Close

6 Seksi kokulu parfüm

6 Seksi kokulu parfüm

6 Seksi kokulu parfüm

6 Seksi kokulu parfüm sizlerin en seveceği kokulardan oluşan bu listeye bayılacaksınız! Bir kadının parfümü, kişiliği kadar bireyseldir. Doğru kokuyu seçmek, herhangi bir kıyafeti daha çekici hale getirmeye yardımcı olabilir. Bir kadının parfümü onun seksi görünmesini ve hissetmesini sağlayabilir.

Parfüm seçimleri çok özel ve kişisel olduğu için, ister kendiniz için ister hayatınızdaki özel bir kadın için satın alıyor olun, doğru kokuyu bulmak zor olabilir. Zevkinizin ve teninize gidecek olmasının da önemli bir rolü olacaktır bu seçimlerde.

Yine de, bazı parfümler diğerlerinden daha baştan çıkarıcıdırlar. Bir çok baştan çıkarıcı parfümün içinde misk vardır. Neden? Çünkü misk ve seks bir at ve at arabası gibi birlikte gider. Kural olarak, baştan çıkarıcı parfümler diğer kokulardan biraz daha ağırlardır. 6 Seksi kokulu parfümü listemizde en güzelleri sizi bekliyor ! 

Herhangi bir koku doğru koşullar altında seksi olabilirken, hafif narenciye kokuları seksilikten uzak sportif kokulardır. Baştan çıkarıcı koku , karşınızdakini baymadan duyularını güçlendirerek daha çok kokusunu almayı istemesidir. Tabii ki, gün boyu sürecek bir kokuya sahip olmak önemlidir. 

Kimse bir kaç saat sonra kokuların uçup gitmesi için para harcamak istemez. Doğru parfüm, bir kadının feromonları ile birleştirildiğinde inanılmaz derecede baştan çıkarıcıdır. Normalde avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi veririm, fakat şuanda sadece sizinle 6 Seksi kokulu parfümün isimlerini ve içeriklerini paylaşacağım.

Tom Ford Black Orchid

Tom Ford ‘ un meşhur Black Orchid kokusu güzellik endüstrisinde ikon haline gelmeyi başardı. Lüks ve şehvet uyandırıcı bir koku olan Tom Ford Black Orchid; zengin, koyu ahenkleri ve siyah orkideler ile baharattan meydana gelen cazibeli iksiriyle, hem modern hem de ebedi bir koku. Hakim ton; taze Bergamot ve nefis Siyah Kuşüzümü ile karıştırılmış, kokunun çarpıcı özü ise; koyu, baştan çıkarıcı Çiçek Kokuları ve zengin Mevye Kokularının Ahenkleri ile harmanlanmış, ısmarlama Tom Ford Black Orchid ile ortaya çıkıyor. Bu öz, baş döndürücü Lotus Ağacı ile derinleştirilmiş. Çok seksi bir koku olan bu parfüm unisex olarak sınıflandırılmış. 6 Seksi kokulu parfüm listemizde 1 numara!

6 Seksi kokulu parfüm
6 Seksi kokulu parfüm

Chloé Signature

Çok yumuşak dokusu olmasına rağmen, çok büyüleyici bir kokusu olan bu parfüm son zamanlarda bir çok kadın tarafından tercih ediliyor. Taze ve kadınsı koku, özgür ruh ve tamamen doğuştan gelen şıklık duygusuna uygun. Koku, klasik gülü alarak, ustalıkla, canlı, samimi ve duygulara hitap eden bir parfüme dönüştürüyor. Chloé Eau de Parfum, başta, çiçeksi, pudramsı formların ve şakayık ve frezyanın izlerini hissettiriyor. Bu benzersiz gülün ayırt edici karakterine, manolya ve müge hisleri ile birlikte ustaca belirlenmiş, sıcacık kehribar ve zarif sedir ağacı tonları eşlik ediyor.

6 Seksi kokulu parfüm
6 Seksi kokulu parfüm

Yves Saint Laurent Black Opium

Black opium kahve vurgulu ilk çiçeksi parfümdür, Yaseminin dişiliğiyle, kahvenin bağımlılık yaratan aromasının birleştiği zaman yarattığı etki dünya dışıdır. Güne enerjik başlamanızı sağlayan bir kahve kadar cezbedici ve istek uyandıracak kadar seksi bir parfümdür. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz için 6 Seksi kokulu parfüm listemize koymasak olmazdı.

