Close

2021’deki en iyi VPN hizmeti

2021'deki en iyi VPN hizmeti

2021'deki en iyi VPN hizmeti

2021’deki en iyi VPN hizmeti hangileridir? En iyi VPN – ‘sanal özel ağ’ın kısaltması – geleneksel olarak çevrimiçi kimliğinizi korumanıza ve konumunuzu sanal olarak değiştirmenize yardımcı olmak için kullanılan bir yazılımdır. Bir zamanlar hardcore teknolojinin koruması altındayken, artık tamamen ana akımdalar ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı VPN’lerde torrent kullanmaktan ve çevrimiçi gizli kalmaktan daha fazlasını keşfediyor.

2021’deki en iyi VPN hizmeti hangileridir? Kullanıcıların Netflix gibi sitelerde coğrafi olarak engellenen akış içeriğine erişmesine, çevrimiçi bankacılığınızı güvence altına almasına, bilgisayar korsanlarından ve izleyicilerden kaçmasına ve hatta ISP ve devlet sansürüne karşı koymasına izin verebilirler. Ve şimdi, neredeyse tüm sağlayıcılar, Windows PC’den Amazon Fire Stick’e kadar hemen hemen her cihaz için uygulamalar sunuyor.

Tek sorun, iş için en iyi VPN’i seçmektir – hız, akış, güvenlik ve tabii ki paranın karşılığı arasında bir denge bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. 2021’deki en iyi VPN hizmeti hangileridir?

VPN nedir?

VPN nedir? En basit haliyle, en iyi VPN, etkinliğinizi İSS’nizden ve hükümet, reklamcılar ve hain bilgisayar korsanları dahil olmak üzere izleyen herkesten gizleyen kendi şifreli sunucuları aracılığıyla bağlantınızı tünelleyerek çalışır. Bu ayrıca kısıtlı sitelere erişmenize, daha geniş bir dizi şovu yayınlamanıza ve ağ kısıtlamasını önlemenize olanak tanır.

Örneğin, okulunuzda Facebook veya YouTube yasaklanmışsa, bunlara VPN’iniz aracılığıyla erişebilirsiniz. BAE veya Çin’e seyahat ediyorsanız Gmail ve WhatsApp gibi günlük olarak kullandığınız kısıtlı sitelere ve uygulamalara erişmek için bir VPN kullanabilirsiniz. Ayrıca, ülkenizin dışında herhangi bir yerde tatildeyseniz, sevdiğiniz Netflix şovlarına erişmek için en iyi VPN’i kullanabilirsiniz, çünkü bunlar yurtdışında olmayabilir. 2021’deki en iyi VPN hizmeti hangileridir?

En iyi VPN nedir?

En iyi VPN nedir? En iyi VPN olarak taçlandırılma rekabeti her geçen gün daha da zorlaşıyor, ancak yine de diğerlerinden çok daha üstün olan açık bir kazanan var – ExpressVPN.

ExpressVPN’in ana varlıklarından biri, herhangi bir platformda (telefonunuzda, PC’nizde ve hatta PlayStation’da) kullanımının inanılmaz derecede kolay olmasıdır. Netflix, Hulu ve Amazon Prime Video’nun coğrafi kısıtlamalarını kolayca aşarak akış testlerimizde de iyi performans gösterdi ve bu kadar hızlı bağlantılar sağladığı için her zamanki gibi HD veya 4K olarak izleyebilirsiniz.

En iyi VPN nedir? Üstüne üstlük, ayrıca 30 günlük para iade garantisi kapsamında olacaksınız, bu da satın almadan önce hizmeti ve 3.000’den fazla sunucusunu bir ay boyunca etkin bir şekilde test edebileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN – Bugün mevcut olan en iyi VPN

2021'deki en iyi VPN hizmeti
2021’deki en iyi VPN hizmeti – 2021’deki en iyi VPN hizmeti

ÖZELLİKLER

Sunucu sayısı: 3.000+
Hız: 580Mbps’ye kadar
VPN konumları: 94 ülkede 160
Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
7/24 canlı sohbet: Evet
30 gün para iade garantisi: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+Piyasadaki en hızlı VPN’ler arasında+ Geniş cihaz desteği+30 günlük ücretsiz deneme+ Ace 24/7 destek hizmeti

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

Biraz daha pahalı ama buna değer

En son VPN incelemelerimizde, ExpressVPN piyasadaki en iyi VPN olarak yerini güvenle savundu. Ve gerçeklere, rakamlara, istatistiklere ve kullanıcı deneyimine baktığınızda, bunun nedeni oldukça açık.

