Close

En rahat ped markası hangisi 2022

En rahat ped markası hangisi 2022

En rahat ped markası hangisi 2022

En rahat ped markası hangisi 2022 bu soru her kadının aklımdadır hadi cevaplayalım. Regl dönemleri kadınlar için oldukça önemlidir. Genellikle ağrılı geçen bu dönemde kadınların en büyük isteği rahat olmaktır. Bu dönemde de en iyi ped büyük önem taşır. Regl dönemi kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bazı kişiler regl dönemini daha hafif ve kısa sürede atlatır.

Bazı kadınlar da daha uzun sürede ve yoğun olarak atlatır. Bu noktada en iyi ped seçerken bu unsurları göz önünde bulundurmalısınız. Gece ve günlük olarak ayrılan pedleri regl dönemindeki yoğunluğunuza göre tercih edebilirsiniz. Farklı boyda ve materyalde olan pedler kendi arasında farklılaşmaktadır.

Bazı pedler kokuluyken diğerleri pamuklu olması ile öne çıkar. Spor yapanlar için özel olarak üretilen aktif pedler de bulunmaktadır. Bu yüzden en rahat ped markası hangisi 2022 sorusunun net bir cevabı yoktur. Bunu regl yoğunluğunuza ve bedeninizin ihtiyacına göre belirlemeniz gerekir. 

Biz de bu yazımızda sizler için en rahat ped markası hangisi 2022 sorunuzu inceledik. Kullanıcı yorumları ile değerlendirdiğimiz hijyenik pedler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Keyifli okumalar!

  • Sleepy Natural Ped
  • Molped Ultra Hijyenik Ped 
  • Kotex Ultra Gece 
  • Kotex İnce Günlük Ped Parfümlü
  • Kotex Active Quadro 
  • Molped Supernight

Sleepy Natural Ped

Sleepy Natural Ped ultra hassas ciltler için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde saf su ile dokunmuş lifler bulunur. Bunun yanı sıra doğal bambudan elde edilen emici lifler ile sıvıyı hapseder ve sızmasını engeller. Aynı zamanda kuruluğu artıran pamuk lifleri sayesinde ekstra kuruluk sağlar. Emicilik olarak değerlendirildiğinde en iyi ped seçeneklerinden biridir.

Koku kontrolü sağlayan formülü ile kokuyu absorbe eder. Tamamen parfümsüz ve doğal bir yapıya sahiptir. Kanat kısmı saf su ile dokunmuş liflerden oluşur. Böylece ipeksi bir dokunuş sağlar ve cildinizi tahriş etmez. Pedlerin en büyük sıkıntısı tahriştir. Sleepy Natural Ped doğal yapısı sayesinde cildinizi tahriş etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. 60 adet ped ile mega paket şeklinde satılır.

Böylece en az 2 ay kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı ve dev paketi ile fiyat performans olarak iyi bir tercihtir. Pek çok kullanıcı da en iyi ped olarak Sleepy Natural’ı önermektedir. En rahat ped markası hangisi 2022 listemizde en başta yer alıyor.

En rahat ped markası hangisi 2022
En rahat ped markası hangisi 2022

Molped Ultra Hijyenik Ped

Eğer regliniz aşırı yoğun değilse Molped Ultra Hijyenik Ped’i tercih edebilirsiniz. Molped en iyi ped seçenekleri arasında Türkiye’nin en çok sıvı hapseden pedi olarak öne çıkmaktadır. Pamuksu üst yüzeyi ile cildinizi tahriş etmez. Nefes aldıran dokusu ile gün boyu rahat etmenizi sağlar. Sızıntıyı engelleyen şekli ile iç çamaşırınıza tam uyum sağlar.

Sıvıyı hızla hapseden emici bölgesi sayesinde sıvıyı içine hapseder ve sizi rahatsız etmez. Emici bölgesi gün boyu kuru kalır ve rahat hareket etmenizi sağlar. Kaymaz yapısı sayesinde iç çamaşırınıza tam oturur. Spor, yürüyüş gibi aktivitelerde kaymaz ve sızıntıyı engeller. Özellikle regl dönemlerinde pedin kayması sık görülen bir durumdur.