6 Seksi kokulu parfüm
6 Seksi kokulu parfüm

Michael Kors Wonderlust

MK Wonderlust Eau De Parfum oryantal çiçeksi gurme parfümde lüks çiçeklerin harmanı baharatlı notalarla leziz bir şekilde bir araya gelerek büyüleyici bir etki oluşturmaktadır. Dayanılmaz, büyüleyici ve cazibeli Michael Kors kadınlarını bu kadar etkileyici kılan kompozisyon içerisinde pembe biber, bergamot ve badem sütü bulunmaktadır. Kediotu ve karanfil notaları, kadınsılığını gözler önüne çıkartırken sandal ağacı özleri sizleri farklı hayallere götürür.

6 Seksi kokulu parfüm
6 Seksi kokulu parfüm

Gucci Mémoire D’une Odeur

Gucci MÉMOIRE, yeni bir koku ailesi olan Aromatic Mineral’i kurmak için bireyselliği ile türün ötesine geçen bir parfümdür. Beklenmeyen ve esrarengiz içeriklerle aşkın uyumu Roma papatyası ile tanımlanır. Alessandro Michele, usta parfümcü Alberto Morillas bu özel çiçeğin etrafındaki tüm kokuları hayal etti. Kokuya hassasiyet getirmek için Hint mercanının yasemin yaprakları, hafiflik ve incelik için iste değerli miskler, ılık sandal ağacı ve hava sedirindeki soylu ağaçlar kokuya eşlik eder. Parfümdeki misk tamamen kokusuna seksilik dokunuşu yapmış.

6 Seksi kokulu parfüm
6 Seksi kokulu parfüm

Yves Saint Laurent Libre

Özgürlüğü seven kadınların eşsiz kokulu parfümü! İlk çiçeksi lavanta! Fas’tan gelen portakal çiçeğinin yakıcı hissi ve Fransız lavantasının birleşiminden doğan feminen bir koku. Özgürce kıvrılan ve bir mücevher gibi şişeyi saran ikonik Cassandre logosu. O tam bir eser niteliğinde tasarlandı. Çok seviyoruz!

6 Seksi kokulu parfüm
6 Seksi kokulu parfüm

Seksi kokulu parfümler kadın

Seksi kokulu parfümler kadınların vazgeçilmezi ! Hepimiz güzel kokmak istiyor ve güzel kokan insanlara karşı olumlu duygular besliyoruz. İyi bir kokunun, ruh halimizi etkilediğini ve özgüvenimizi artırdığını da kabul ediyoruz. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, iyi kokular, sadece kendimize duyduğumuz güveni değil aynı zamanda cazibemizi yani, çekim gücümüzü de artırıyor. 

Kısacası doğru parfüm seçerek sadece iyi kokmakla kalmıyor çevremize de güçlü bir mesaj da gönderiyoruz. Beşinci ve en güçlü duyularımızdan biri olan koku alma duyumuz, bizde ve karşımızdaki kişilerde bazı duygular uyandırıyor.

Kokunun ne kadar kişisel bir kavram olduğunu anımsatmaya gerek yok. Bir kokunun ruh halimizi değiştirebilme, özel bir anı veya bir kişiyi anımsatmak gibi çok güçlü etkileri var. Karşı cins ile aranızda çekim yaratan kokular da var. 

Seksi kokulu parfümler kadın için çok önemlidir. Çünkü koku alma duyumuz, burnun arkasındaki sinir uçlarını uyarır, sonrasında da beynin, duygularımızdan, davranışlarımızdan ve libidodan sorumlu olan limbik sistem adı verilen kısmını uyandırır. Yani olay tamamen bilimsel ve vücudumuzun çalışma prensipleriyle ilgili.

Peki özellikle hangi parfümler kadınları erkeklere göre karşı konulmaz hale getiriyor ve hangi açık parfümler kadınları bir yıldız gibi hissettiriyor Seksi kokulu parfümler kadın için çok önemlidir sizde Seksi bir parfüme sahip olmak isterseniz listemizden parfümünüzü seçip kendinizi mutlu edebilirsiniz! 

scroll to top