Close

Nur Fettahoğlu oynamak istediği rolü açıkladı!

nur fettahoglu 5

Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almış olan
dizi ve sinema oyuncusu Nur Fettahoğlu “Hasta bir kadını oynamak istiyorum” açıklamasında bulundu.

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) bahar söyleşileri kapsamında, oyuncu Nur Fettahoğlu’nu konuk etti. Öğrenciler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Fettahoğlu, söyleşide öğrencilerle oyunculuk deneyimlerini paylaşarak, soruları yanıtladı.

nur fettahoglu 2

Dizi ve sinema oyuncusu olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Fettahoğlu, “Hayatım boyunca hep oyuncu olmak istemiştim. Çocukluğumda da sürekli bir metin alıp kardeşimle birlikte onun skeçlerini yapardık. Oyunculuk hep içimde vardı hayallerime koştum ve oyuncu oldum” dedi.

“BEN ŞANSLI BİR İNSANIM”

Öğrencilere mesleğe nasıl başladığını anlatan oyuncu, öncesinde bir bankada çalıştığını ve oradan ayrıldıktan sonra da borsa muhabiri olduğunu ifade etti. Muhabirlik yaparken bir menajer ile tanıştığını ve bu sayede oyunculuğa adım attığını dile getiren Fettahoğlu, “Hep oyuncu olmak istiyordum ama o şans önüme sunulmasaydı belki oyuncu olamayacaktım. Şanslı insanlardanım. Dilerim hepiniz hayallerinize ulaşırsınız” diye konuştu.

nur fettahoglu 1

Oyunculuk hayatında hasta bir kadını canlandırmak istediğini söyleyen Fettahoğlu, “Onlara ‘Siz güçlüsünüz ve her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Hangi hastalık olursa olsun siz kendinizi var edebilirsiniz mesajını vermek istiyorum’” dedi.

Kardeş Çocukları dizisinde Umay karakteri ile ilgili öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Fettahoğlu, söyleşinin ardından öğrencilerle fotoğraf çektirdi. LAÜ Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmedali Egemen tarafından da Fettahoğlu’na Kıbrıs kültürünü yansıtan hatıra plaketi takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Leave a comment
scroll to top