Close

Oğlak Burcu İçin Cesaretin Yılı: 2020

 

2018 yılında başlayan değişimler artık 2020 yılı başlangıcı itibariyle yavaş yavaş son bulabilir. Oğlak burcu bu yıl kendinden daha emin ve daha motivasyonlu bir dönem içinde olacaktır. Jüpiter bu yıl boyunca sizlerin evinde olacağı için daha güçlü hissedecek ve bu doğrultuda ilerleyeceksiniz. Bu yıl daha cesaretli ve güçlü hissedeceğiniz için bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Uranüs oğlak burcunda uzun bir süre misafir olacak; bu sayede yaratıcılık ve heyecan dolu bir dönem geçirebilirsiniz. Her şeyin olumsuz gittiği bir durumla karşılaşırsanız bile hiç beklemediğiniz bir anda durum tersine dönebilir; sakın pes etmeyin! Yeni işlere adım atanlar için önemli gelişmeler yaşanabilir hatta evlilikle ilgili konularda da ciddi kararlar alabilirsiniz.

Ekim ayında Venüs burcunuza geçiş yapacağı için, sanatsal ve kültürel alanlara yöneleceksiniz. Venüs aynı zamanda ilişkilerinize de iyi gelebilir. Çocuğu olan bir oğlak burcuysanız 2020 yılında onlar için farklı planlar yapacaksınız. Sağlık konusunda oğlak burçları eğer yılın son aylarında doğmuşlar ise kemikle ilgili rahatsızlıklara dikkat etmeleri gerekir. Genel anlamda sağlık konusunda daha dikkatli olmakta fayda vardır.

Finans ve Kariyer Alanında Zirvedesiniz!

Bolluk gezegeni olan Jüpiter size bolluk ve bereketiyle gelecektir. Bu süreç yıl boyunca aynı şekilde devam eder hatta yılbaşında kazancınız daha fazla olabilir. Aralık ayında oğlak burcunda Satürn ve Jüpiter gezegenleri oğlakların yörüngesinden çıkacak ve gezegenlerle birlikte oğlaklarda farklı etkileri de beraberinde getirecektir. Oğlaklar için mali konular çok önemli bir yere sahip olduğu için özellikle mart ve temmuz aralığında işlerine yoğunluk vermelidirler. Bu durum oğlak burcu için iyi bir şans demektir fakat para kazanma konusunda acele etmeyin. 20 Aralık’tan itibaren Jüpiter evinizden ayrılacak bu yüzden finansal konuda acele etmeden ilerleyin. Bu yıl hem finans hem de kariyer için zirve bir dönem olabilir. Oğlak burçları kariyer anlamında da yükselişe geçerek; devlet kurumlarıyla ilgili işlerde de başarılar kazanabilirler.

28 Haziran’dan sonra başlayan döneme dikkat etmelisiniz. Bu dönemde önemli hedeflerde yoğun olacaksınız. Marsın geri gideceği dönemde, yavaşlamalar, rekabetler, çatışmalarla karşılaşılabilir. 28 Haziran-6 Ocak arasındaki uzun sürede aile ve evle ilgili konularda değişimler olabilir.

2020’de Oğlakların Aşk Yaşamı 

Bu yıl 7. eviniz ilişkiniz için oldukça önemlidir. Genellikle ilişkilerde sorumluluklarınızın artacağı zor yıllardan birisi olacaktır. Bu yıl içinde güneş ve ay tutulması gerçekleşeceği için bu ilişkiler konusunda sizleri etkileyebilir. Aynı zamanda evliliklerde de bir kopuş olabilir. Evlilik konusunda hukuksal sonuçlar olabilir ve bu süreç sizi biraz etkileyebilir. Siz değerli oğlakların aşk yaşamları yolunda gitmemiş olabilir yalnız bu yıl sizin dönüşüm yılınız olabilir. Bu süreci mümkün mertebe acele etmeden geçirmek önemlidir. Ummadığınız kadar büyük bir aşkın kanatlarında kendinizi bulacağınız  bir olsun…

scroll to top