Close

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Her rüya kendi içinde farklı yorumlara sahiptir. Bazı alimlere göre rüyalar; yorum şekilleri ve görülme zamanına göre kendi içinde üçe ayrılır. Bunlar; rahmani, şeytani ve günlük hayattan rüyalar şeklinde ayrılır. Peki hangi rüya rahmani hangi rüya şeytani ve hangi rüya günlük hayattan rüyalardır? Sabah namazından sonra görülen rüyalar genelde rahmani olarak adlandırılır. Çoğunlukla sizlere mesaj verme niteliği taşıyan ve etkisinde kaldığınız rüyalardır. Şeytani rüya denilen rüyalar da daha çok gece yoğun uyku döneminde görülen ve kabus olarak nitelendirilen rüyalardır. Günlük hayattan rüyalar ise gün içerisinde bahsedilen ve akılda hapsolmuş yaşantının ve duyguların rüyaya yansımış halidir. 

Rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek, rüya sahibinin umutlu olmadığı bir konuyu denemeye işaret eder. Bu durum genellikle ticaretle ilgilidir. Rüya sahibi rüyasında haberli fotoğraf çektiriyorsa iyiye, habersiz bir şekilde fotoğrafı çekiliyorsa kötüye işaret olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin telefonla fotoğraf çektirmesi, kişinin maddi sıkıntısı olduğunu ve yakın bir zamanda maddi sıkıntılarının son bulacağı anlamına gelir.

Bunun dışında rüyada vesikalık fotoğraf çektirdiğini gören kişinin yeni bir işe gireceği ve iyi para kazanacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirlerine göre de kısa süreli hastalığın habercidir.

Rüyada bir liderle fotoğraf çektirmek

Rüyada bir liderle fotoğraf çektirdiğini gören kişi, devlet kurumunda bazı işlerle uğraşacaktır. Aynı zamanda beklenmedik bir sürprizle karşılaşacağı anlamına da gelir.

Rüyada aile fotoğrafı çektirdiğini görmenin anlamı

Rüya sahibi rüyasında aile fotoğrafı çektirdiğini gördüyse; ailesiyle ilgili ilerleyen günlerde mutlu haberler alacağı anlamına gelir.

Rüyada eski fotoğraf görmenin anlamı

Rüya sahibinin rüyasında eski fotoğraf görmesi, daha önce değerini bilmediği ve kaybettiği şeyler için çok pişman olduğu ve üzüldüğünü anlamına gelir. Başka bir yorumda rüya sahibi daha önce kaybetmiş olduğu itibari yeniden kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada toplulukla fotoğraf çektirdiğini görmenin anlamı

Rüyada toplulukla fotoğraf çektirdiğini gören kişi, kendini çok iyi hissedeceği ve moralini kimsenin bozmasına izin vermeyeceği anlamına gelir. Diğer bir yorumu ise işlerinin alt üst olacağı ve düzeninin ve huzurunun bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada yalnız başına fotoğraf çekmenin anlamı

Rüya sahibinin rüyada yalnız başına fotoğraf çektiğini görmesi, yapacağı işin emeğini ve karşılığını alacağı anlamına gelir. Kişinin tek başına geleceği konumdan başarıyla sonuçlandırdığı anlamına gelir.

Rüyada manzara fotoğrafı çekmek

Rüya sahibinin manzara fotoğrafı çektiğini görmesi, kişinin hayallerini gerçekleştirmek için çaba sarf edeceği anlamına gelir. Ve diğer bir anlamı da uzun zamandır beklediği bir haberin gerçekleşeceğidir.

Rüya sahibin başkasının fotoğrafını çektiğini görmesi, bir olay ve habere karşı uyarı almasına delalet eder. İş hayatı ve özel hayatı ile ilgili haber almayı bekleyen bir kişi ise haberin kısa sürede kişiye ulaşacağı anlamına gelir.

 

scroll to top