Close

Wordpress için en iyi hosting 2022

Wordpress için en iyi hosting 2021

Wordpress için en iyi hosting 2021

Wordpress için en iyi hosting 2022 listesi için hazırsınız diye tahmin ediyoruz. Burada birbirinden önemli bilgilere sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda Hosting nasıl seçilir? Hakkında da bilgiler bulabileceksiniz ki bu çok önemlidir. O zaman çok hızlı bir giriş yapmaya ne dersiniz? Hadi başlayalım.

Wordpress için en iyi hosting 2022 hangileridir? İşiniz için en iyi seçme olanağı WordPress hosting hizmetleri‘ fiyat, özellik, performans ve destek açısından karşılaştırın. Bir içerik yönetim sistemi kullanma deneyimi olan çoğu kişi, Wordpress’i kullandıklarını söyleyecektir. Yirmi yılın daha iyi bir kısmı için, açık kaynaklı yazılım, Rolling Stone gibi yerleşik medya adlarından tek kişilik blog işlemlerine kadar çeşitli sitelerin arkasındaki motor olmuştur.

WordPress, müşteriler arasında popülerdir çünkü çeşitli şablonlar, eklentiler ve widget’lar kullanarak profesyonel bir özel web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. “Yakalama”, bir hobinin dışındaki herkesin büyük olasılıkla bir WordPress sitesini kendi etki alanında barındırmak isteyeceği ve bunun bir WordPress ana bilgisayarı aramak anlamına gelmesidir. Sadece bir WordPress blogu çalıştıran insanlar bile bir WordPress ana bilgisayarını kullanabilir. 

Wordpress için en iyi hosting 2022 hangileridir? Genel olarak bir web barındırma hizmeti seçmeye benzer şekilde, doğru WordPress (https://wordpress.com/) barındırma sağlayıcısını bulmak hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir. (Ayrıca, sitenizi Wordpress’te oluşturmanıza yardımcı olacak bir web sitesi oluşturucusuna bakmak, hatta kurulum boyunca size rehberlik edecek ve ürünün tüm inceliklerini öğretecek bir WordPress uzmanı kiralamak isteyebilirsiniz.)

Wordpress için en iyi hosting 2022 hangileridir? Wordpress kullanmak aynı zamanda çok daha kolaydır. Erişilebilirlik çok daha fazladır. Kullanıcı deneyimi açısından da Wordpress kullanmak gerçekten çok faydalı olabilmektedir. Bir WordPress barındırma hizmeti seçmek göz korkutucu olabilir en iyi müşteri desteğini, az kesinti süresini ve mükemmel bir fiyatı vaat eden pek çok seçenek vardır; bunların hepsi ister iş ister kişisel kullanım için olsun, sitenizi işletmek için anahtardır.

Burada, DreamHost, A2Hosting, GoDaddy Web Hosting ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut en iyi WordPress barındırma hizmetlerinden bazılarına yakından bakıyoruz. Çeşitli yıllık ve aylık planların yanı sıra sanal özel sunucular, paylaşılan barındırma ve birçok web barındırma hizmeti sunan ticari WordPress barındırma şirketlerine odaklanıyoruz. 

Wordpress için en iyi hosting 2022 hangileridir? Herhangi bir ücretsiz barındırma hizmeti dahil etmedik çünkü ödediğinizi alıyorsunuz. Yalnızca bir destek ekibi değil, aynı zamanda güvenlik de sunan bir web barındırma hizmetine ihtiyacınız var.

Hosting nasıl seçtik?

Hosting nasıl seçtik? Wordpress için en iyi hosting 2022 hangileridir? Bu listedeki WordPress ana bilgisayar seçeneklerini açıkça “test etmediğimizi” not etmek önemlidir. Bunun yerine, üçüncü taraf derecelendirmeleri ve sağlayıcılar tarafından sunulan özellikler de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere dayalı rekabetçi bir genel bakış hazırladık.