İlk olarak, hangi cihazı kullanırsanız kullanın – iPhone, Windows PC, Amazon Fire Stick veya hatta bir yönlendirici – ExpressVPN’i indirmesi kolay, bakması güzel ve kurması ve çalıştırması son derece basit. Yüzeyin altında pek çok özellik olsa da, %100 tak ve çalıştır özelliği vardır ve hem VPN’e yeni başlayanlar hem de uzmanlar için mükemmeldir.

ExpressVPN, mükemmel gizlilik bilgilerini, günümüz pazarında giderek daha önemli hale gelen mükemmel akış performansıyla tamamlıyor. Test ettiğimiz diğer tüm VPN’lerle karşılaştırıldığında, ExpressVPN çoğu Netflix konumunun engelini kaldırdı ve ayrıca BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, Disney+ ve daha fazlasını yayınlarken sunar.

Bu, Netflix’in son zamanlarda VPN’leri sert bir şekilde çökerttiği gerçeği nedeniyle daha da etkileyici ve ExpressVPN başlangıçta etkilenirken, diğer hizmetlerden çok daha hızlı geri döndü. Harika bağlantı hızlarıyla birleştiğinde, mükemmel akış arkadaşıdır.

NordVPN – Süper hızlı ve çok güvenli

2021'deki en iyi VPN hizmeti
2021’deki en iyi VPN hizmeti – 2021’deki en iyi VPN hizmeti

ÖZELLİKLER

Sunucu sayısı: 5.100+
Sunucu konumları: 59 ülkede 80+
Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6
7/24 canlı sohbet: Evet
30 gün para iade garantisi: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+Güvenliğe mükemmel odaklanma+2020’nin ortalarında yeni güvenlik denetimi+ NordLynx inanılmaz hızlar sunar+ Tonlarca sunucu

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

Yenileme fiyatları yüksekNetflix ile ilgili bazı yeni sorunlar

YouTuber eklentileri, TV reklamları ve hatta spor takımı sponsorluklarını içeren devasa varlığıyla, ilgi odağı olmaktan korkmayan bir marka. Neyse ki, hepsi de yaygara değil.

Muhtemelen piyasadaki ExpressVPN’in hakimiyetine meydan okuma şansına sahip tek VPN olarak, NordVPN çok yönlüdür ve bir sürü işi çok iyi yapar. Bir kapatma anahtarı, tüm temel protokoller ve ayrıca WireGuard tabanlı NordLynx, mükemmel şifreleme ve ciddi şekilde şaşırtıcı bağlantı hızları ile kapsamlı bir pakettir.

Harita tabanlı arayüzün büyük hayranları olmasak da , Nord’un uygulamaları istikrarlı ve güvenilirdir ve bunların içinde 60 ülkede 5.100’den fazla sunucu seçeneğine sahip olacaksınız. Ayrıca, P2P desteklenir ve Double Hop ve Onion over VPN gibi ekstra gizlilik özellikleriyle birleştiğinde, radarın altında kalmak isteyenler için harika bir seçimdir.

Surfshark – Piyasadaki en ucuz VPN

2021'deki en iyi VPN hizmeti
2021’deki en iyi VPN hizmeti – 2021’deki en iyi VPN hizmeti

ÖZELLİKLER

Sunucu sayısı: 3.200+
Sunucu konumları: 65 ülkede 100+
Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız
7/24 canlı sohbet: Evet
30 gün para iade garantisi: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+Sınırsız cihaz desteklenir+ Güvenilir bağlantılar+ Daha uzun planlar çok değerlidir+ Akış için harika

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

Uygulamalar o kadar derin değil
Netflix sorunları

Mutlak paranın karşılığını arıyorsanız, İngiliz Virgin Adası merkezli Surfshark kesinlikle radarınızda olmalıdır. Birçok alanda karşılaştırılabilir performans sunarken bazı rakiplerinin fiyatının yarısından daha az fiyatıyla, nakitten tasarruf etmek isteyenler için harika bir seçimdir.

Surfshark’ın uygulamaları basit ve etkilidir, ancak yetersiz olduklarını düşünmeyin. Grubun en teknisyeni ile tam olarak rekabet edemeseler de, bir kill anahtarınız, seçebileceğiniz 3.200’den fazla sunucunuz, bölünmüş tünelleme ve endüstri standardı AES-256 şifrelemeniz olacak.

Kapsanacak tonlarca cihazınız varsa Surfshark da öne çıkıyor. ExpressVPN aynı anda 5 bağlantı ve Nord 6 bağlantı sunarken, tüm Surfshark planları kesinlikle sınırsızdır. Bu, ister 5 ister 105 cihazınız olsun, VPN yüklemek istediğiniz anlamına gelir, tek bir Surfshark planı her şeyi yapabilir. Genel olarak, Surfshark mükemmel bir bütçe seçeneğidir ve inanılmaz derecede düşük fiyatını düşündüğünüzde, küçük sorunlar ortadan kalkıyor gibi görünüyor!

scroll to top