Close

Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Kadınlar için en iyi akıllı saatler hangileridir? Tek başına bir akıllı saat sizi hayatınızın en iyi şekline sokmaz, her toplantıya zamanında yetişir ve sekiz saatlik mutlu bir uyku sağlamaz. Ama tüm bazı konularda size yardımcı olabilir. En yeni nesil akıllı saatler, günlük topluluğunuza bir stil flaşı eklerken gerçekten kullanışlı özellikler sunar.

Fossil ve Kate Spade gibi markaların aksiyona dahil olduğu akıllı saatler, ince profiller, şık tasarımlar ve cesur renk paletleri de dahil olmak üzere beyinleri ve güzelliği daha önce hiç olmadığını bir araya getiriyor.  Fitness izleyicileri ve giyilebilir cihazlar gibi en yeni ve en iyi tüketici araçlarını test ediyoruz.

Kadınlar için en iyi akıllı saatler konusunda, profesyonel deneyimleri gerçek kullanıcı geri bildirimleriyle karşılaştırarak özellikler, uyum, kullanım kolaylığı ve doğruluk gibi faktörler üzerinde düzinelerce modeli değerlendirdik. Değer ve güvenilirlikle ilgili tüm önemli soruları da yanıtladık: Bu akıllı saati havuzda takabilir miyim? Banyo zeminine düşürürsem ne olur? Ve en önemlisi: Akıllı saatler gerçekten bu paraya değer mi? Akıllı saatleri “olay algılama” için bile test ettik, yani spor yaparken sert bir düşüş alırsanız, acil durum kişilerinize bir uyarı gönderilecektir.

Hangi akıllı saat satın almaya değer?

Hangi akıllı saat satın almaya değer? Nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı. Akıllı saatler, fitness takibinden günlük yaşamınızı yönetmeye yardımcı olmaya kadar birçok yeni özellik ve işlev üstlendi. Hangi akıllı saat satın almaya değer? “Tüm bu ziller ve ıslıklar için ekstra ödeme yapacaksanız, onları gerçekten kullanacağından emin olun.”

Zaman testine dayanacak bir akıllı saat seçmek de önemlidir. Darbe ve suya dayanıklılık için tasarlanmış modeller ile gidebilirsiniz. Tüm akıllı ürünlerde olduğu gibi (birçok yeni gelenle hızlı hareket eden bir kategori), genellikle daha köklü markalara bağlı kalmak akıllıca olacaktır. Hangi akıllı saat satın almaya değer? Apple, Samsung ve Fitbit yıllar boyunca sürekli olarak iyi performans gösterdiler, ancak diğer markalarından da etkilendik.

Sözün özü: Sizin için doğru görünüme ve özelliğe sahip saati seçin. Kadınlar için en iyi akıllı saatler çeşitli yaşam tarzlarına yöneliktir ve satın alma yolculuğunuzda size yardımcı olacaktır. Kazananlar kapsamlı laboratuvar testlerimize, yol testlerine ve geçmiş favorilere yönelik güncellemeleri gözden geçirmemize dayanmaktadır.

Samsung Galaxy Watch3 41mm Bronz Akıllı Saat

Kadınlar için en iyi akıllı saatler
Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Ciddi sporcuların ayak uydurabilen bir akıllı saate ihtiyacı var ve Samsung Galaxy Watch 3 mücadeleye hazır. Android ve IOS uyumlu akıllı saat, bir dizi egzersizi izleme yeteneği ile koşu, bisiklet, kürek çekme ve düşme algılaması gönül rahatlığı sağlar. Samsung’un kalp monitörü diğer saatlere göre daha doğruydu.

“Unutmayın, bu tıbbi bir cihaz değil, ancak gün boyunca atletik performansı artırmak veya stresi yönetmek istiyorsanız, bu doğruluk seviyesi yararlı olabilir.” Galaxy 3’ün bir diğer benzersiz özelliği de sistemde gezinmek için kullanılan dönen çerçeve: kullanımı kolay ve dokunmatik ekranda yanlış öğeye tıklamalarını önlemeye yardımcı oldu. Genel estetik açısından, samsung akıllı saatinizi şehir dışındayken, kasa kaplamaları ve kayışları zengin teklifi sayesinde kesinlikle açık tutabilirsiniz.