Molped sızıntı ve kaymayı engellediği için gün boyu rahat etmenizi sağlar. Dev ekonomi paketi ile regli dönemini yoğun ve normal geçirenler için idealdir. Paket içerisinde bulunan 36 ped size en az 2 ay yetecektir. En rahat ped markası hangisi 2022 listemizde göz kamaştırıyor ve size en uygun tercih oluyor.

En rahat ped markası hangisi 2022
En rahat ped markası hangisi 2022

Kotex Ultra Gece

Kotex Ultra Gece Ped yoğun geçirdiğiniz geceler için kurtarıcıdır. Sadece gece değil gündüzleri de kullanabileceğiniz bir ped çeşididir. Diğer pedlere göre boyu daha uzun ve arkası geniş olduğu için tüm uyku pozisyonları düşünülerek tasarlanmıştır. Böylece gece boyu ister sırt üstü ister yan yatmanıza imkan tanır. Sızmasını ve taşmasını engeller.

Geceleri kullanmak için en iyi ped olarak görülmektedir. Pamuklu yapısı ile cildinizin nefes almasını sağlar. Normalde pedleri 4 saatte bir değiştirmeniz gerekir fakat uyku sırasında bu süre uzar. Bu durum düşünülerek tasarlanan Kotex Ultra Gece uyku sırasında rahat etmenizi sağlar. Cildinizin tahriş olmasını da engeller. Yoğun dönemlerde hızlı emicilik sağlar.

Böylece ıslaklığı da engeller ve gece boyu kuru kalmanızı sağlar. İç çamaşırınıza uymaıs için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer regliniz beklenenden yoğun geliyorsa bu pedi geceleri ve gündüzleri kullanabilirsiniz.

En rahat ped markası hangisi 2022
En rahat ped markası hangisi 2022

Kotex İnce Günlük Ped

Pedler sadece regl dönemlerinde kullanılmaz. Günlük ped çeşitleri regl öncesi ve sonrası dönemlerde veya akıntı için kullanılabilir. Vajinal akıntı oldukça normal bir durumdur ve her kadında görülür. Bu akıntı zaman zaman çoğalabilir ya da artabilir. Sıkı ve dar şeyler giyinmeniz akıntınızı artırabilir. Bu akıntıdan kaynaklı iç çamaşırınız da günlük olarak kirlenebilir. Bu durumun sizi rahatsız etmemesi ve kokuyu önlemek, daha hijyenik olmak için günlük pedleri tercih edebilirsiniz. 

Kotex İnce Günlük Ped Parfümlü hoş kokusu ile öne çıkmaktadır. Çantanızda rahatlıkla taşıyabilmeniz için her biri tekli paketlere sarılmıştır. Çanta paketleri ile hjyenik bir şekilde günlük pedleri muhafaza edebilirsiniz. 56’lı paketi ile oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Regl sonrasında eğer çok az kanamanız oluyorsa günlük pedleri kullanabilirsiniz. Kokuyu hapseden teknolojisi ile gün boyu size rahatlık sağlar. Aynı zamanda iç çamaşırınızı da temiz tutmanızı sağlar. 

En rahat ped markası hangisi 2022
En rahat ped markası hangisi 2022

Kotex Active Quadro

Kotex Active Quadro spor yapan gün içinde hareket edenler için özel olarak tasarlanmıştır. Her ne kadar diğer pedler kaymaz yapıya sahip olsa da koşu, yoga gibi aktivitelerde yeterli olmuyor. Kotex Active Quadro ise günlük hayatında aktif olan kadınları düşünerek tasarlanmış. Diğer ped modellerine göre daha farklı bir şekle sahip olduğu için sızdırmayı %100’e kadar engelliyor. Yenilenmiş yapısı ile spor yaparken dahi rahat etmenizi sağlıyor. 

Eğer gün içerisinde yoga, fitness, koşu, yürüyüş ve benzeri aktivitelerde bulunuyorsanız Kotex Active sizin için en iyi ped seçeneği olabilir. Vücudunuzun hareketine uyum sağlayan yapısı ile gün boyu rahat edebilirsiniz. Sıvıyı anında emerek sızıntıları ekstra engeller. Pamuklu yapısı ile de terlemenizi önler ve cildinizi tahriş etmez. Pedlerde sık sık tahriş problemi ile karşılaşıyorsanız Kotex pamuklu yapısından dolayı sıklıkla önerilmektedir. Pek çok kullanıcın en iyi ped olarak değerlendirdiği bir üründür.

En rahat ped markası hangisi 2022
En rahat ped markası hangisi 2022

Molped Supernight

Molped Supernight yoğun geceler ve günler için ideal bir peddir. Türkiye’nin ilk bariyerli pedi olarak diğer ped çeşitlerinden ayrılır. 3D bariyer teknolojisi sayesinde en iyi ped seçeneklerinden biridir. Gelişmiş teknoloji ile yapılan bariyerler sızıntıyı %100 oranına kadar önler. Yoğun günler ve geceler için tasarlanan yapısı ile cildinizi gün boyu rahat tutar. Cildinizin nefes almasını sağlar. Böylece yoğun günlerinizde bile cildinizi koruyabilirsiniz. 

Rahatlıkla hareket etmenize imkan sağlayan bariyerleri ile gün boyu kendinizi güvende hissedersiniz. 36’lı ekonomik paketi ile oldukça iyi bir tercihtir. 3 kademeli sıvı kilit sistemi ile sıvıyı anında emer ve taşmasını engeller. Özellikle yoğun günlerinizde sıvıyı emerek taşma problemini çözer. Dermatolojik olarak da test edilmiştir. Ultra yumuşak yapısı ile varlığını bile hissetmezsiniz. En rahat ped markası hangisi 2022 listemizin vazgeçilmezidir!

En rahat ped markası hangisi 2022
En rahat ped markası hangisi 2022

En iyi hijyenik ped tavsiyesi

En iyi hijyenik ped tavsiyesi vermek için buradayız! Kızınızla “regl hakkında” konuştunuz ve artık ilk regl deneyimini yaşadığı için artık konu regl döneminde kendini nasıl koruyacağına geldi. En iyi hijyenik ped tavsiyesi kılavuzu sayesinde ona hijyenik pedlerin nasıl kullanılacağı konusunda doğru tavsiyeyi verin ve sorularını güvenle cevaplayın. 

Hijyenik pedler, regl dönemi için üretilmiş, bu süreçte hijyen sağlayan, rahim ve rahim ağzı sağlını korumaya destek olan ürünlerdir. Kullanımı kolaydır. Genellikle arka yüzeyinde bir yapışkan sayesinde iç çamaşırına tutturulur ve regl süreci boyunca ön yüzeyindeki emici özellikleriyle sizi kuru tutar. Regl olacağının tüm işaretlerinden sonra kızınız ilk regl dönemini yaşadı. En iyi hijyenik ped tavsiyesi vererek gün boyu temiz ve güvende hissetmesini kolaylaştırın. 

Orkid eşsiz konforu ve üstün korumasıyla sevdiklerinizin her an yanında. Kuruluk hissi ve nefes alan üst yüzeyi sayesinde her an her yerde kesintisiz özgüven sunan Orkid Günlük Pedler ile sevdikleriniz hayatın keyfini çıkarsın.

ORKİD 

Ped deyince ilk aklımıza gelen marka Orkid’dir. Orkid Ultra Extra da uzun boya sahip bir peddir. Ama sağladığı ekstra koruma özelliği ile öne çıkmaktadır. Eğer regli döneminizi yoğun geçiriyorsanız size ekstra koruma sağlar. Sızıntılara karşı %100’e koruma sağlar. Böylece tüm gün boyu rahat etmenizi sağlar. Gün içinde ve geceleri kullanabileceğiniz en iyi ped seçeneklerinden biridir. 

Koruma sağlayan özel üretilmiş kenarları ile sızıntı yapmayı engeller. Böylece gün boyu rahatça hareket edebilirsiniz. Sağlam ve kaliteli yapışkanları sayesinde iç çamaşırınızda kaymaz. Böylece gece ve gündüz rahat edebilirsiniz. Gece pedi olmasa orta yoğunluktaki zamanlarınızda geceleri kullanabilirsiniz. Normal pedlere göre daha uzun olduğu için gece sırt üstü yattığınızda oluşabilecek sızıntıları engeller. Kadınlara sunacağımız en iyi hijyenik ped tavsiyesidir.

scroll to top