Close

2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film

2022'yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film

2022'yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film

2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film ile geldik! 2021 ekranlarımızda ve sinemalarımızda istediğimiz tüm seks içeriğini getirmemiş olsa da, yine de seksi bir yıldı ve 2022 bu bölümde de ~çok umut verici görünüyor. Seni bilmem ama ben sadece bazı klasik ateşli aşklar, erotik gerilim dramaları, *seksiyyyy* gerçek bir hızla dönüşen romantik komediler ve temelde iki (veya daha fazla) kişinin ateşli seks yapmasını izlemek için bir bahane olan filmler için ölüyorum.

Seksi film özellikle pandemiden etkilendi, ancak film yapımcıları samimi sahneleri yeniden (sorumlu bir şekilde) çekebildikleri için çıplaklığın artmasına da yol açtı. Bu yüzden, 2022’nin film için azgın bir yıl olacağını tahmin ediyorum ve hepimiz bundan faydalanmak üzereyiz. 2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film ile geldik!

Şimdiye kadar, kesinlikle bazı iyi işaretler var. COVID-19 nedeniyle ertelenen ancak sonunda  gözümüze çarpmak üzere olan birkaç filmimiz var (merhaba, Deep Water ve Blonde ). Ayrıca Sharp Stick gibi eğlenceli ve seksi filmlerle ilgili erken haberler aldık., Lena Dunham tarafından çok sıcak bir oyuncu kadrosuyla yönetildi (okumaya devam edin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız).

Ayrıca 2022’nin en seksi akışlı filmi olmak üzere olan bir 2021 filmimiz var, eller aşağı. Bu filmlerin bir kısmı aynı zamanda kitaplara dayanıyor, bu yüzden onları ekranda izlemeden önce kaynak materyale odaklanabilirsiniz (amaçlanan!!). Ve içimden bir his var ki bu filmlerden bazıları, sadece birazcık ateşe ihtiyacınız olduğunda tekrar tekrar izleyeceğiniz *o* filmlerden biri olacak.

Seksi kupamız bitti, millet. Lafı fazla uzatmadan işte 2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film ve merak etmeyin, çok daha fazlası geliyor. Amaçlanan kelime oyunu.

2022'yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film
2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film

Yeni seksi filmler 2022

Yeni seksi filmler 2022 için hepimiz heyecanlıyız! Kanepeden kalkmayı gerektirmeyen yoğun hafta sonu planları mı yapmak istiyorsunuz? Şanslısın. İzleyebileceğiniz, sürekli büyüyen, baharatlı seksi film seçenekleriyle ortalığı kızıştırıyor. Ve evet, bu buharlı filmlerin sizi ay boyunca sıcak ve rahatsız bırakacağından oldukça eminiz.

Aldatıcı yeni Netflix orijinallerinden küstah gerilemelere ve merakla beklenen yayınlara kadar, akış platformunun seksi içerik kataloğu ciddi bir izleme keyfi ile dolu olduğundan, kendinizi hazırlayın. Uzun bir günün ardından, biraz stres atmanın daha iyi bir yolu var mı? Ayrıca, en iyi solo izleme partisi her zaman bir kadeh şarap ve bazı karşı konulmaz göz şekerleri içerir.

Seksi, romantik bir dokunuşla, siz ve eşiniz yatak odasında bir şeyler renklendirmek istiyorsanız, neden yeni seksi filmler 2022 bir sonraki randevu gecenizi planlamasına izin vermiyorsunuz? Sadece, siz ve eşiniz yol boyunca bir ya da iki fantezi seçebileceğinizi söylüyoruz. Hey, en sevdiğiniz karakterler için çalışıyor gibi görünüyorsa, IRL’yi denememek için hiçbir neden yok.

Akış hizmetinde işler olumlu bir şekilde cızırtılı. Şu anda 2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 filmlerin bu listesine erotik dolu gerilim ve dramalar, baştan sona kimyası yüksek filmler ve daha fazlasını dahil ediyoruz. Bu yetişkinlere yönelik film listesi, dünyanın dört bir yanından klasikler ve yeni favoriler, sinema filmleri ve yeni seksi filmler 2022 orijinallerini içerir.

Mothering Sunday

YouTube video

Teknik olarak, bu 2021’de piyasaya sürüldü, ancak 2022’ye kadar yayınlanmayacak gibi görünüyor. Yazar Jane Fairchild, bir hizmetçinin aristokrat oğluyla ~çok ateşli~ bir ilişkisi olan bir hizmetçi olarak erken yaşamını yansıtıyor. komşu aile ( The Crown’dan Josh Charles). Aynı adı taşıyan bir kitaptan uyarlanan, ateşli gizli sekse hazır olun.

Don’t Worry Darling

YouTube video

Bu öncelikle psikolojik bir gerilim, ancak *çok fazla spoiler vermeyen bir uyarı* Florence Pugh ve Harry Styles sıcak ve drama arasında müthiş bir kimyaya sahipler. Ayrıca, ikisi arasında “kadın zevki” ile ilgili belirli bir seks sahnesi hakkında zaten bir vızıltı var. Evet lütfen.

Book of Love

YouTube video

Sıkıcı bir yazar, çevirmeni kitabını yeniden ateşli, ateşli bir erotik romana dönüştürdüğü için Meksika’da büyük bir hit olduğunu keşfeder. (Gerçek hayattaki çevirmenlerin bu öncül hakkında *düşünceleri* vardır, FWIW.) Bu bölümdeki seks ekranda daha çok sayfada olabilir, ama, hah, bu bir romantik komedi, bu yüzden sanatla hayatın buluşmasına hazır olun.

Deep Water

YouTube video

“Ben Affleck ve Ana de Armas’ın bir süre çıkmaya başladığı filmi” hatırlıyor musun? Pekala, bu film, tüm ilişkileri üstlenmesine izin verilen çok mutsuz evli bir çift hakkında erotik bir gerilim filmi. Artık sinemalarda gösterime girmiyor, ki bu pek iyi bir işaret değil belki ama kitap, seksi insanların başlarına kötü şeyler gelmeden önce seks yapmasını konu alıyor. Böyle…

Sharp Stick

2022'yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film
2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film

20’li yaşlardaki bir genç, eski patronuyla bir ilişkiye başlar ve bir dram başlar. Lena Dunham’ın (daha önce seksten hiç çekinmeyen) yönettiği ve Scott Speedman’ın oynadığı…bekleyin… başarılı bir çevrimiçi porno yıldızı dışında, bu film hakkında bunun ötesinde pek bir şey bilmiyoruz ! Bize kaydolun.

Blonde

2022'yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film
2022’yi sıcak bir film yapacak en seksi 6 film

De Armas, aynı adı taşıyan kurgusal bir kitaptan yola çıkarak Marilyn Monroe’ya hayat veriyor. Film çok ertelendi ama sonunda 2022’de gösterime girecek. Zorluğun bir kısmı reytingden kaynaklanıyor olabilir, ancak olası bir uyarı: bunun nedeni cinsel şiddet içeren bir sahne olabilir. Ancak kitapta bol bol karşılıklı rızaya dayalı seks de var (ünlü üçlü dahil!) – bu umut verici görünüyor.

scroll to top