Close

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021 pasta fanatiği için hediye satın almak özellikle zor değildir: Herhangi bir aşçı için satın almada olduğu gibi, önce fayda ve gerekliliği göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz, bundan sonra daha tuhaf ve eğlenceli olana dönebilirsiniz. Pişirme maceralarına yeni başlayan birini tanıyorsanız, ihtiyaç duyduklarını bilemeyecekleri bazı temel öğeler için gidebilirsiniz.

Temel çerçeveli bir fırın tepsisi bile çok düşünceli bir hediye olabilir, eğer tomurcuklanan fırıncınızın henüz sahip olmadığı bir taneyse (gerçekten en az bir, muhtemelen iki veya daha fazla taneye sahip olmalıdırlar). Hediyeniz pastacılıkta eski bir el ise, yüksek kaliteli bir vanilya özü gibi bir yükseltme deneyin. Pastacılar için en iyi hediyeler 2021 size yön gösterecektir.

Küçük bir spatula karşısında güçsüz olabilirler. Eğer şanslıysan, hayatında pişirmeyi seven biri var. İster kardeş, ister ebeveyn, ister eş veya arkadaş olsun, onlara bu listeden bir şeyler alın ve 2021 boyunca hamur (ve kurabiye ve kek) içinde yuvarlanacaksınız. Bunu onlar için bir hediye ve senin için bir pastacılar için en iyi hediyeler 2021 olarak düşün.

Pasta tutkunlarına alınabilecek hediyeler

Pasta tutkunlarına alınabilecek hediyeler nelerdir? Yukarıda da bahsettiğimiz gibi burada onların pasta mutfaklarındaki eksiklerine odaklanmanız kesinlikle sizlere birer artı puan kazandıracaktır. Onlarda olmayan veya onlarda olan ama yenileyebileceğiniz bir şey üzerinden gitmeye çalışın. Bu gerçekten bir spatula bile olabilir. Önemli olan ihtiyaçtır.

Onları düşündüğünüzü gösteren pasta tutkunlarına alınabilecek hediyelerden seçmeye özen gösterin. Aksi bir durum olursa bundan sonraki sefer ki pastayı size tattırmak istemezler şimdiden haber verelim. Sizde o muhteşem çilekli, çikolatalı, karamelli pastalardan mahrum kalmak istemezsiniz diye düşünüyoruz. O zaman pasta tutkunlarına alınabilecek hediyeler listemize şöyle bir giriş yapalım.

Kenwood Kvl4100 1200W Muftak Şefi KVL4100

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Bu hiç de kolay değil. Bir stand mikseri olmadan kekler, kurabiyeler ve diğer lezzetli tatlı ikramlar yapabilirsiniz, ancak bu tariflerin çoğunun çalışması için oldukça meraklı kollara ve çok fazla sabıra ihtiyacınız olacaktır. Stand mikseri gibi cömert bir hediye verme eylemi, her şeyi yaptığınız anlamına gelir ve alıcı bunu takdir etmekten başka bir şey yapamaz. Bu, birine gösterişli bir araba sunmak gibidir. Ama akıllıca seç, çünkü dışarıda limon var. Kenwood serisini öneriyoruz, çünkü uzun, uzun süre dayanacak kadar sağlam metal dişlilere sahiptir.

EG Mimarlık Ahşap Ayaklı Mermer Kek Standı STD91932021B2

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Tamamen gerekli olmayan bir şey, ama yine de çok yararlı olan güzel görünümlü bir pasta standıdır. Bu mermer ve ahşap ayaklı pasta standını seviyoruz, ancak bir acemi için, bir döner stand daha pratik bir seçim olabilir çünkü nasıl ufalanacağını öğrendikleri zaman çok yardımcı olacaktır. Her halükarda, pasta standı vermek, yakın gelecekte ev yapımı bir pastaya muamele edileceğiniz için güvenli bir bahistir.

