshark V2 harika bir değer ve en sevdiğiniz oyunlar için bazı yenilikçi ses seçenekleri sunuyor.

Logitech G PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

2021'deki en iyi oyun kulaklıkları
2021’deki en iyi oyun kulaklıkları

Logitech G Pro X, makul bir fiyata turnuva düzeyinde performans sunar. Kulaklığın seçkin siyah tasarımı, esnek kafa bandı ve son derece konforlu köpük ve suni deri kulaklık seçenekleri sayesinde rakiplerinden en ufak bir farkla ayrılmıyor. Bir ürünü en iyi oyun kulaklıklarından biri olarak önermek için sadece rahat olmak yeterli değildir, ancak değerlendirdiğimiz tartışmasız en önemli kalitedir. Bir seferde birkaç dakikadan fazla bir kulaklık takamıyorsanız, çok kullanışlı değildir.

Go Pro X, ister PC’de ister konsolda oynuyor olun, kutudan çıktığı gibi zengin, yönü doğru ses sunar. Aynı zamanda, ister Apex Legends ekibinizle antrenman yapıyor olun, ister çevrimiçi hayranlarınıza yayın yapıyor olun, ekstra net sesli sohbete olanak tanıyan, yerleşik bir Mavi mikrofona sahip ilk oyun kulaklığıdır. Ayrıca Logitech G Pro X Wireless modeli de dikkate alınmaya değer.

SteelSeries Arctis Pro + Gamedac Hi-res Oyuncu Kulaklığı

2021'deki en iyi oyun kulaklıkları
2021’deki en iyi oyun kulaklıkları

SteelSeries’ Arctis Pro + GameDAC, zaten mükemmel Arctis tasarımına odyofil düzeyinde özellikler getiriyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu kulaklık, yüksek çözünürlüklü 96-kHz/24-bit ses sunmasını sağlayan bir DAC (dijital-analog dönüştürücü) içerir. GameDAC ayrıca, bir ekolayzır aracılığıyla sese ince ayar yapmak veya kulaklığın ince RGB aydınlatmasını özelleştirmek isteyip istemediğinize göre çok sayıda özelleştirme seçeneği sunar.

Arctis Pro’nun yüksek çözünürlüklü ses dosyaları için harika ses çıkardığını ve oyunlar söz konusu olduğunda geleneksel Arctis serisinden belirgin şekilde daha yüksek ve net olduğunu gördük. Yüksek çözünürlüklü ses desteği ve bir sürü özellik için yüksek bir ücret ödemeye hazırsanız, Arctis Pro + GameDAC mevcut en iyi oyun kulaklığı kombinasyonlarından biridir. Ve zaten çalışmaktan gerçekten hoşlandığınız bir çift kulaklığınız varsa, GameDAC’ı ayrıca satın almak da mümkündür.

Corsair Virutoso Rgb Xt Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

2021'deki en iyi oyun kulaklıkları
2021’deki en iyi oyun kulaklıkları

Corsair Virtuoso RGB Wireless XT, Corsair’in şimdiye kadar yaptığı en iyi oyun kulaklıklarından biridir. Bu kulaklık sadece son derece rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel ses kalitesi sağlar. USB üzerinden PC’ler ve PlayStation konsollarının yanı sıra Bluetooth üzerinden mobil cihazlar, akış oynatıcılar ve akıllı TV’ler ile kablosuz olarak çalışır. 3,5 mm ses kablosuyla bir Switch, Xbox denetleyicisi veya daha eski bir sisteme bağlayabilirsiniz. Virtuoso RGB Wireless XT’nin yapamayacağı çok az şey var.

Ayrıca fiyatına göre çok fazla pil ömrü de alamıyorsunuz; Virtuoso’nun bazı rakipleri, tek bir şarjla iki kat daha uzun süre koşabilir. Yine de, her şeyden önce, bir oyun kulaklığının takılması kolay olmalı ve harika ses sağlamalıdır ve Virtuoso RGB Wireless XT her iki konuda da başarılıdır.

scroll to top