Close

En seksi 10 parfüm kokuları

En seksi 10 parfüm kokuları

En seksi 10 parfüm kokuları

En seksi 10 parfüm kokuları hangileridir? Koku, çekim yasalarında güçlü bir unsurdur. Bir şey için feromonlarımız var; doğal “özümüz”, olduğu gibi, birçok bilim insanının, diğer şeylerin yanı sıra, bazı insanlara nasıl çekildiğimizi diğerlerinden daha fazla etkileyebileceğine inandığı gibi.

Ancak konuyla ilgili araştırmalar kesin olmaktan daha az olsa da, kesin olarak bildiğimiz bir şey var: Özel biriyle buluşmaya gittiğimizde ya da sadece ilgilendiğimiz biriyle karşılaşabileceğimize dair bir his duyduğumuzda, güvenimizi güçlendiren hiçbir şey yok. ve havayı harika bir randevu gecesi parfümü gibi ayarlar. En seksi 10 parfüm kokuları hangileridir?

Beşinci duyu (koku alma duyusu) güçlü bir duyudur, bu yüzden giydiğiniz kokular bu kadar belirleyici bir özellik olabilir ve kokladığınız kokular genellikle görüş oluştururken önemli bir faktör olabilir.

En seksi 10 parfüm kokuları hangileridir? Kokular insanlarda güçlü duygular uyandırabilir; nostaljiyi arttırıcı nitelikleriyle sizi anında geçmişe çeken bir koku ya da belki de sevilen birini çok güçlü bir şekilde hatırlatan rahatlatıcı bir koku ya da sadece ‘ev kokusu’.

Ayrıca, duyularınızı feromonlarla doldurmak ve sizi açıklanamaz bir şekilde onlara çekmek ya da tam tersi inanılmaz derecede çekici olabilirler. Seksi bir kokunun gücünü ve farkında olmadan başkaları üzerinde kullanabileceği gücü asla küçümsemeyin.

Chanel’den Tom Ford ve Robert Piguet’e, sahip olabileceğiniz en seksi kokulardan en seksi 10 parfüm kokuları listesini bir araya topladık. “Bir şişede saf seks” ve “tatlı baştan çıkarıcı” gibi açıklamalarla, bu misk sırılsıklam kokuların meyve sularının akmasını sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Etkileyici 10 parfüm kokusu

Etkileyici 10 parfüm kokusu herkesin merak konusu! Randevu gecesine hazırlanmanın son adımı her zaman birkaç parfüm spritzidir. Pastanın üzerine krema sürmek, iyi planlanmış herhangi bir kıyafete son dokunuş gibi. Bazı insanlar onsuz çıplak bile hissederlerdi ve gece boyunca titreşimsiz bir koku olmadan dışarı çıkmalarını suçlamıyoruz, uyuşmayan ayakkabılar giymekle aynı tür paniğe neden oluyor.

Peki doğru kokuyu seçmek bu kadar önemli mi? Kesinlikle. Baştan çıkarıcı bir koku arıyorsanız, aşağıda alışveriş yapabileceğiniz etkileyici 10 parfüm kokusu sizleri bekliyor olacaktır. Çok daha fazlası için bizleri sık sık ziyaret etmeyi unutmayınız. Hadi başlayalım.

Seksi konuşalım. Kullanıcı yorumları ile kokuların anılarını dinleyelim

Giorgio Armani Sì

En seksi 10 parfüm kokuları
En seksi 10 parfüm kokuları

“Erkek arkadaşım bana bu kokuyu Noel ya da doğum günüm için hediye etti ve ilk başta bu konuda kararsız olmama rağmen, garip bir şekilde böyle bir erkek mıknatısı haline geldi. Rastgele kapıcıdan Uber şoförüme ve erkek arkadaşlarıma kadar, erkekler her zaman parfümüm hakkında yorum yapıyor ve bana ne olduğunu soruyor. Çok garip ama aynı zamanda biraz gurur verici.”

Dior Pure Poison

En seksi 10 parfüm kokuları
En seksi 10 parfüm kokular

“Şeylere nasıl baktığınıza bağlı olarak ya bir gerileme ya da klasik. Her iki durumda da, boğucu kategoriye ait olduğunu inkar etmek yok. Dikkat isteyen bir kadın gibi kendimi güçlü hissettiriyor. Çiçeklerin kehribar ve misk ile karışımı, kadınlık ve erkekliğin mükemmel dengesidir.”

