Close

İZEL ÇELEBİ: SAN DIEGO COMIC-CON 2019 AKTRİSTLERİNİN STİLİ

Çizgi Roman ve sinema severlerin merakla ve büyük bir heyecanla beklediği San Diego Comic-Con, bu yıl 18-21 Temmuz tarihleri arasında düzenlendi. Herkesin hayranlıkla takip ettiği Marvel, severlerine yeni projelerini San Diego Comic-Con’ da açıkladı. Disney, Warner Bros ve Universal gibi dev stüdyolar heyecanla beklenen projelerini ve dikkat çeken fragmanlarını ilk kez San Diego Comic-Con’ da sevenleriyle paylaştı, büyük ilgi uyandırdı. Ayrıca Marvel Stüdyoları, sinemaseverlerin merakla beklediği yeni film ve dizileri için gündeme oturacak yeni duyurularını yaptı. Peki bu önemli etkinliğe kimler katıldı? San Diego Comic- Con’ da boy gösteren güzel aktristlerin stillerine birlikte bir bakalım isterseniz. 

ANGELINA JOLIE 

Hepimizin şüphesiz ki hayran kaldığı isim Angelina Jolie. Kendine has tarzı ve çizgisiyle her daim beğenileri fazlasıyla toplamıştır. Minimalist ve sofistike giyim tarzıyla her ortamda dikkatleri sadeliğiyle çekmiştir. San Diego Comic Con’ da yine gözlerimizi kamaştırıyor. Diz altı, arkasında yırtmaç detayı bulunan siyah elbisesi ona gerçekten çok yakışmış. Belden oturan, yakası pencere detaylı elbisesiyle son derece zarif… Siyah stilettolarıyla kombinine noktayı koyarak enlerin arasında olduğunu söylemeliyim. Doğal makyajı ve saçına söyleyeceğim hiçbir şey yok. Angelina Jolie bu işi çok iyi biliyor kesinlikle. 

TESSA THOMPSON 

Elbisesinin yaka broşu, tül detayı ve kırmızı siyah işlemeli püsküllerine bayıldığımı söylemeliyim. Yaka kısmı kapalı bir kıyafet seçen Tessa Thompson saçı için en iyi tercihi yapmış kesinlikle. Fakat neden o küpeler? Yeterinde detaylı bir elbise tercihi yapan güzel aktrist yanlış aksesuar tercihi ve özellikle de çok çok yanlış bir ayakkabı tercihiyle sınıfta kaldı, güzel mi güzel elbisesine de çok yazık oldu sanırım, elbisesine bayılmıştım oysa ki… 

RACHEL WEISZ 

Sade görünmeyi tercih eden Rachel Weisz, iri düğme detaylı ve büyük cepli siyah bir elbise kullanmış. Fakir kol boyu ve diz altı elbisesiyle oldukça minimalist bir görünüme kavuşan Rachel Weisz, ayakkabı konusunda pek iyi bir tercih yapamamış gözüküyor ne yazık ki. Ayakkabılarını bilekten bant detaylı seçmemiş olsaydı güzel bir kombin olduğunu söyleyebilirdim fakat elbise boyundan dolayı biraz boyunu kesmiş ve kombinini bölmüş gözüküyor. Saç ve makyaj konusuna gelecek olursak oldukça fresh bir duruşa hakim. Ayakkabılarını görmezden gelirsek güzel göründüğünü söylememek elde değil. 

SCARLETT JOHANSSON 

Yine harika bir detaysın, Scarlett Johansson… Yüksek bel siyah pantolonu, bel kısmındaki şık kemer ve tül detaylı transparan bluzu… Saçlarını toplamayı seçen Johansson oldukça göze hoş geliyor. Fresh ve teniyle uyum içinde olan makyajı ona çok yakışmış, güzelliğini ön plana çıkarmış. Fakat bilek kısmında biten pantolonu ile ayakkabılarının iyi bir kombin oluşturduğunu söylemem mümkün değil. Pek şık gözükmediğini belirtmeliyim. Keşke sıradan siyah bir stiletto kullansaydı diyorum. 

