Close

En iyi pop fidget oyuncakları

En iyi pop fidget oyuncakları

En iyi pop fidget oyuncakları

En iyi pop fidget oyuncakları ile geldik! Tırnaklarınızı ısırsanız da, saçınızı döndürseniz de, kıvılcım yapmak iç monologumuzdan uzaklaşmak için çok tanıdık bir dürtüdür. Kutuplaştırıcı fidget spinner bu fikre dahil oldu ve hem çocukların hem de yetişkinlerin enerjilerini aktarmak için somut oyuncaklardan zevk aldığını gösterdi. Şimdi, huzursuzluğu gidermek için yeni bir it-toy var, yumuşak, silikon kalıplarda muşta kırma sesleri sunuyor, en iyi pop fidget oyuncaklarını itmek stresi ve kaygıyı birer birer yatıştırmaya yardımcı oluyor.

Son zamanlarda özellikle çok popüler hale gelen bu oyuncaklar çok farklı şekillere bile büründü. Fidget oyunlardan kalem kutusu, anahtarlık, kolye, çanta, telefon kılıfı yapıldığını bile gördük! Online alışveriş siteleri bu fidget oyuncaklarına özel bölümler bile açtı. Amazon’da en çok aratılan ürünlerden biri oldu.

En iyi pop fidget oyuncakları dünyayı resmen kasıp kavuruyor. Özellikle yeni nesil çocuklar onlar için resmen deliriyor. Bir sürü çeşit fidget oyuncak olmak için anne ve babalarına dil döküyorlar. Hatta şöyle söyleyebiliriz ki, 2021 yılında en çok satın alınan oyuncaklar en iyi pop fidget oyuncakları oldu. Şaşırdınız mı? Elbette ki hayır!

Pop fidget oyuncak nedir?

Pop fidget oyuncak nedir? Pop fidget oyuncakları çeşitli şekil ve boyutlarda gelir, ancak en tipik olarak hem temizlenmesi düşük bakım gerektiren, hem de taşınması kolay ve tatmin edici derecede eğlenceli olan dairesel silikon kalıplar olarak gelir. Diğer fidget oyuncaklarına benzer şekilde kaygıyı azaltmaya yardımcı olan akılsız bir aktivite sunuyorlar. “Otizmli çocuklar tekrarlayan eylemi güven verici ve sakin edici buluyorlar.” Her çocuğun sakinleşmesi ya da bu kıvranmalardan kurtulması için harika bir yol olabilir.

Pop fidget oyuncak nedir? Fidget oyuncaklarına olan ilgi son yıllarda kesinlikle ana akıma yayıldı, ancak insanlar uzun zamandır dikkat eksikliği bozukluğu (ADD), dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) ve otizm konsantresi olan çocuklara yardımcı olmak için duyusal aletler kullandılar. Bazı ergoterapistler, sakin ve uyanık bir duruma geçmek için parmaklarında girdi arayan duyusal ihtiyaçları olan çocuklar için pop fidget oyuncakları kullanır.

Rigel Lagumbay, OTRL, New York’ta bir ergoterapist, pediatrik hastalarına dikkat sürelerini artırmak ve aktivitelere odaklanmak için pop fidget oyuncakları veriyor. “Hastalarıma kendilerine verilen görevleri vermeden önce bunları bir ön aktivite olarak kullanıyorum,” diyor. Pop fidget oyuncak nedir? Ancak bu eğlenceli oyuncaklar sadece gergin veya yüksek kaygı seviyesine sahip çocuklar için değildir: “Herkes (çocuklar ve yetişkinler) pop fidget oyuncaklarını stres giderici olarak kullanabilir.”

En popüler pop fidget oyuncak nedir?

Orijinal pop fidget oyuncak unvanını ilk alan olarak, Chuckle & Roar’s Pop It! endişeyi yatıştıran en çok önerilen fidget oyuncaklarımıza indi. Popülaritesi, diğer markalardan gelen yinelemelerin bir kısmını teşvik etti. İdeal olarak, çoğuyla yanlış gidemeseniz de, saygın bir şirketten satın almanızı veya her bir oyuncakların yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamasını sağlayan Kitemark veya Aslan İşareti gibi bir oyuncak güvenlik sembolüne sahip bir tane bulmanızı öneririz.

Başel Toys Pop It Push Bubble Fidget Özel Pop Duyusal Oyuncak Zihinsel Stres ( Gökkuşağı / Rainbow )

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Süper yumuşak silikonu, dayanıklı dairesel tabanı ve güvenilir boyası tasarımı ile orijinal pop fidget oyuncak, kalbinizin içeriğine pop yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. O zaten bir klasik o yüzden meraklısı iseniz koleksiyonunuza bunu eklemeden geçemezsiniz.

Yenigeldi Unicorn Fidget Oyuncak, Esnek Oyuncak

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Çevir, sık, büz ve uzat. Hatta birbirlerine doğru toplu bir şekilde büzmeye ne dersin? Onlar yumuşacık ve oynaması çok zevkli. Bu fidget oyuncak el ve parmak kaslarını geliştirmeye ve kuvvetlendirmeye de yardımcı olabilmektedir.

RoseRoi Pop It Push Bubble Fidget Popit Duyusal Stres Oyunu Among Us Anahtarlık

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Hareket yerinde stresi hafifletin. Bu minyatür ızgara, sürekli kıpır kıpır eller için harika bir yolculuk arkadaşı veya sırt çantası aksesuarı yapar. Çok farklı şekillerini de bulabilirsiniz.

Ayver Pop It Klavye Push Bubble Fidget Özel Pop Duyusal Oyuncak Zihinsel Stres Oyunu

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

250’den fazla pops güverte bu ekstra büyük kabarcık tahtası. Sonsuz haşhaş ızgarası bir ortakla sağlıklı rekabete davetiye çıkıyor. Bir oyun varyantı: üst üste son baloncuğu bastıracak oyuncu kaybeder. Eğlence bitmek bilmiyor. Klavye şeklinde olması onu özel kıldı!

EVİMON Pop It Push Bubble Xl Mega Boy Kalemlik Fidget Zihinsel Stres Oyuncağı

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Size kalem kutu şeklinde olanların da olduğunu söylemiştik. Artık okuldaki masaların üzeri çok daha eğlenceli hale geldi. İçeriden kalem alırken neden bir kaç pop-it bastırarak küçük bir eğlence yaşamayalım ki? Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Ders sırasında olan bir ürün ise dikkat dağıtıcı olabilir. Biz şimdiden uyaralım.

PopİtTürkiye Büyük 31 Cm. Tavla Pop It Push Bubble Fidget Özel Pastel Duyusal Zihinsel Stres Oyuncak Büyük Tavla

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Evet oyuncak içerisinde oyun! Zarları at ve gelen toplam kadar pop patlat. Yetişkinlerin çocukları ile oynayabileceği popüler bir oyun haline gelebilir. Bu hem de sayıları ezberleme, öğrenme için çok faydalıdır. Unutmayın ki, eğlenerek öğrenilen hiçbir şey unutulmaz ve çok daha zevklidir. Çocuğunuz yeniden ve yeniden aynı oyunu oynamak isteyecek!

Yenigeldi Magic Bean Zeka Boncukları, Iq Boncukları, Dönen Sihirli Boncuklar Rubik Küp, Anti-stres, Fidget

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Çevirdikçe rahatla! Bu el hareketlerini geliştirmek ve aşırı stresi azaltmak için kullanılabilecek bir oyuncaktır. Çocuklar için ise dediğimiz gibi hareket kabiliyeti kazandırabilir ve yönleri öğrenme konusunda da yardımcı olabilir. Ancak biraz ses çıkartıyor şimdiden haber verelim istedik. İyi eğlenceler!

toysandmore Pop It Çanta Tavşanlı Askılı

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Kim demiş fidget oyuncakların çantası da olamaz diye! Dediğimiz gibi bu oyuncaklar çok şekle büründü ve gelişti. Çocuğunuza doğum gününde böyle bir çanta vererek yükselen mutluluk çığlıklarının tanığı olmak istemez misiniz? Hem içini dolduralım hem de patlatalım!

Cemşen Fidget 8 Adet Popit Yapı Taşları Silikon Antistres El Eğitici Oyuncak Tuğla Fidget

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

En çok işlevsel olabilecek fidget oyuncaklarından biridir. Bloklar yaparak hem düşünme hem denge kurma hem de yapı yapma özelliklerini geliştirebilirler. Ve yaparken bir yandan da patlatırlar. Bölümler ayrılabiliyor. Yani renkler değişiyor. Hem de boyası asla zararlı bir boya değildir. Güvenle satın alım yapabilirsiniz.

OKFİS Pop It Fidget Stres Oyuncak Avokado Yeşil

En iyi pop fidget oyuncakları
En iyi pop fidget oyuncakları

Bu kalıp, diğer fidget oyuncaklarıyla aynı tatmin edici pop’ları sunar, ancak çok sevilen şekillerde gelir. Ortadaki kalp onu özel kıldı! Çocuklar ilginç şekilleriyle oyuncak yapmayı sevecekleri için yatıya kalma partilerinde bir hit olacaktır. Eğlence bitmek bilmiyor.

scroll to top