Close

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! Daha önce seks yapmış herhangi biri size orgazmın ne yazık ki her zaman garanti edilmediğini söyleyecektir. Ama oraya ulaşmanın ilk kuralı? Bunu düşünme. “Orgazmın seksin tek amacı olmadığı gerçeğini kabul etmek aslında daha hızlı ve daha kolay bir şekilde doruğa ulaşmanıza yardımcı olabilir.”

Büyük bir final, zihninizi rahatlatabilir ve performans kaygısını giderebilir, bu da tesadüfen boşalmanıza yardımcı olabilir. Bu yüzden, siz ve eşiniz çarşaflara girmeden önce, orgazm yerine zevk ve bağlantıya öncelik vermek için bir dakikanızı ayırın.

Bu, varış yeri değil, ~yolculuk~ ile ilgilidir. Bizden sonra tekrar edin: Orgazm olmanız biraz zaman alıyorsa, sorun değil, kendinizi kötü hissetmeyin. Sen ve vücut eşinizden sabır hak ve onlar gerektiğini istemek iyi hissettirmek için kendi zaman alacak! “Kadınların% 80’inden fazlası tek başına penetrasyon dan orgazm olamaz.” 15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak!

“Manuel uyarım , oral seks ve seks oyuncakları dahil olmak üzere ön sevişme ile zaman ayırmanızı şiddetle tavsiye ediliyor. Çünkü çoğu kadının yeterince uyarılması 10-12 dakika sürer. Penetrasyon, açıldığında sonsuz derecede daha iyi hissettiriyor.” (“Uyandırılmış” vurgusu—orgazm olmanız sadece 10-12 dakikanızı almak zorunda değildir. İşlemi aceleye getirmeyin!)

Seks oyuncağı çekmecenizin, bunu sizin için yapan hareketli aygıtlarla dolu olduğundan emin olun ve bunları ortak oyunlara dahil etmekten korkmayın. “Oyuncaklar senin arkadaşların. Seks oyuncakları eşiniz için bir rekabet değildir ve onları kurtulmak için kullanmak sizi daha az boşalma yeteneğine sahip yapmaz. Partneriniz size nüfuz ederken klitorisiniz için titreşen bir değnek tutarak doruğa ulaşmak istiyorsanız, yapın! Unutmayın: Buradaki oyunun adı zevktir, bu yüzden neyin iyi hissettirdiğini keşfetmek için yetkilendirilmiş hissedin.”

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! WAP’ınızın gücünden şüphe duymamak için, ancak zaten doğal olarak yağlanmış olsanız bile yine de yağ ekleyin. ” Vajinanın ‘ıslanmamasının’ birçok nedeni vardır ve bu senin açılmadığın anlamına gelmez, bu yüzden ihtiyacın olduğunda biraz kayganlaştırıcıya ulaş.”

Çok kötü bir şekilde idrara çıkmanız gerektiğinde ve sonunda tuvalete gittiğinizde ve işemekten aldığınız rahatlama, cennetten bir hediye gibi geldiği zaman biliyor musunuz? Arzu inşa etmek böyle hissettiriyor ama daha iyi. Belirli bir seks pozisyonuna daha az odaklanın ve neyin iyi hissettirdiğine daha fazla odaklanın. 15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! Ne uyandırıyor? Arzuyu ne zaman hissedersin?

“Pek çok insan duyarlı cinsel istek denilen şeye sahiptir, yani cinsel olarak uyarılmış hissetmek için biraz birikim gerekir. Bu birikim, bir bacağa, ele veya kola dokunmak gibi fiziksel stimülasyonu içerebilir. Aynı zamanda, akşam yemeğinde enerji verici bir konuşma yapmak gibi, psikojenik [psikolojik] uyarım anlamına da gelebilir. Bu kategoriye girerseniz, birikme olmazsa orgazma götürecek sihirli bir seks pozisyonu yoktur.”

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! Ve eğer olmazsa, hala iyisin. “Orgazm, adet döngüsü, stres ve zihinsel ve fiziksel sağlık sorunları dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı zor olabilir. Olmaması, seksin yaşamaya değmediği anlamına gelmez – siz ve eşiniz hala bağlantı kurmalısınız!”

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, orgazm şansınızı en üst düzeye çıkarmak için uzman onaylı 15 seks pozisyonu burada. (Ve bunlar hala işinize yaramazsa, çıldırmayın.

