Close

Yeni Yıl Yeni Kararlar… 2020’de Yengeç Burçları

 

Herkes yeni yılda yeni kararlar almaya ve onları uygulamaya çalışır. Kararları almak kolay olsa da onları uygulamayı herkes başaramaz. Yengeç burçları bu sene devrim niteliğinde kararlar alıp, bu kararlarını tek tek uygulayarak herkese örnek olabilir. Eskiyi tamamen geride bırakmak için elinizden geleni yapacaksınız. Ailesine düşkün ve anaç olan Yengeç burçları, bu kararları alırken sadece kendisi için iyi olanı düşünmemiş bu kararların arasına ailesi için de iyi olabilecek kararları ekleyerek yola çıkmış durumdadır. Her şeyi geride bırakma isteğiniz muhtemelen mutsuz ilişkiniz yüzünden. Hiç üzülmeyin. 2020’de yüzü aşktan yana gülen nadir burçlardan biri de siz olacaksınız. Hatta bu sene nikah masasına oturacağınız o yıl olabilir.

Başarıların Yılı 2020

Yengeç burçları olarak duygusal ve alıngan yapınızı bir kenara bırakarak daha cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda yaşanan hırslı rekabetten sıyrılarak adınızı kazananların yanına yazdıracaksınız. Bu sürpriz çıkışınız size bir sürü yeni kazanım olarak geri dönecek. Henüz aradığı işi bulamayan Yengeç burçları da, bu seneye hızlı bir başlangıç yaparak yeni işlerinin başına geçecekler. Finansal olarak artıya geçeceğiniz bu yıl, kendinizi tüm dünyaya karşı daha iyi anlatmanızı sağlayabilir.

Retro Dönemlerinde İki Kere Düşünün 

Haziran, temmuz ayları arasında yaşanacak Retro döneminde çok dikkatli olmalısınız. Sonradan çok pişman olacağınız şeyleri söylemekten veya yapmaktan uzak durmanız sizin açınızdan çok iyi olur. Retro döneminde bu tarz kazalar çok yaşanır. Bu dönemlerde mantığınızla hareket etmeniz sizin açınızdan daha iyi olabilir. Yaz aylarında sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Vücudunuzu susuz bırakmayın. Temmuz ayının sonuna kadar kazasız, belasız gelirseniz gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Duygusal ve romantik bir eylül ayı geçireceksiniz. Her adımınızda empati yapacaksınız. Aşk hayatınız ise bu aylarda daha da tutkulu bir hale alabilir. Güçlü ve zayıf yanlarınızı dengeleyerek bu seneden zaferle ayrılabilirsiniz. Hiçbir zaman duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine müsaade etmeyin.

Mücadeleden Korkmayacaksınız

Yepyeni biri olarak gireceğiniz 2020 yılında, birçok fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Alacağınız yeni kararlar hem iş hayatınızı hem de sosyal çevrenizi çok değiştirebilir. Diğer burçlara göre daha yumuşak bir kalbiniz olabilir ama konu ilişkiler oldu mu herkesten daha mücadeleci bir hale bürünüyorsunuz. Geride bıraktığınız kötü ve mutsuz tecrübeleriniz sizi daha rasyonel kararlar vermeye itebilir. Aşkı da ondan sonra bulacaksınız. Yeni sosyal çevrenizde tanışacağınız kişiyle alacağınız ani evlilik kararı herkesi şoke edebilir. Daha yapıcı ve ciddi adımlar atacağınız 2020 yılında, otoriter kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Mücadeleci yönünüz bir kez daha devreye girecek ve otoriteye karşı tek başınıza kafa tutmak zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızın bir bölümünde doyasıya aşkı yaşarken diğer taraftan hayata kafa tutacaksınız.

scroll to top