Close

2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

2021'deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

2021'deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar nadir bir türdür. Hatta bazen bundan çok daha düşük bir fiyata gerçek kablosuz tomurcukları bulmak giderek daha kolay hale gelirken, bunlar her zaman iyi, iyi değil. Bu nedenle, yolumuza çıkan ucuz veya kaliteli her kulaklığı tam olarak test etmeye özen gösteriyoruz.

Genel olarak en iyi kablosuz kulaklıklar gibi, bu listedeki kulaklıkların da uygun fiyatlarına rağmen standartlarınızı karşılayacağına güvenebilirsiniz. Bazı durumlarda, aktif gürültü engelleme (ANC) gibi süslü özellikler bile alabilirsiniz , ancak aşağıdaki seçimlerimizin göstereceği gibi, en ucuz kablosuz kulaklıklardan biri olmak için ekstra numaralara ihtiyacınız yok.

2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar paranızın mükemmel arama kalitesine, üstün ses performansına, endüstri standardı pil ömrüne ve AirPod’lardan daha şık, daha farklı bir tasarıma harcanacağını bilin.

Kablosuz kulaklıklar her yerde, değil mi? Caddede yürüyün ve bir çifte çarpmanız neredeyse garanti. Pazar o kadar hızlı ve katlanarak büyüdü ki, şimdi çeşitli fiyat noktalarında kulaklık seçenekleriyle dolup taşıyor.

İyi haber şu ki, artık her bütçeye uygun bir çift bulabilirsiniz. İster ucuz bir çift kablosuz kulakiçi kulaklık, ister birinci sınıf bir çift gürültü önleyici kulakiçi kulaklık isteyin, pazarda herkes için bir şeyler var.

Ve temyizi görmek kolaydır. Kulaklıklar ve akıllı telefon arasında hiçbir kablo bulunmadığından, hareketinizi bir nebze olsun kısıtlamazlar. Bu yeni keşfedilen özgürlük, genel günlük yaşam için kullanışlıdır ve egzersiz yapıyorsanız harikadır.

Bazı kablosuz kulaklıklarda, tomurcukları birbirine bağlayan bir kablo veya boyun bandı bulunur, ancak aşağıdaki listede göreceğiniz seçeneklerin çoğunda yoktur – tomurcukları kablolar olmadan alırsınız. Dikkat edilmesi gereken diğer ekstralar arasında gürültü engelleme teknolojisi, özelleştirilebilir dokunmatik kontroller ve Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri gibi kişisel asistanlara eller serbest erişim sayılabilir.

Şu anda bir kablosuz kulaklık denizinde boğuluyorsanız ve yalnızca en iyi çiftlere yönlendirilmek istiyorsanız, yardım elinizin altında. 2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar bir araya getirdik. Bu nedenle, ister gezegendeki en rahat çifti, ister mükemmel pil ömrüne sahip bir çifti ya da yalnızca piyasadaki en iyi sese sahip kablosuz kulakiçi kulaklıkları istiyorsanız, tüm bu kutuları ve birkaç tane daha fazlasını işaretleyen çiftlerimiz olduğundan eminiz.

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık bazen sandığınızdan çok daha uzun süre işinizi görebiliyor. Ancak doğru olanı bulmak da burada çok önemli olacaktır. Bluetooth kulaklık istiyorsunuz ama aşırı maliyetli de olsun istemiyorsunuz. İşte o zaman devreye uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklar giriyor. Hem de tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Sony WF-1000XM4

2021'deki en ucuz kablosuz kulaklıklar
2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

Her nasılsa Sony, WF-1000XM3’ün (aşağıda) büyük başarısını geliştirmeyi başardı ve her şeyi bir adım öteye taşıyan bir çift kablosuz kulaklık üretmeyi başardı.

WF-1000XM4, bir çift Bluetooth tomurcuktan duyduğumuz en dinamik, ayrıntılı ve dengeli performanslardan birini üretir. Bas notaları sıkı ve dokulu bir sese sahipken, vokaller incelik ve incelik yayıyor. Müzikal teslimatları daha fazlası için geri gelmenizi sağlar ve ayrıca bu alanda sınıfında lider olan sekiz saatlik pil ömrü için minnettar olmanızı sağlar.

Sony’lerin giyilmesi de rahattır. Yeni görünümlü kulaklıklar, dokunmaya duyarlı kontroller ve gürültü yalıtımına yardımcı olan yeni bir kulak ucu tasarımı içerir. Bunu Sony’nin Tümleşik İşlemci V1’inin sağladığı mükemmel gürültü engelleme özelliğiyle birleştirin ve koşuşturmacayı etkili bir şekilde engelleyen bir çift kulaklığınız olur.