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak
15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

Değişik seks pozisyonları

Değişik seks pozisyonları için buradasınız evet! Seks sırasında farklı pozisyonlar deneyip, orgazm olmak istiyorsanız bu değişik seks pozisyonları üzerinden ilerleyebilirsiniz. Bunları bir başlangıç ​​noktası olarak kullanın, neyin iyi hissettirdiğini belirleyin ve kendinizi mutlu ve tatmin hissedene kadar bu pozisyonun varyasyonlarını keşfetmeye devam edin.) 15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak!

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak
15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

OTURAN KÖPEK

Normal bir köpekte olduğu gibi dört ayak üzerinde olmak yerine, alıcı diz çöker, böylece onlar delip geçerken partnerlerinin kucağına yarı otururlar. “İçinizdeki sıcak noktaların uyarılmasını veya servikal uyarılmayı seviyorsanız bu harikadır ve sırtınız eşinizin göğsüne dayadığı için size daha fazla fiziksel yakınlık verir. Ayrıca, partnerinizin kulağınızı veya boynunuzu öpmesine ve kulağınıza kirli düşünceleri fısıldamasına izin veriyor.” “Siz veya eşiniz parmaklarınızla veya vibratörle klitorise dokunabilirsiniz.”

KÖPEK OYUNCAĞI

Köpek stili, iç uyarılma da dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı iyidir, eğer senin işin buysa. Ama biz klitoris yapanlar için, bir el veya favori bir vibratör ile klitorize ulaşmak için bolca alan yaratıyor. “Köpek tarzı seksiniz hızlı veya kaba, tuhaf eğlenceliyse, daha büyük bir oyuncağı tutmak daha zor olabilir.

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! Parmak vibratörleri, özellikle parmağınızın etrafına oturacak şekilde tasarlanmış halkaları olanlar, aslında elinizin bir uzantısı oldukları için harika bir seçenektir. Bu nedenle, istediğiniz kadar dövüldüğünüz için, yalnızca elinizi yerinde tutmanız ve büyük bir vibratör tutma konusunda endişelenmenize gerek yok.”

GERGİNLİK VE SERBEST BIRAKMA

Düzgün göremeyecek kadar açık olmak gibisi yoktur. Oraya ulaşmanın iyi bir yolu kenardan geçmektir. Oyuncaklar ne olursa olsun en seni tahrik getirmek için, eşiniz parmaklarını, ağzını kullanmak mı sadece o zaman bitirmek hemen önce durdurma, orgazm eşiğine. Akıllara durgunluk veren bir O ile biten, artık dayanamayacak duruma gelene kadar tekrarlayın.

GÜÇLÜ DUŞ

Duş seksi sizi tam olarak oraya götürmüyorsa, o çıkarılabilir duş başlığını aşağı çekin ve tutmasını sağlayın. Akışı klitorisiniz üzerine veya yakınına yönlendirin ve suyla seks yapmanın ihtişamını hissedin. 15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak!

İZLE VE ÖĞREN

Kendi başınıza orgazm olabiliyorsanız ancak başka biriyle sorun yaşıyorsanız, meseleleri kendi elinize almayı deneyin. Partneriniz izlerken bir oyuncakla veya elinizle mastürbasyon yapın ya da ikiniz de kendinize dokunurken birbirinize bakın. Ateşli, samimi ve tam olarak sevdiğiniz türden bir his alacaksınız.

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak
15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

YÜZ ZAMANI

Nihai güç duruşunu benimseyin. Eşinizin yüzüne binin ve sürün. “Yüzlerine otururken partnerinizin başını öne doğru çekin. Bu pozisyon, pelvisinizi veya partnerinizin dilini zevk için gerekli pozisyona getirmenizi sağlar.” 15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak!

TİTİLASYON VE KISITLAMA

Eğer seviyorsanız (ve eşinize gerçekten güveniyorsanız), Uzmanlar sizi yatağa bağlamalarına ve gözlerinizi bağlamalarına izin vermek için dört noktalı bir kısıtlama kullanmanızı ve meme uçlarınızı uyarmak ve kızdırmak için “parmaklarını ve ağızlarını kullanmalarını” önerir. İç uyluk, labia minora (klitoral başlığın çevresinde), boyun ve dudaklar. Buradaki fikir, “sizi uzun bir süre boyunca gerilimde, beklentide ve doruk noktasının eşiğinde tutmaktır, bu da kişi izin verdiğinde veya buna hazır olduğunda patlayıcı bir orgazm yaratır.”

ERİŞİLEBİLİR KÖPEK

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! Bir kişinin penisi (veya kayışı) olan bir partnerin bacakları arasında oturduğu bir versiyonu deneyin. Delici ortak dizlerinin üzerindedir, bu nedenle herkes için daha fazla rahatlık vardır. Ayrıca işleri canlandırmak için klitoral bir hava da ekleyebilirsiniz.

DIŞARI BARIŞ

Bir sandalyeye oturun ve partnerinizin iki parmağını klitorisinizin her iki yanına koymasını ve klitorisinizin ucunu nazikçe yalarken veya emerken parmaklarını birbirine makaslamasını sağlayın. Bu, sizi aydan hızlı gönderebilen, aynı anda hem klitorisin hem de kafanın maksimum düzeyde uyarılmasına izin verir.

MUZ BÖLMESİ

Karnınızın üzerinde, başınız aşağıdayken partneriniz sizi arkadan iter. Bu sadece daha derin penetrasyona izin vermekle kalmaz, aynı zamanda daha iyi orgazm için kıçınızı yoğurmalarını veya şaplak atmalarını sağlayabilirsiniz. Uzmanlar, partnerinizin de O, yüzünüzü görmesine izin verme konusunda biraz gerginseniz bu pozisyon harika diyor. 15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak!

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak
15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

TERS BAYILMA

Uzmanlar, partnerinizden zıplamak, bazı kadınların (iyi bir şekilde) aşırı derecede yoğun buldukları bir his yaratabilir ve klitorisinizin dış kısmını açıkta bırakır ve bir parmak veya oyuncakla okşamaya hazır hale getirir. Eşiniz diz çökerken sizi içine doğru ittirin ve uyluklarınız kucağında olacak şekilde kalçalarınızı yakalayın. Bu arada, kendinizinkini de aldığınızdan emin olmak için neredeyse kusursuz bir yol için en sevdiğiniz vibe ile şehre klitorisiniz üzerinde gidiyorsunuz.

KANEPE KAŞIĞI

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak! Düşünün: normal kaşık seks, ancak partiyi kanepeye taşıyarak ve üst bacağınızı minderlerin üzerine geçirerek daha derin ve daha sıcak. Ekstra alan, aynı zamanda, maksimum etki için ellerinizi veya eşinizin ellerini klitorisinize hareket ettirmek için en iyi gayrimenkule izin verir.

KOLTUK GEZGİNİ

Bir başka iyi kanepe pozisyonu, Koltuk Gezgini sizi dizlerinizin üzerine yatırır ve eşiniz arkadan girerken kanepenin kolunu tutarak eğilir. Kontrolü ele almak istiyorsanız, siz iterken koltuk kolunu kaldıraç için kullanarak, partnerinizin onu geriye doğru iterken hareketsiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Uzmanlar, bu açı derin penetrasyona izin verebilir ve partnerinize, siz öne doğru eğilirken klitorisinize bir vibratör tutma şansı verir, diye ekliyor.

15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak
15 seks pozisyonu orgazm olmanıza yardımcı olacak

LÜKSÜN KUCAĞI

Bu daha kolay gerçekten bir ritimde tutmak için yapar, böylece hız, açı ve yoğunluğu üzerinde daha fazla kontrole sahip senin için yapıyor. Vulvanız ve klitorisiniz de çok erişilebilir ve kadınların büyük çoğunluğu bu bölgeyi okşayarak veya okşayarak cinsel ilişkiye girmeyi çok daha zevkli buluyor.

Ancak klasiği yükseltmek için partnerinizi bir sandalyeye oturtmayı ve üstüne tırmanmayı deneyin. Partnerinizin kucağına oturmak ve seks sırasında sizi kucaklayabilmek konusunda çok samimi bir şey var. Ve eğer kendini uyarma konusunda biraz utangaçsan, her zaman arkanı dönebilirsin, böylece göz teması kurmak zorunda kalmazsın. En iyi yanı, partneriniz sizi harekete geçirdiği ve sizi gerçekten sınırları aştığı için tamamen eller serbest kalabilmenizdir.

SÜPER YÜKLÜ YAYILMA

Klitoris ve vulva, titreşime özellikle duyarlı olan sinir uçları içerir, bu nedenle, el stimülasyonu sizi oraya götürmek için yeterli değilse, o güvenilir vibratör işi yapmalıdır. Bir vibe, herhangi bir performans kaygısına da yardımcı olabilir – bacaklarınız arasında (veya eşinize bağlı olarak iki tane) turbo şarjlı bir seks makinesi olduğunda, kelimenin tam anlamıyla başka bir şey düşünmek zor. Partneriniz ayak bileklerinizi tutar; siz klitorisinize veya meme uçlarınıza bir vibratör tutarken size nüfuz ederken daha sıkı bir uyum için onları yakına bastırır.

scroll to top