Close

2021’deki en iyi Xbox Series X oyunları

2021'deki en iyi Xbox Series X oyunları

2021'deki en iyi Xbox Series X oyunları

2021’deki en iyi Xbox Series X oyunları nelerdir? Bu oyunların bazıları hala nesiller arası oyunlar olsa da, birçoğu Xbox Series X’in gücünü test edebilir, geliştirilmiş görseller ve kare hızları sunabilir ve oyunlar arasında hızla geçiş yapmak için Hızlı Devam’a dokunabilir.

Ayrıca, orijinal Xbox’a kadar uzanan bir dizi geriye dönük uyumlu oyunun yanı sıra, denemek için 30 optimize edilmiş oyun paketi de bulunmaktadır . Şimdiki nesil Xbox’lar için daha fazla oyun çıktıkça bu listeyi oluşturacağımız için En İyi Kadını tekrar kontrol etmeye devam edin.

Microsoft değerini artırmak için devam ediyor Xbox Serisi X ve Xbox Serisi S geleceği desteği ile yeni AMD teknoloji eklenmesi Dolby Vizyon Oyun desteği, Xbox Bulut Gaming Oyun Geçiş Ultimate abonelerine ve gelişmeler erişilebilirliği oyun. Xbox sahipleri için heyecan verici bir zaman ve yeni konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için En iyi kadın, şu anda oynayabileceğiniz 2021’deki en iyi Xbox Series X oyunlarının bir listesini hazırladı.

2021'deki en iyi Xbox Series X oyunları
2021’deki en iyi Xbox Series X oyunları – 2021’deki en iyi Xbox Series X oyunları

En iyi Xbox serisi oyunları

En iyi Xbox serisi oyunları ile geldik! Xbox gamestop bulmak bu zamanlarda zor olabilir biliyoruz. Ancak aramaya ve indirimleri takip etmeye devam edin! 2021’de şimdiden birkaç büyük sürümün çıkmasıyla, listemizi yalnızca özel Xbox Series X|S geliştirmelerine sahip oyunları içerecek şekilde güncelledik – En iyi Xbox serisi oyunları için devam et!

İster yepyeni bir maceraya atılıyor olun, ister 4K 120Hz oynanış ile oyun TV’nizden en iyi şekilde yararlanın , ister Xbox’ta geriye dönük uyumluluk sayesinde eski bir favoriyi yeniden ziyaret edin , bunlar ekibimizin seçtiği en iyi Xbox serisi oyunları.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft’un uzun süredir devam eden tarihi aksiyon/gizlilik serisinin en yeni oyunu. Bu sefer orta çağ İngiltere’sinin vahşi doğasında klanı için yeni bir yuva kurması gereken bir Viking savaşçısı olan Eivor’un kontrolünü ele alacaksınız.

Tüm olağan Assassin’s Creed etkinlikleri burada – görevler ve hazineler için kırsal bölgeyi araştırmak, Templar ajanlarını avlamak, gizli cephaneliğinizi ve savaş araçlarını oluşturmak vb. Ancak bu sefer, herhangi bir iyi Viking’in yapması gerektiği gibi, bir yerleşim yeri inşa edecek, bir uzun gemide seyahat edecek ve manastırlara baskın yapacaksınız.

Oyun sadece muhteşem olmakla kalmaz, aynı zamanda sorunsuz çalışır ve ister haritada hızlı seyahat ediyor olun, ister zorlu bir çarpışma karşılaşmasını yeniden deniyor olun, aksiyona geri dönmek için sizi asla uzun süre bekletmez.

Gears 5

Gears of War 4 çıktığında, Gears serisinin en azından tek oyunculu tarafında biraz tükenmekte olduğu söylenebilir. Ancak Gears 5, seri için forma muzaffer bir dönüş. Doğal olarak, bir Gears oyunundan beklenebilecek şatafatla dolu gösterişli ara sahnelerle birlikte gelir. Ama aynı zamanda ayak parmaklarını korku alemlerine sokar ve çılgın aksiyon nöbetleri arasında sürünen bir korku uyandırır.

Bir Gears oyununun temelleri hala mevcuttur ve hızlı bir yeniden yüklemeyi çivilemenin memnuniyeti hala aksiyon oyunu bezlerini gıdıklamaktadır. Gears 5 denemeniz gereken 2021’deki en iyi Xbox Series X oyunlarından biri.

Gears 5, “elinizin arkasını ısırmak” oyununda olduğu gibi çok güzel bir oyundur. X Serisinin ekstra gücü, doku ve gölge ayrıntılarını artırmanın yanı sıra bir “hafif” ışın izleme biçimi ekler. 4K’da oldukça kararlı bir 60 fps ile çalışmak, temel olarak Gears 5’i oynamanın tek yoludur.