IPX4 suya dayanıklılık, Sony’nin iOS ve Android için akıllı Headphones Connect uygulaması ve kulaklıkları çıkarmadan sohbet etmenize olanak tanıyan Quick Attention ve Speak-To-Chat gibi akıllı özellikler gibi WF-1000XM4 paketinin bir parçası olarak gelir. Kablosuz kulaklıklar için yeni bir kriter istiyorsanız, işte bu.

Bose QuietComfort

2021'deki en ucuz kablosuz kulaklıklar
2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

Bu listenin başındaki mükemmel Sony WF-1000XM4’e bir rakip istiyorsanız, bu Bose’dan başkasını aramayın. Ortalama bir işe gidip gelme veya egzersiz seansı için yeterince hafiftirler (QuietComfort hem ter hem de hava koşullarına dayanıklıdır) ve birlikte yaşamak harikadır.

Pil ömrü, tek bir şarjla altı saatlik bir taleptir, şarj çantası ekstra iki şarj sağlar, toplamda 18 saattir – yeterli bir yedek, ancak hiçbir şekilde sınıfında lider değildir. Bose’un kullanışlı yardımcı uygulamasında bazı özellikleri ve kontrolleri özelleştirebilir ve mükemmel gürültü engellemeyi ayarlayabilirsiniz.

Bose tomurcukları tarafından iletilen coşku ve heyecan duygusu oldukça bulaşıcıdır. Güç, denge ve fantastik bir dinamizm duygusu var. Bas notaları dolgun bir ses verir, derine iner ve QuietComfort Kulakiçi kulaklıklar birçok ayrıntıyı sıkıştırır.

Sonuç olarak, Bose QuietComfort Kulakiçi Kulaklıklar, etkileyici müzikaliteye sahip ve mükemmel gürültü engelleme ile tamamlanan, sansasyonel çok yönlüdür. Bu kablosuz kulaklıklar, yukarıda bahsedilen Sennheiser Momentum True Wireless 2 dahil olmak üzere, bu seviyedeki herhangi bir rakip için bir eşleşmeden daha fazlasıdır.

Sony WF-1000XM3

2021'deki en ucuz kablosuz kulaklıklar
2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

WF-1000XM3’ler, sağlam ve kararlı Bluetooth bağlantısı ve mükemmel gürültü önleme özellikleri sunar ve bu da onları rakiplerinin çoğundan (yeni kardeşleri WF-1000XM4 dışında) üstün tutar.

Pil ömrü ve çok önemli ses kalitesi gibi uyum da mükemmeldir. Çoğu rakipten daha fazla uç boyutu ile gelirler, oynatma ve ses kontrolü için sezgisel dokunmatik kontrollere sahiptirler ve harika bir müzikal ses verirler. Küçük oranlarına rağmen, iyi bir ölçek duygusu var. Enstrümanlar, performansa bol miktarda ayrıntı ve soğukkanlılıkla doğal ve otantik geliyor.

Standart olarak altı saatlik çalma süresi elde ederken, kılıf ekstra üç şarj için yeterli güce sahiptir ve Bluetooth ve gürültü önleme kullanırken toplam 24 saat verir. Ayrıca bir hızlı şarj işlevi vardır: 10 dakikalık şarj, bu tomurcuklara 90 dakikalık yaşam sağlar.

Daha yeni WF-1000XM4’e kaptırmış olabilirler, ancak bu kablosuz kulaklıklar paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor ve yine de herhangi bir alışveriş listesinde olmalı.

Bose SoundSport

2021'deki en ucuz kablosuz kulaklıklar
2021’deki en ucuz kablosuz kulaklıklar

Terli dış mekan egzersizleri için konforlu, harika ses veren, su sıçramalarına ve hava koşullarına dayanıklı… bu kablosuz kulaklıklarda her şey var. Kulaklarınızda tutmak için kanat uçları sayesinde çoğundan daha çok yönlüdürler, yani koşmaya başlayabilir ve düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Ses harikadır, sizi biraz daha hızlı çalıştırmanızı sağlayacak güçlü, güçlü baslarla doludur. Kablosuz sinyal ve kullanımı kolay kontrollerle ilgili herhangi bir sorun olmadan da güvenilirdirler. Boyun bandı kablosu, kısmen aşağıya doğru bir uzak muhafaza içerir, ancak güç paketi, kulaklıklarda yaşıyor gibi görünüyor, bu da mütevazı altı saatlik pil ömrünü açıklayabilir.

Tersine, IPX4 derecelidirler, yani suya batırılamazlar, ancak ter ve su sıçramalarına normal kulaklıklardan daha iyi dayanırlar. NFC teknolojisinin eklenmesi, Android cihazlarla eşleştirmenin özellikle kolay olduğu anlamına gelir.

Oldukça ortalama pil ömrü bir anlaşma kırıcı değilse, bu tomurcukları beğeneceksiniz – rahatlar, harika ses veriyorlar ve kullanımı keyifli.

scroll to top