  • En iyi WordPress barındırma sağlayıcıları (üst düzey): bu WordPress web barındırma satıcılarının tümü Better Business Bureau’dan bir veya daha yüksek bir dereceye ve Trustpilot’tan 5 üzerinden 3.8 veya daha yüksek bir dereceye sahiptir. 300 ila 400 adet kullanıcı geri bildirimi içeren üç satıcı haricinde, her barındırma platformunun TrustPilot sıralamalarının tümü en az 1.000 kullanıcı incelemesine dayanmaktadır. En iyi seçimlerimizde listelenen tüm satıcılar ayrıca 7/24 destek ve %99 site çalışma süresi veya daha iyi sunduklarını söylüyor.
  • Kontrol etmeye değer WordPress ana bilgisayarları (orta katman): bu satıcıların hepsinin a+ BBB derecelendirmeleri var, ancak bu derecelendirmeyi olumlu veya olumsuz olarak etkili olarak görmemiz için yeterli TrustPilot incelemesi yok. Wordpress için en iyi hosting 2021 hangileridir?
  • Diğer WordPress barındırma seçenekleri (üçüncü kademe): bu satıcılardan ikisi MochaHost ve Liquid Web Hosting şu anda BBB’DEN F derecelendirmelerine sahip. Diğerleri 3.5’in altında TrustPilot derecelendirmelerine sahiptir, ancak üç durumda bu 500 kullanıcılarından daha azdır.

Bu arada TrustPilot, şirketlere kullanıcı derecelendirmeleriyle daha fazla etkileşim sağlayan ücretli bir katman da sunuyor. Ayrıca 2020’de 2,2 milyon sahte incelemeyi kaldırdı. Dikkat edilmesi gereken başka bir şey: WordPress.org üç barındırma sitesini açıkça onaylar: Bluehost, DreamHost ve SiteGround. Birincisi, düşük bir TrustPilot derecelendirmesi nedeniyle şu anda birinci seviye listemizde değil, ancak özellikle WordPress için bir barındırma seçeneği olarak kontrol edilmeye değer olabilir.
Wordpress için en iyi hosting 2022 hangileridir? Bu hosting şirketi listesindeki sağlayıcıların çoğu benzer özellikler sunar, ancak farklı paketler ve fiyatlar sunar. WordPress web siteniz için ne tür bir planın en iyi olduğunu anladıktan sonra (örneğin, belirli miktarda depolama alanına sahip veya e-posta içeren) seçenekleri daha kolay karşılaştırabilirsiniz.

DreamHost

Wordpress için en iyi hosting 2022
Wordpress için en iyi hosting 2022

Better Business Bureau’dan A + derecesi ve Trustpilot’taki 5 yıldızdan 4.7’si ile DreamHost, çeşitli nedenlerden dolayı en çok tavsiye edilen WordPress barındırma sağlayıcı seçeneklerinden biridir. Sunucu ve veri tabanı yazılımı, sorunsuz entegrasyon için WordPress ile uyumlu olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu WordPress sunucusu ayrıca, sitenizin en yüksek hızda çalışmasına yardımcı olmak için otomatik WordPress güncellemeleri, tek tıklamayla kolay yüklemeler ve baştan itibaren uygun yapılandırmalar sunar. DreamHost, web sitesine göre 750.000’den fazla WordPress kurulumu sağladı.

DreamHost, her katman içinde farklı planlara sahip üç farklı Wordpress’e özgü katman sunar: temel, yönetilen WordPress barındırma ve WordPress barındırma için sanal özel sunucular, gereksinimlerinize bağlı olarak size farklı seçenekler sunar. Ayrıca özel bir şirket içi WordPress Müşteri Destek ekibine ve 7/24 e-posta ve sohbet desteğine sahiptir. Belirtildiği gibi, DreamHost WordPress tarafından önerilir.

SiteGround

Wordpress için en iyi hosting 2022
Wordpress için en iyi hosting 2022

Siteground, Bbb’den A+ derecesine ve Trustpilot’taki 5 yıldızdan 4.7’sine sahiptir. Bir tüketici web barındırma sağlayıcısı ile kurumsal işletmelere hitap eden bir sağlayıcı arasında orta noktada yer almaktadır. Tipik bir küçük işletmeden daha karmaşık WordPress ihtiyaçları olan küçük bir işletmeniz varsa, SiteGround ideal bir çözümdür ve işletmeniz genişlemeye başlarsa, hizmetin sizinle birlikte büyümek için seçenekleri vardır.

SiteGround, diğer bazı hizmetlerden farklıdır, çünkü bant genişliği ve depolama alanı üzerinde sınırlar koyarken, diğerlerinin çoğu sınırsız olduğunu iddia eder, ancak ince baskıda kuralları vardır. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi ve %100 yenilenebilir enerji eşleşmesi elde edersiniz. Belirtildiği gibi, Siteground WordPress tarafından önerilir.

