Hangover Kitler

Muhteşem geçen partilerin ardından herkesin kendine gelmek için dört gözle beklediği “akşamdan sonra keseleri” hangover kit diye de adlandırılır. Her türlü parti ve özel günden sonra sık sık tercih edilen bir kutlama etkinliği olan hangover kitler artık ülkemizde de son derece popülerdir. İstediğiniz etkinlikte, nişan, kına, düğün organizasyonlarında, doğum kutlamalarında, doğum günü partilerinde ya da herhangi bir özel kutlamalarda eğlencenin ön planda tutulması için trend ürünleri tercih edebilir ve misafirlerinize sunabilirsiniz. Her partinin temelinde eğlenceyi ön plana almak ve sürdürmek vardır. Bu durumunda çeşitli yolları vardır tabii ki. Hangover kitler bu yollar arasında sık sık tercih edilen bir yöntemdir. Hangover kitlerin tamamlayıcı detaylarını bilmek, trend ürünlerden hangover kitler oluşturmak, eğlenceden sonra kesinlikle ihtiyaç duyulacak ürünleri hangover kitin içerisine dahil etmek, hangover kitlerin olmazsa olmaz özellikleri arasındadır.

Hangover Kit İçerikleri ve Hangover Kitin Sunumu Nasıldır?

Geçirilen yoğun partilerden ve eğlencelerden sonra her insan ertesi gün hızlıca kendine gelebilmek için enerji verici ve onu kendisine getirecek bazı şeylere ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçlar kişiden kişiye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu bazen sert ve koyu bir kahve olurken bazen biraz ağız tatlandırıcı yiyecek bazen ise bir ağrı kesicidir. Tüm bu ihtiyaçların ve arkadaşlarınızın tarzına göre seçeceğiniz diğer hediyelerin bir kese içerisinde toplanıp misafirlerinize sizin tarafınızdan verilmesi çok güzel ve düşünceli bir jest olacaktır. Hangover kitler Türkçeye “akşamdan kalma” olarak da çevrilir. Akşamdan kalmanın ihtiyacı olan her şeyi bu hangover kitler içermelidir.

Harika bir partiden ve eğlenceden sonra misafirlere dağıtılan bu hangover kitler sizlerin isteklerine göre oluşturulabilir. İster çuval keseler içerisine ister bez keseler içerisine, bez çantalara ya baskılı kutulara, küçük şirin kutulara koyacağınız malzemeler ile zevkinize göre hangover kitler oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı, çeşitli ve şık hangover kitler oluşturmak sizlerin elinde… Dilediğiniz paketleri alıp içerisini de dilediğiniz şekilde doldurabilirsiniz.

Hangover Kitlerin İçerisine Konulması İçin Bazı Öneriler

Sert kahveler ya da toz karışımlar (Nescafe Gold ya da Nescafe Klasik gibi),

Alka seltzer,

Baş ağrısını ve eğlenceden sonra oluşabilecek ağrıların giderilmesi için ağrı kesiciler,

C vitamini ya da C vitamini içeren gıdalar,

Rahat bir uyku için uyku bandı,

Partiden sonra rahatlamayı sağlayacak yeşil çaylar,

Eğlenceden sonra enerji verebilecek bar çikolatalar,

Bir şişe su,

Eğlenceden sonra ihtiyaç olabileceği için naneli şeker ve / veya naneli sakızlar,

Eğlenceden sonraki gün uyanmayı kolaylaştırmak için çalar saat,

Misafirinize özel teşekkürler notları, kartları,

Partiden sonra evlerine gitmeyeceklerin ihtiyacı olacak olan diş fırçası ve diş macunu,

Tüm bu ihtiyaç olabilecek malzemelerin, kitlerin içerisine konulması misafirleriniz için şık bir jest olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir