Close

2020: İkizler Burcu için Değişimin Habercisi

 

2020 yılı İkizler burcuna sahip olanlar için mali ve ortaklaşa yaşamı ön planda tuttukları bir olabilir. İkizler burcunun 8. evi son iki yıldır güçlü ama 2020 yılı daha da güçlü olarak varlık gösterecek ve aynı zamanda bu yıl kişisel yaşamda farklılıkları beraberinde getirecektir. İkizler burcu kadınları bu yıl ani bir karar alıp çocuk sahibi olabilir ya da evlilik kararı verebilirler. İkizler bu yılda her şeyi geride bırakarak olabilecek en iyi noktaya ulaşmak için çabalayacak ve o noktaya da ulaşacaklar. 2019 yılının sancılı, stresli bir yıl olması sebebiyle oldukça yorulan İkizler, artık ayaklarını uzatıp çektikleri acının meyvesini yiyebilirler. İkizler burcu için feraha çıkma ve rahatlama yılı geldi denilebilir. 2020’de duyguların tavan yaptığı bir döneme girilebilir. Neptün bu yıl ikizlerin evinde olacağı için bu kariyer hedefleyen ikizler için muhteşem bir fırsat olabilir. Bu yılı İkizler burcu olanlar iyi değerlendirebilirse isteklerini tek tek gerçekleştirme fırsatını bulabilirler. İkizler burcu 2020 yılında farklı ortamlara girerek kendilerine farklı kapıların açılmasına olanak tanıyabilirler.

İkizler Burcunun 2020’de İlişki Durumu

2020 yılında İkizler burcunu çocuk ve evlilik konusunda değişimler bekleyebilir. Çocuk sahibi olmak isteyen ikizler burcu bu yıl ani bir karar alıp çocuk sahibi olmak için adım atabilir. Geçtiğimiz yıllarda sorun yaşayan ikizler burcu bu yıl bu sorunları büyük ölçüde çözüme kavuşacaktır. Evliliklerinde kafası karışık olan ikizler burcu 2020’da sakin düşünüp bazı kararlar alabilir. 

İkizleri Finansal Rahatlık Bekliyor

Finansal olarak rahat bir yıl geçirecek olan İkizler, ayrıca parasal konularda da plan yapmak zorunda kalmayabilir. İkizler burcu bu yıl parasal olarak dört tutulma deneyimleyerek farklı mali durumlar yaşayabilir. Bu durum finansal değişimler yaşamanıza sebep olabilir. Ay tüm gezegenlerin en düzensiz ve en hızlı olanıdır. Bu zamanda yaşanacak tüm durumlar ani ve hızlı kararlar almaya yönlendirse de karar alırken iyi düşünmekte fayda var. Ev almak isteyen ya da yatırıma yönelmek isteyen siz ikizler burcu bu süreci iyi değerlendirdiğiniz takdirde iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak iyi hesaplayıp ona göre adım atmayı unutmayın!

2020’de İkizler Burcunun Aşk Hayatı

202’de İkizler burcunun aşk yaşamı biraz karışık geçebilir. İkilemleri seven İkizler bu kaosa alışık olduğu için bu durumu garipsemeyebilir.2020’nin mayıs ayında bir gerileme görüleceği için bu durum İkizler’in aşk yaşamını çıkmaza sokabilir. İkizler için en iyisi bekleyip akışına bırakmaktır. Bu burçta olan kişiler hırs ve tutkularının kurbanı olup ani kararlar verip üzülmelerine yol açacak kararlar verebilirler. Bunun için ani kararlardan uzak durulmalıdır. Macerayı seven bekar ikizler aşkta maceraya atılmadan önce iki kere düşünmeliler. Düşünmeden başlanan ilişkiler daha sonra onları gereğinden fazla üzebilir.

 

scroll to top