Close

En iyi oyunlar PC 2022

En iyi oyunlar PC 2022

En iyi oyunlar PC 2022

En iyi oyunlar PC 2022 de tüm oyun topluluğuna bağımlı olmasının birçok nedeni vardır. Oyun, dünya kurma ve hikayeleriyle, grafikleriyle olduğu kadar çekici, oyuncuları mükemmel görsellerinin ötesinde başka öğelerle de içine çekiyorlar. Ve, son kredileri yuvarlandıktan çok sonra seviliyorlar.

Tabii ki, haftadan haftaya gelen pek çok yeni başlık ile, bu seçkin PC oyunları listesi büyümeye devam ediyor ve bu da oynamak için yeni bir şey seçmeyi zorlaştırıyor. Bu, özellikle sınırlı paranız varsa ve var olan her konuşulan oyunu satın almaya gücünüz yetmiyorsa. Bu yüzden onları sizin için daha da daraltmak için buradayız. En iyi oyunlar PC 2022 listemizi sizler için hazırladık 

Oyun dizüstü bilgisayarınız veya oyun PC’niz piyasadaki en fazla kitlenmemişse endişelenmeyin. Bu başlıklara dalmak için Nvıdıa RTX 3080 veya AMD Radeon RX 6800 XT gibi en yeni GPU’ları sallamanız gerekmez. Bizim kazma gibi sürükleyici olabilir, eğer onları oynamak için bazı ince ayar varsa bile gerekir. 

Bunlar, en iyi mmo’lardan ve co-op PC oyunlarından en iyi açık dünya oyunlarına, kadar En iyi oyunlar PC 2022 seçimlerimiz. İster modern bir klasik havasında olun, ister şaşırtıcı bir yeni sürüm için hazır olun, burada sizi heyecanlandıracak ve içine çekecek bir oyun bulacaksınız.

İyi bir kontrol sistemi olmadan video oyunları oynayamazsınız. Belki atıcılar ve strateji unvanları için bir klavye ve fare istiyorsunuz. Belki akıllı telefon bulmacaları için bir dokunmatik ekran kullanmanın sakıncası yoktur. Yine de çoğu oyun, bir çeşit özel denetleyici ile en iyi şekilde oynuyor. Bu yüzden her büyük oyun konsolu bir ya da iki gamepad ile birlikte geliyor ve hepsinin PC’nize bazı bağlantılarla bağlanabilmelerinin nedeni budur.

PC’nizde en çok oyun oynamak istiyorsanız, en geniş yaş aralığı, izleyici, tür, fiyat ve donanım gereksinimlerini kapsayan en büyük başlık kitaplığına sahip olması nedeniyle, muhtemelen bir denetleyiciye yatırım yapmalısınız.

Geçerli fareniz ve klavyenizle Fortnite veya Overwatch oynamanızda yanlış bir şey yoktur, ancak Blizzard, GOG.com, Humble Bundle veya Steam’den aldığınız diğer tüm oyunlar parmaklarınızın altındaki çift analog çubuklarla daha iyi hissedecektir. En iyi oyunlar PC 2022 listemizi okumaya devam edin.

En iyi oyunlar PC 2022
En iyi oyunlar PC 2022

En çok oynanan PC oyunları 

En çok oynanan PC oyunları son tek oyunculu isabetler, gelişen esportlar ve herhangi bir kütüphaneyi geliştirecek modern klasikler. Bu listeyi yeni oyunlar çıktıkça güncellemeye, eski favorileri kaldırmaya ve en son takıntılarımızla değiştirmeye devam edeceğiz. Geçmişe derinlemesine ulaşan sürekli genişleyen bir liste yerine, şu soruya pratik bir cevap için çekim yapıyoruz: ‘Hangi yeni PC oyununu almalıyım?’ En çok oynanan PC oyunları Nelerdir ? 

En çok oynanan PC oyunlarını mı arıyorsunuz? Parasız ya da sadece tutumlu olsanız da, ücretsiz herkesin çantasına hitap eden bir fiyat noktasıdır. Neredeyse sonsuz bir tamamlayıcı eğlence akışı sağlamak için garanti edilen pc’deki En çok oynanan PC oyunlarını bir araya getirdik. Geçirmek için ihtiyacın olan tüm zamanı.

Askeriyeden bilim kurguya, fanteziye, mmo’lardan blok yapıcılara ve kart savaşçılarına kadar, zero’nun F2P oyun dünyasında sizi oldukça fazla satın alabileceği ve bazı klasiklerin mümkün olan en dik indirimle mevcut olduğu ortaya çıkıyor. Fortnite gibi kültürel fenomenlerden Team Fortress 2 gibi tüm zamanların klasiklerine kadar, kelimenin tam anlamıyla her tür PC oyuncusuna uyan oyunlar var.

En çok oynanan PC oyunlarını oynama yolculuğunuza başlamak için, bir araya getirdiğimiz bu çok kapsamlı listeye bakmanız yeterlidir. Bu PC oyunlarını bulmak bize dünyanın ne kadar ilerlediğini hatırlattı; Gerçekten bir kuruş harcamadan üçlü kaliteli oyunlar elde edebilirsiniz.  İşte En çok oynanan PC oyunları.. belirli bir sırada değil!

En iyi oyunlar PC 2022
En iyi oyunlar PC 2022

Inscryption

Inscryption 2021’in en popüler bağımsız oyunları arasında yer alıyor. Korku temalı desteli bir kart oyunu olan Inscryption’da oyunun hikaye ilerledikçe değişmesi işleri son derece ilginç hâle getiriyor.

Kart oyunlarını veya “kaçış odası” temalı eğlenceleri sevenlerin Inscryption’ı kesinlikle denemesi gerekiyor. Oyun PC’nin grafik gücünü test etmese de, siyah seviyeleri kaliteli olan bir monitörle Inscryption’ın derinlerine dalmak çok daha keyifli hâle gelebilir.

Back 4 Blood

Back 4 Blood, Left 4 Dead’in dört oyunculu ve ortak çalışmalı oyun deneyiminin ruhani takipçisi olarak tanımlanabilir. İki oyun arasındaki ilişki bununla ve isim benzerliğiyle de sınırlı değil. Turtle Rock Studios için Left 4 Dead’i geliştiren bazı isimler, Back 4 Blood’ın da kadrosunda bulunuyor.

Back 4 Blood, Left 4 Dead’in klasik ve ortak FPS deneyimini alıyor ve bunu kart sistemi üstüne kurulu güçlendirmelerle birleştiriyor. Kartlar her seansı birbirinden farklı kılıyor ve oyunculara keyifli dakikalar yaşatıyor.

Age of Empires IV

Age of Empires serisini bir insana benzetmek gerekirse, üniversiteyi bitirmiş ve küçük bir apartman dairesinde yaşarken vasat bir işte çalışan bir kişiden söz edebiliriz. Ancak Age of Empires IV, seleflerinden izler taşıyan etkileyici bir oyun profili çiziyor.

Death’s Door

Death’s Door, 2021’in en sevimli oyunlarından biri. Oyuna sadece bakmak bile insanın neşe dolmasına yardımcı oluyor. Oyunun mekaniği ise biraz Zelda’yı biraz da Dark Souls’u hatırlatıyor.

Saatlerce oyuncuları ekran başına bağlayacak türden bir oyun olan Death’s Door’da ana kahraman olan karganın da çok sevimli göründüğünü belirtmek gerekiyor.

Hot Wheels: Unleashed

Tekrar çocuk olduğunuzu ve hayal edebileceğiniz en uçuk Hot Wheels pistini inşa edebileceğinizi
düşünün. Ancak bundan daha iyisi bir yetişkin olmanız ve Hot Wheels: Unleashed’i oynayabilmeniz.
60 arabanın bulunduğu oyun için Milestone’daki geliştiricilerin ne kadar titiz çalıştığı kolaylıkla anlaşılırken, her bir otomobilde ince detayların olması da oyunun bıraktığı etkiyi kuvvetlendiriyor.

scroll to top