Mefe Büyük Boy Profesyonel Metal Krema Ucu-şanti Duy Seti (12 Adet)

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Boru uçları genellikle sadece pasta projeleri için düşünülse de, bu ipuçları, şeytanlı yumurtaları doldurmak ve tereyağlı pişmiş patates etini ceketine geri paketlemek gibi çeşitli pişirme dışı kullanımlara konulacak kadar büyüktür. Tabii ki, hediyeniz de bunlar için tatlı ile ilgili birçok amaç bulacaktır: krem şanti dağıtma, cupcake kreması borulama, çikolata köpüğü porsiyonlama , adını siz koyun. Bu metal krema sıkma uçlarından güvenli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

IKEA Hamur Kazıyıcı Kase Temizleyici Açık Turkuaz DRK70488808

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Elbette, süper seksi veya kocaman değil, ancak bir kase kazıyıcı, herhangi bir ekmek fırıncının seveceği ve sürekli kullanacağı uygun fiyatlı bir çorap doldurucudur. Bu küçük plastik parçası manevra yapmanıza ve ekmek hamurunuzu kolayca kesmenize nasıl yardımcı olur. Ve pişirmeseniz bile, kesme tahtanızdaki malzemeleri toplamak, hamurları karıştırma kaplarından kazımak, bir tutamda unu temizlemek ve püreleri bir elekten geçirmek için kullanılabilir.

Arçelik K 1435 Çırpıcı, Mikser ve Hamur Karıştırıcı KEA-MKSR-ARC-0009

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Ekmek hamurlarından bahsetmişken, eğer hediyeniz kendi hamurlarını elle karıştırmayı sevmiyorsa, o zaman bunu takdir ederler. Bu araç, tıkanmadan veya şekilsiz kalmadan hem ıslak hem de sert hamurları karıştırmada bir vızıltıdır. Özel görünümü birleştirici çığlık atsa da, sizi temin ederim ki bu şey harika. Ekmek hamurunu karıştırmanın yanı sıra, narin hamurları karıştırmak ve kumlarınızı güzel ve pürüzsüz tutmak için de yararlıdır.

ZUZU MADE Bambu Saplı Çift Taraflı Hamur Ve Pizza Kesici Rulet 2 li Pizza Ruleti

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Oluklu bir pasta tekerleği bir üniterden daha fazlasıdır. Elbette, mantı yapmak için çok kolay, ama aynı zamanda güzel kafesli turtalar oluşturmak için de kullanışlı. Özellikle bu tekerleği seviyoruz çünkü hamurunuz fırında kabarmaya başladığında kaybolmayacak birçok tanım sağlayacak geniş bir metal tekerleğe ve abartılı zig-zag tasarımına sahip. Aynı zamanda da düz tasarıma sahip olanla birlikte gelir. İkili set çok işe yarayacak!

Kapp Alüminyum Fırın Tepsisi (kapaksız) 50x35x10 Cm 28189

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Tanıdığımız birçok fırıncı, ekipman söz konusu olduğunda sahip olduklarını kullanma eğilimindedir. Bu tavalardan oluşan bir set, uzun süredir fırıncılar için harika bir hediye olurdu (bazen eski alışkanlıklarımızdan çıkmak için bir itmeye ihtiyacımız vardır), ancak yeni fırıncılar veya yeni bir mutfak donatan insanlar için de mükemmel olacaktır.

Daha eğlenceli malzemeler

Hediye edenlerinize kilerini genişletmek için heyecan verici yeni malzemelerle ilham vermek istiyorsanız, sizi fırıncılar için temel kiler ürünleri hazırlamaya davet ediyoruz. Elbette, bazıları kabartma tozu gibi standarttır, ancak mükemmel pişirme çikolatası ve geleneksel unlu mamullere yeni bir hayat vermek için bir dizi özü ve lezzet için önerilerini de bulabilirsiniz. Birkaç tane al, bir sepete koy ve bir fiyonkla sar.

Pastacılar için en iyi hediyeler 2021
Pastacılar için en iyi hediyeler 2021 – Pastacılar için en iyi hediyeler 2021

Eklenen birkaç güzel tat onların sonuçtan daha memnun kalmalarını sağlayabileceği gibi yeni tatlar denemeleri konusunda da teşvik edebilir. Pasta kitaplarını büyütebilirler. Bir kutu içerisinde onlara birkaç çeşit aroma hediye edebilirsiniz. Bu eminiz ki çok şık, düşünceli, eğlenceli ve sıradan olmayan bir hediye olacaktır. (Güzel bir not yazmayı da ihmal etmeyin!)

scroll to top