Gucci Guilty

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular – En seksi 10 parfüm kokuları

”Oryantal ve çiçek notalarının baş döndürücü karışımı anında olması gerektiği gibi beni daha baştan çıkarıcı hissettiriyor, çünkü bu kelimenin tam anlamıyla eski bir erkek arkadaşını baştan çıkarırken giydiğim parfüm (öyle ki hala bugünlerde ne zaman kokladığını söylüyor) anında beni düşünüyor, ki bu her zaman güzel, değil mi?). ”

Givenchy Ange ou Démon

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular – En seksi 10 parfüm kokuları

“Bu biraz tatlı, ama ezici bir şekilde değil, bu yüzden daha çok ‘parmağımı üzerine koyamıyorum’ tür bir tatlılık. Çiçek notaları misk ve odunsu notalar gibi hafiftir. Genel olarak, insanları koklamak için biraz daha yaklaştıran hassas bir koku.”

Tom Ford Black Orchid

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular – En seksi 10 parfüm kokuları

“Bu parfüm, (sahte) bir kürk ile eşleştirilmiş daracık siyah bir kayma elbisenin koku eşdeğeridir, Adriana Lima gibi birinin bir gece dışarıda giyeceğini hayal ediyorum. Siyah Orkide, daha önce kokladığınız hiçbir şeye benzemez, keskin ve dikkat çekicidir. Ayrıca, bir saat kadar sonra parfüm cildinize yerleşir ve en hafif tatlı renkli koku izini geride bırakır. ”

Chanel Coco Mademoiselle

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular – En seksi 10 parfüm kokuları

Chanel’in parfümleri elbette etraftaki en klasiklerden bazıları – ama özellikle Matmazel versiyonunu seviyoruz. Portakal, yasemin ve gülün bitmemiş karışımı hala bunu bugüne kadarki en gizemli ve heyecan verici parfümlerden biri haline getiriyor, ancak bizi iyi ve gerçekten kancaya sokan artan Paçuli dozu. İşaretliyorsanız, ancak bir parti veya büyük etkinlik için çantadan çıkarmanız gerekiyorsa, bunu giyin. Her şeyle yüzleşebileceksin.

Tom Ford Velvet Orchid

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular – En seksi 10 parfüm kokuları

Tom Ford’un bir alt ton olarak seks yaptığı her şey, ama klasik olarak seksi Siyah Orkidesinden daha az dolu ve daha tatlı bir şekilde baştan çıkarıcı bir şey istiyorsanız, bu sizin için olabilir. Karşınızdakinin dikkatini size çekmeye yetecektir.

Guerlain Shalimar

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular – En seksi 10 parfüm kokuları

Tatlı vanilya, misk ormanları ve şehvetli baharatların notaları ile Guerlain Shalimar genellikle kesin oryantal olarak adlandırılır, bu da hiç narenciye beklemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak burada bergamot, daha zengin notalar için parlak bir zemin sağlar ve çok yönlülüğünü ve sabitleme notu olarak önemini kanıtlar.

Versace Bright Crystal

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular

Daha eski bir koku Versace Bright Crystal ilk olarak 2006 yılında piyasaya sürüldü ve cesur yüzü, nar, şakayık, nilüfer ve manolya çiçek notaları için favori olmaya devam ediyor. Güneşli bir günde cilveleşmek için güvenli ama nefis bir seçim. Güneşin vücudunda gezinmesine izin ver!

La Vie Est Belle

En seksi 10 parfüm kokular
En seksi 10 parfüm kokular

Şişenin üzerindeki cam bir gülümseme şeklinde kesilir, böylece neşeli ve eğlenceli bir şey yaşamak üzere olduğunuzu bilirsiniz. İris, paçuli, pralin ve vanilyaya sahip olan bu koku, Sephora’nın yorumcularından birinin dediği gibi ”çocukça” kokmaktan kaçınan cesur bir tatlılığa sahip geleneksel olarak kadınsı bir koku.” Karşındakini şımartırken çıldırtmak isteyen kadınlar için! Orijinalliğinden emin olmadan hiç bir ürünüm almanızı tavsiye etmiyoruz. Size burada sunduklarımızın hepsi orijinal parfümlerdir. İyi alışverişler dileriz.

scroll to top