ELIZABETH OLSEN 

Marvel’in güzel yüzü Elizabeth Olsen. İki parça kullanmayı tercih eden Elizabeth Olsen gotik bir havaya bürünmüş. Tamamı deri olan kombininde zımbalı kemer ve yine siyah deri tek bantlı zarif ayakkabılar tercih ederek kombininde nirvanaya ulaşmış. Omuz kısımları vatkalı olan üst parçasında adeta nostaljik bir görünüme de göz kırpmış gözüküyor. Kırmızı ruju ve doğal salık saç görüntüsüyle bence şahane. Elizabeth OLsen’ ı takip edenler bilir, her zaman kendine has tarzıyla kombinlerini çok iyi tanışıdığını görmekteyiz. 

TEYONAH PARRIS 

Teyonah Parris ve saçları diyorum… Leopar desenli yarasa kol saten boğaz ve büzgü detaylı bluzu ona ve ten rengine oldukça yakışmış. Bu şahane bluzu yüksek bel, gold toka detaylı, beyaz bir şortla kombinlemeyi uygun görmüş. Yine gold bir ayakkabıyla kombinini tamamlamış ve zarif küpelerini de takmayı unutmamış. Harika görüntüsüne şorttaki potluklar ve kesim hataları gölge düşürmüş gibi gözüküyor maalesef. Uzaktan bir çırpıda bakınca mükemmel bir kombinin içinde olduğunu ve çok yakıştığını görmekteyim, fakat biraz detaylı bir bakışla bazı kusurlar gözüme çarpmakta… Saçına diyecek hiçbir şey bulamıyorum gerçekten şahane gözüküyor. Makyajına gelecek olursak, kesinlikle tam Tenoyah Parris’lik bir makyaj olmuş. 

NATALIE PORTMAN 

Samimi ve sıcak gülüşüyle her zaman gönüllerimizi fetheden Natalie Portman, tam da tarzına uygun bir kombinle San Diego Comic-Con’ da karşımızda. Straplez mini bir elbiseden yana kullanmış tercihini. Bel kısmına kadar dar gelen ve beli kemer detaylı elbisesi gerçekten tam üstüne dikilmiş gibi… Tül detaylarıyla çan modeli, çok hoş görünüyor gerçekten. Kendine has tarzı sofistike görüntüsüyle bizi kendine hayran bırakan Natalie Portman, saç ve makyaj konusunda da harika bir tavır sergilemiş ve işte tam da kombine uygun bir ayakkabı… Harikasın Natalie. 

SALMA HAYEK 

Frida Kahlo’ya can veren güzeller güzeli Salma Hayek… Baştan aşağı siyah bir kombinle karşımızda duran Salma Hayek, İspanyol paça pantolonunu siyah dar bir bluzle kombinlemiş. Kombininde ilginç ve dikkat çekici bir görüntü var ki deri devasa kemeri… Arkası adeta bir pelerini andıran kemeri gözümü yormadı aslında beğendiğimi de söylemeliyim. Aksesuarlarıyla güzel bir bütünlük oluşturmuş. Doğal saç ve makyajıyla number one. Fakat o da neyin nesi öyle? Böyle bir pantolon tercih etmiş tamam orada sıkıntı yok, neden ayakkabılarını görüyoruz? Salma Hayek paça boyundan mütevellit bütün kombinini sınıfta bıraktı. Keşke paça boyu yerle bir olsaymış, hem daha uzun boylu gözükür boyunu kesmezdi, hem de böyle kötü bir görüntüye sahip olmazdı. Çok üzgünüm Salma Hayek… 

Gündemden haberdar olarak her zaman için ilgi alanınız olan konularda bir şeyler yakalamanız mümkündür. San Diego Comic-Con 2019’ un güzel aktristleri nasıl kombinler yapmış merak edenler için buradayım… Her zaman gündemde kalın, takipte kalın ve modayla kalın…

scroll to top