Forza Horizon 5

İzinde veya tekerlek izleri, aşağıdaki Forza Horizon 4 , Forza Horizon 5 hemen hemen sürüş ve serinin formülü yarış açık dünya haline getirmiştir. Şimdi Meksika’da geçen ve Xbox Series X’in gücünden yararlanan oyun sadece olağanüstü görünmekle kalmıyor, aynı zamanda bir rüya gibi oynuyor.

Çeşitli Meksika ortamları ve yerel halk arasında geçilmesi gereken çok miktarda içerik var. Ve araba kullanımı her zamankinden daha iyi çalışıyor ve bu konuda fazla yüz yüze kalmadan bir doz gerçekçilik sunuyor. Arabaları sevenler veya onları umursamayanlar için Forza Horizon 5 hala denemeniz gereken 2021’deki en iyi Xbox Series X oyunlarından biri.

Sea of Thieves

Sırf zevk olsun diye dört gemi arkadaşıyla açık denizlerde yelken açan, adaları yağmalayan ve diğer gemileri batıran yarı çizgi film bir korsanın botlarını doldurmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Cevabınız evet ise, o zaman Rare’s Sea of ​​Thieves tam size göre bir oyun.

Xbox One ve PC’de biraz zayıf bir deneyim olarak başlayan şey, üstlenilmesi gereken devasa bir kraken de dahil olmak üzere sırlarla dolu çok daha derin bir oyuna dönüştü. Xbox Series X için optimize edilmiş sürüm, 4K’da ve sorunsuz 60 fps’de çalışacak ve tüm deneyimi Microsoft’un yeni amiral gemisi oyun konsolunda düz bir seyir haline getirecek.

Ori and the Will of the Wisps

Eleştirmenlerce beğenilen Ori and the Blind Forest’ın devamı niteliğindeki Ori and the Will of the Wisps, görkemli ayrıntılı 2D platform oyununda bir başka harika bölüm. Burada elde ettiğiniz şey sadece genel bir platform oyunu değil, birden fazla bölgeden oluşan bir ormanda bulunan ve 2B’de canlanacak şekilde tasarlanmış açık bir dünyadır.

Oyun, Ori’yi dünyada hareket ettirirken arka plan sanatının değişme biçiminden düşmanların ürkütücü hareketlerine kadar ayrıntılara dikkat çekiyor. Ve hepsi, neredeyse kendi başına bir hikaye anlatan, yükselen bir müzik notası ile noktalanıyor.

Resident Evil Village

Resident Evil, PlayStation ile en iyi ilişkilendirilen bir franchise olsa da, bir süredir çok platformlu bir seri ve serinin en son girişi olan Resident Evil Village, Xbox Series X’te harika. Microsoft’un konsolunda ışın izleme ve Smart’a erişebilirsiniz. Teslimat sistemi, yani Xbox One’da satın aldıysanız, Series X ve Series S sürümü için ücretsiz bir güncelleme alırsınız. Resident evil village mutlaka denemeniz gereken 2021’deki en iyi Xbox Series X oyunlarından biri.

Hitman 3

World of Assassination üçlemesinin son oyunu olan Hitman 3, geliştirici IO Interactive’in önceki Hitman oyunlarından öğrendiği tüm bilgilerin bir toplamıdır. Hitman 3 oyuna pek bir şey katmasa da, temelde Hitman’ın 2016’dan itibaren yeniden başlatılmasının getirdiği tüm sistemlerin en iyi yinelemesi ve uygulaması.

Bu nedenle, çeşitli hedefleri göndermenin ilginç yollarıyla dolu, mükemmele yakın bir şekilde oluşturulmuş bir dizi görev içeren bir oyuna bakıyorsunuz. Bunlar, akıllıca bir aldatmacadan birini dünyanın en büyük binasından itmeye kadar uzanır. Öne çıkan görevler, Berlin’deki bir depo çılgınlığına sızmayı ve Çin’in Chongqing kentinin neon ve yağmurla ıslanmış sokaklarını keşfetmeyi, İngiltere’nin Dartmoor’unun rüzgarlı ve kasvetli bir bölümünde bir kır malikanesine sızmayı içeriyor. Ancak konumların ötesinde, görevlerin yapısı zengin ve derindir.

Zor bir hedefi dikkatlice öldürmek için ortaya çıkan çeşitli fırsatları takip edebilir veya bir sürü ipucunu kapatabilir ve her şeyi kendiniz çözebilirsiniz. Her iki durumda da, Xbox Series X’teki en iyi gizlilik deneyimlerinden birini yaşayacaksınız. Hitman 3 denemeniz gereken 2021’deki en iyi Xbox Series X oyunlarından biri.

scroll to top