Close

Şarkıcı Anna Sedokova, Hayranlarına unutulmaz gece yaşattı

anna sedokova 4

Antalya/Alanya’da konser veren Rus asıllı Ukrayna’lı şarkıcı Anna Sedokova, konser sırasında kadın hayranlarını sahneye alarak onlarla dans gösterisi yaptı. Sedokova, “Geldiğim anda anladım ki buraya daha çok geleceğim” açıklamasında bulundu.

İlçenin ünlü eğlence mekanı olan Illusion Event Hall’da dün gece sahne alan Rus kökenli Ukraynalı şarkıcı Anna Sedokova’nın biletleri günler öncesinden tükendi. Rusça konuşan ülkelerde çok sayıda hayranı bulunan Sedokova konserine ‘Shantaram’ ile başladı. Sahneye leopar desenli tek parça elbise ve siyah şal ile çıkan Sedokova’yı, mekanı dolduran yaklaşık bin Rus tatilci izledi. Sedokova, sahneden seslendiği dinleyicilerine Alanya’da çok sayıda Rus ile karşılaşmaktan mutlu olduğunu söyledi. Çok sayıda Rusça şarkıyı seslendiren Sedokova, sahneye kadın hayranlarını alarak birlikte dans etti. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Sedokova, Rus hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

anna sedokova

Konserin ardından gazetecilere konuşan Anna Sedokova, Alanya’yı ilk defa geldiğini, çok sevdiğini söyledi. Sedokova, “Geldiğim anda anladım ki buraya daha çok geleceğim. Harika bir ortam var. Türkiye’de daha sonra yine konserlerim olacak. Müziğimi dinlemeye gelen herkese teşekkür ederim” dedi.

anna sedokova 2
anna sedokova 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Leave a comment
scroll to top