GreenGeeks

Wordpress için en iyi hosting 2022
Wordpress için en iyi hosting 2022

GreenGeeks, Bbb’den A+ derecesine ve Trustpilot’ta 5 yıldızdan 4.1’e sahiptir. Büyük veri merkezlerinin tükettiği muazzam güç miktarından hiç endişe duyduysanız, bu hizmeti kontrol etmek isteyebilirsiniz. Şirketin ismindeki” yeşil”, Greengeeks’in çevreye olan bağlılığını yansıtıyor. Rüzgar enerjisi kredilerinde gerçekte kullandığı enerjinin üç katını satın alarak enerjiyi ekonomiye geri kazandırıyor. Şirket bunu bir çeşit yenilenebilir enerji sertifikasıyla yapıyor, bu da karmaşık olsa da, sadece enerji açısından nötr değil, aslında yeşil enerji ekonomisini beslemeye yardımcı olduğu anlamına geliyor.

Yeşil olmasına rağmen, GreenGeeks WordPress web siteleriniz için hala çok fazla güç sunuyor. Diğer siteler gibi, üç plan sunar, ancak büyük miktarda web alanı sunar: Lite (bir web sitesi ve 50GB web alanı), Pro (sınırsız web siteleri ve sınırsız web alanı) ve Premium (sınırsız web siteleri ve web alanı, artı ücretsiz premium SSL). Hepsi 30 günlük para iade garantisi sunar.

GoDaddy WordPress Hosting

 

Wordpress için en iyi hosting 2022
Wordpress için en iyi hosting 2022

GoDaddy, Bbb’den A+ derecesine ve Trustpilot’ta 5 yıldızdan 4.1’e sahiptir. Site belki de en iyi alan adlarını satın almakla tanınırken, çeşitli WordPress barındırma planları da sunar. Temel planı ayda sadece 1 dolardan başlıyor ve ücretsiz bir SSL sertifikası içeriyor. Ya da daha büyük siteler için ayda 10 ABD doları karşılığında lüks plana (SEO optimizasyon özellikleri ve 75 GB depolama alanıyla) veya ayda 13 ABD doları karşılığında nihai plana (çevrimiçi pazarlama, sınırsız depolama ve güvenlik özellikleri ile) yükseltebilirsiniz.

Daha büyük çevrimiçi mağazalar işletenler için GoDaddy, işlem ücreti, WooCommerce uzantıları, randevu planlaması ve gerçek zamanlı gönderim oranları olmadan ayda 16 ABD doları karşılığında bir WordPress e-ticaret planına da sahiptir. Her plan, ilk yıl için ücretsiz iş e-postasıyla birlikte gelir. Birçok web barındırma hizmetinde olduğu gibi, hizmetinizi yeniledikten sonra bu fiyatlar artacaktır. Tüm ince baskıları okuduğunuzdan emin olun.

Hostinger

Wordpress için en iyi hosting 2022
Wordpress için en iyi hosting 2022

Hostinger Litvanya’da bulunuyor, bu nedenle bir BBB sayfası yok. Bununla birlikte, 2.000’den fazla inceleme ile 5 üzerinden 4.4’lük bir TrustPilot derecesine sahiptir. Hostinger WordPress hosting yönetilen Tek WordPress 2$ bir ay için küçük ve orta ölçekli işletmeler için yukarıda artı ek özellikler $11.59 bir ay için depolama ve bir e-posta hesabı (GB), (depolama alanı 300 GB ve 100 e-posta hesapları) 8$ bir ay için 3$ bir ay için WordPress Başlangıç (depolama 100 GB ve 100 e-posta hesabı), İş WordPress ve WordPress Pro (hepsi) dört sunuyor. Çoğu diğer hizmetler gibi, bu fiyatların yenilenmesi üzerine git.

Hostwinds

Wordpress için en iyi hosting 2022
Wordpress için en iyi hosting 2022

Hostwinds, Bbb’den A derecesine ve Trustpilot’tan 5 yıldızdan 3.9’una sahiptir. Aylık 5,24 ABD Doları ile aylık 8,24 ABD doları arasında değişen üç WordPress barındırma sitesi sunar. Tüm planlar sınırsız bant genişliği, disk alanı, e-posta hesapları, özel IP’ler ve SSL sertifikaları sunar. Diğer avantajlar arasında ücretsiz WordPress site geçişi ve Weebly site oluşturucusunun kullanımı yer alır.

scroll to top