Kate Spade Scallop 2 Akıllı Saat

Kadınlar için en iyi akıllı saatler
Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Akıllı saatinizi günün kıyafetinizle koordine etmek için Scallop 2 ‘Görünümünüzü Seçin’ özelliğini kullanmasanız bile, şık Kate Spade tasarımının kafaları döndüreceği kesin. Ancak bu giyilebilir, güzel bir yüzden daha fazlasıdır: Kalp atış hızı sensörü ve yerleşik GPS gibi ve NFC (yakın alan iletişimi) mobil ödeme özelliği alışveriş yaparken kullanışlı olur.

Bu arada, Google Asistan sesli etkinleştirme, telefon için Sam Bag’inize ulaşmadan arama yapmanızı sağlar. Scallop 2 ayrıca 3ATM suya dayanıklılık özelliğine sahiptir, böylece saati en sevdiğiniz mayoyla renk koordine ettikten sonra havuzdaki kulaçlar sırasında açık bırakabilirsiniz.

Fitbit Sense Akıllı Saat

Kadınlar için en iyi akıllı saatler
Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Fitbit’in üst düzey akıllı saati, sezgisel kurulum ve kontrolleri şık bir tasarımla birleştirerek testlerimizde sağlam notlar kazandı. “Uygulamayı özellikle basit bulduk, kullanıcılara adım adım kurulumda rehberlik etti ve saatin nasıl giyileceğine dair talimatlar sağladık.” Bu, ilk akıllı saatinizse Sense’i iyi bir uyum sağlar. Başka bir kullanıcı dostu özellik: hava durumunu veya haberleri hızlı bir şekilde kontrol etmenizi ve ayrıca evdeki diğer bağlı cihazları sesli komutla kontrol etmenizi sağlayan yerleşik Amazon Alexa ve Google Asistan.

Sense, aktivite, uyku ve beslenme ile ilgili temel iç görülerin yanı sıra giriş egzersizlerine ve meditasyonlara erişim de dahil olmak üzere birçok sağlık ve sağlıklı yaşam özelliği sunar. Tam deneyim için, stres yönetimi puanı, uykunuzun ayrıntılı dökümü, 200’den fazla egzersiz ve meditasyona erişim ve hatta aktör Will Smith’ten özel farkındalık ipuçları gibi geliştirmeler içeren premium bir üyelik (3 aylık ücretsiz deneme) düşünmek isteyeceksiniz. Eklenen tüm içeriklerle ilgilenmiyorsanız Fitbit Versa 3 (aşağıda incelenmiştir) ile temel görevlerini daha az paraya yerine getiren bir saat elde edersiniz.

Fitbit Versa 3

Kadınlar için en iyi akıllı saatler
Kadınlar için en iyi akıllı saatler – Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Fitbit, giyilebilir çılgınlığı on yıldan uzun bir süre önce orijinal fitness takipçisiyle başlattı. Fitbit Versa 3 ile artık akıllı saat pazarında ciddi bir değerlendirme gerektirecek kadar uzun süredir bulunuyor. Köklerine sadık kalan akıllı saat, yerleşik GPS, 7/24 kalp atış hızı takibi ve testçilerimizin 6 En İyi Fitbit Akıllı Saat ve İzleyicileri toplamalarında inanılmaz derecede sezgisel buldukları Fitbit uygulaması aracılığıyla günlük Uyku Puanı özelliği de dahil olmak üzere fitness ve sağlıklı yaşam özellikleri ile doludur.

Apple Watch Se 44mm Space Gray

Kadınlar için en iyi akıllı saatler
Kadınlar için en iyi akıllı saatler – Kadınlar için en iyi akıllı saatler

Apple Watch SE giriş seviyesi olarak faturalandırılır, ancak aslında birçok üst düzey akıllı saatle karşılaştırıldığında çok fazla fedakarlık yapmaz. Rekabetçi fiyatı, en geniş iPhone kullanıcı yelpazesine hitap edecektir. Series 3, Apple Watch Series 6 ile aynı büyük ekrana ve suya dayanıklılık, optik kalp sensörü, düşme algılama ve mevcut WiFi / hücresel seçenekler dahil olmak üzere aynı WatchOS7 özelliklerinin çoğuna sahiptir.

Kan oksijeni ve EKG uygulamaları gibi en son Apple sağlık özelliklerinden bazılarını kaçıracaksınız ve alüminyum kaplama (paslanmaz çelik veya titanyum yok) ile yetinmeniz gerekecek. Ayrıca Düşme algılaması sunmaktadır. İsteğe bağlı hücresel de kullanabilirsiniz. Yalnız her zaman açık görüntüleme içermez.

scroll to top