Close

2020 Yılı Koç Burcu

2020 yılı koç burcu için kariyer odaklı bir yıl olabilir. 2018 yılında 10. evine giren Satürn bu yılda koç burcunun hayatında birçok değişikliği de beraberinde getirebilir. Çok çalışmak zorunda kaldıysanız, bu sene sizin yılınız olabilir. Yeni teklifler, yeni işler sizi bekliyor olacaktır. 2019 yılının mart ayında Uranüs koç burcunun yörüngesine girdiğinden bu yana koçlar finansal konularda ciddi kazançlar elde edecektir. Bu değişim fark edilir derecede olacağından koç burçları uzun yıllar bu değişimin sefasını sürebilirler.

Bu yıl yönetici gezegeniniz Mars 6 ay boyunca sizin burcunuzda hareket edecektir. Bu durum sizlerde bağımsız ve özgür bir yaşam kurmanız açısından önemli bir atılım olacaktır. Bu süreci abartılı kullanmadığınız sürece sizin için faydalı bir dönem olabilir. Tutulmalar 2020 yılında görülmeye devam edecektir fakat normalde 4 tutulma olacakken, bu yıl koç burcunda altı tutulma yaşanacak ve bunun sonucunda koç burcunda yaşanacak ani değişimler baş gösterecektir. Bu değişimler, aile, kariyer, ev ve ev içi durumlar gibi birçok konuyla bağlantılı olarak koçları etkileyebilir. Bu tutulmalar genellikle aile ve ev yaşantınızla ilgili değişimleri ön görüyor fakat bu süreç sizi korkutmasın bu değişimler koçların hayatını derinden etkileyecek bir değişimler değildir.

Temkinli Ol Kazancını İkiye Katla

Bu yıl koç burcu fazla para kazanmak ve mali durumunu iyi yönetebilmek için harekete geçecek ve adımlarının sonuçlarını da alacaktır. Bu yüzden bu yılı koç burcu çok iyi değerlendirmeli ve ona göre kararlar almalı.  Aynı zamanda 7 yıl boyunca Uranüs’ün koç burcu evinde olması parasal anlamda avantajlı bir süreç yaratabilir. Koç burçları daha temkinli ilerleyip kazancını ikiye katlama fırsatı yaratabilirler. Bu yıl çok iyi para biriktirebilirsiniz. Bunun için yeterli imkanı yakalayabileceksiniz. Bu bağlamda 2021 yılı koç burçları için mali olarak iyi bir yıl olmayabilir. Bu süreci iyi geçiren koç burçları ilerleyen yıllar için garanti temin edebilirler. 13 Mayıs-30 Haziran arası özellikle bu konularda daha dikkatli olunmalıdır.

2020’de Koç Burçlarının Aşkta Yüzü Gülmeyebilir

Bu yılın koç burcu için çok romantik geçeceği söylenemez. Sadece Şubat-Mart arasında macera ve heyecan dolu bir dönem yaşanabilir. Bu süreç için hatalı ve maceracı bir ilişki içerisinde olmamakta fayda vardır. Bu dönemde yaşayacağınız aşk ve hayal kırıklıkları daha sonra sizlerin yaşamında olumsuz bir takım gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Bu durum herkes için aynı olacak anlamını taşımaz tamamen doğum haritasına göre değişim gösterebilir.

Evliyseniz ve bu evlilik size mutsuzluk getiriyorsa bu evliliği bitirme yönünde eğiliminiz olabilir. Bekarsanız çevrenizde kişilerin desteği ile bir ilişki içerisine girebilirsiniz.Ocak, şubat ve mart ayına dikkat etmelisiniz. Bu ayları atlattıysanız önünüzde fazla bir engel kalmayabilir. Bu yıl koç burcu için aşk yaşamı ile finansal durumu arasında doğrudan bir bağlantı olabilir. Eğer kariyerinize ve finansal alanınıza gereken önemi verirseniz bu yılın kazananı siz olabilirsiniz.

scroll to top