Close

Erkan Petekkaya aylık kazancını açıkladı!

erkan petekkayaaa

Erkan Petekkaya CNN TÜRK’te Buket Aydın’ın sunduğu 40’a konuk oldu. Petekkaya programda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu aylık kazancının 450 bin TL’nin üzerinde olduğunu açıkladı.

CNN TÜRK’te Buket Aydın’ın sunduğu 40’a konuk olan Erkan Petekkaya, “Bu kadar ünlü olmak ve çok para, dengenizi bozmuş olabilir mi?” sorusuna yanıt verdi. Cevabına “Hayır bozmadı” diyerek başlayan ünlü oyuncu, “Benim yaşadıklarım herkesin yaşadıklarından faklı şeyler değildi. Ben sadece bunu herkesin gözünün önünde yaşadım. Orada hata ettim. Sinirlendiğim zaman çok yanlış cevaplar verdim. Çünkü bana kötülük yapılınca çok üzüldüm, çok üzülünce sinirlendim. İnsanların yaşadığı bazı sıkıntıları ben de yaşadığım zaman benim de bazı dengelerim bozuldu. Ama bu ben şöhret olduğum için olmadı. Başka bir mesleği yapıyor olsaydım da olurdu” şeklinde konuştu.

‘AYDA 450 BİN TL’DEN FAZLA KAZANIYORUM’

Erkan Petekkaya, daha önceki 450 bin TL’lik beyanının doğru olduğunu şu anda 450 bin TL’den daha fazla kazandığını açıkladı. Petekkaya “Kazandığımın yarısını dağıtan bir insanım. Emin olun elim çok açıktır. O paraları bir yerlerde cukkalamıyorum” dedi.

“ONLAR BENİM VELİNİMETİM”

Erkan Petekkaya, Buket Aydın’ın “Hayatınız nasıldı, şimdi nasıl? Bir kısıtlanmışlık da var mı? Şöhret insanın özgürlüğünü elinden alır mı alır. Birisi bir yerde yer içer, arkadaşlarına şaka yapar, bağırır çağırır ama siz yapınca sorun olur. İki hayat arasındaki farkı anlatır mısınız?” sorusuna, “Şöhret açıkçası benim çok fazla umurumda olmadı. Yaptığım işi iyi yapmaya çalıştım ama bazı özgürlükler de kısıtlanıyor. Finalde bütününe bakarsak ben bundan şikayetçi değilim. Çünkü bu benim mesleğimin bir cilvesi. Tabii ki kötü şeyler ve densizler oluyor. Bazen çok çatanlar oluyor. Mesela bir yerde x-ray’den geçiyorsun. Beni daha fazla soyuyor. Gidiyor akşam evde ‘Erkan Petekkaya var ya onu bir soydum bir soydum’ diye anlatıyor. Eğleniyorsa yapsın. Bunların çok saygısızları, çok terbiyesizleri oluyor. Onlar olduğunda da sabırlı olmaya çalışıp, bu benim işimin cilvesi diyerek bu işin bana getirdiklerinin faydalarını düşünüp sinirli olmamaya çalışıyorum. Onlar benim velinimetim. Bana kötü şey söyleyen de iyi şey söyleyen de seven de sevmeyen sayesinde evime ekmek götürüyorum ve birçok insanın da ekmek kazanmasına sebep oluyorum” cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Leave a comment
scroll to top