Close

En rahat kadın ev terlikleri

En rahat kadın ev terlikleri

En rahat kadın ev terlikleri

En rahat kadın ev terlikleri ayağınıza mutluluk getirecek.. Yorucu temponuz boyunca ya da yorucu gün sonrasında ayaklarınızın rahat olmasını istersiniz. Kadın terlik seçenekleri ile gün boyu ayak sağlığınızı koruyun. Ortopedik, anatomik ya da normal tasarımlı En rahat kadın ev terlikleri birçok modeli ile seçim yaparken işinizi kolaylaştırıyor.

Deniz Kenarı Rahatlığında Konforlu Terlikler 

Gün boyunca yorulan ve kapalı kalan ayaklarınızı, gün sonunda En rahat kadın ev terlikleri ile rahatlatın. Uygun fiyatlı kadın ev terliklerinin ayağınızı saran, hafif tabanlı ve esnek yapıdaki ev terlikleri ile konforun keyfini çıkarın. Kış mevsimin ayaklarınızı sıcak tutun. 

Evde en çok kullanılan eşyalardan birisi terliklerdir. Her zevke hitap eden  En rahat kadın ev terlikleri ve kadın panduf modelleri her mevsim konfor sunar. Şık ve topuklu kadın ev terlikleri misafirlerinize ve misafirliğe gittiğinizde yanınızda kullanabileceğiniz tasarımlardır. 

Kadın ev terliği her mevsim kullanılır mı?

  • Evet her mevsim kullanılabilen tasarımlar vardır. Ama yaz ve kışa özel tasarım terlikler kullanmak daha uygundur.Yünlü kışlık ev terlikleri kış mevsiminde, poliüretan terlikleri her mevsim kullanabilirsiniz. 
  • Evde sürekli kullandığımız ev terlikler ve panduflar sürekli ayağımız ile temasta olduğundan belli aralıklarla yıkanması gerekiyor. En rahat kadın ev terlikleri tabi ki makinede temizlenebilir.
  • Ev terlikleri iki yöntemle yıkanabilir. İlk yöntem; çarşaf veya yastık kılıfı gibi bir koruyucuya sararak çamaşır makinesinde yıkamaktır. En hızlı program ve en düşük sıcaklıkta ev terliği ve pandufların yıkanması uygundur. İkinci yöntem; bir kova ılık su içerisine çamaşır deterjanı ekleyin. Terliklerinizi içerisine atın ve 1 saate yakın bekletin. Daha sonra nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.Daha sonra çeşme altında durulayın. Suyunu sıktıktan sonra güneş almayacak şekilde kuruması için bir yere koyun.

En iyi ev ayakkabıları kadın 

En iyi ev ayakkabıları kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.. Gün içinde belki de en çok zaman geçirilen yer evlerdir. Dışardayken ayak konforunu ve ayak sağlığını korumaya verdiğimiz önemi evdeyken de sürdürmek isterler.. En iyi ev ayakkabıları kadınlar İçin oldukça önemlidir. Tüm vücudun yükünü taşıyan ayakların rahatlığını korumak ve özellikle soğuk havalarda onları sıcak tutmak için ev içindeyken panduf ve En iyi ev ayakkabıları kadınlar İçin oldukça gereklidir.

Kategorimizde bulabileceğiniz panduf ve ev ayakkabıları; rahat olmak kadar görünümüne de önem veren kadınlara yönelik şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Taşlı, incili, ponponlu gibi pek çok farklı tasarım ve renk seçeneğiyle geniş bir model yelpazesinde sunulan ev ayakkabısı ve pandufları hemen incelemeye başlayabilirsiniz. En iyi ev ayakkabıları kadınlar İçin hazırladığımız listeden kopamayacaksınız!

Ev Ayakkabısı Modelleri

Ev ayakkabıları kadınlar için farklı renk ve tasarımlarla üretilmektedir. Babet ev ayakkabıları en çok tercih edilen ev ayakkabısı modellerindendir. Babet şeklinde tasarlanan bu ayakkabılar; özellikle bir davette ya da kendi evinizde misafir ağırlarken kıyafetinizin altına uyum sağlayacak şıklıktadır. Babet ev ayakkabısı modelleri; önü incili, taşlı, tüylü ya da işlemeli olarak tasarlanan modellerdir. Çoğunlukla siyah renkte olan babet ev ayakkabılarının; taba, kahverengi, gri, lacivert gibi renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ev ayakkabıları aynı zamanda ev terliği görünümünde de tasarlanmaktadır. Giy-çıkar konforundan taviz vermeyenler için yine işlemeli, taşlı ve incili süslemelerle terlik şeklinde ev ayakkabıları tasarlanmaktadır. Kategorimizde 36-40 arası geniş bir numara seçeneği bulunmaktadır. Ayak numaranızın birebir aynısını tercih ederek ev ayakkabılarıyla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri

 

 

Panduf Modelleri

Kadın panduf modelleri; daha çok evdeyken kullanabileceğiniz rahatlıkla ve tasarımlardadır. Panduf bayanlar için örgü, pelüş gibi farklı materyallerden üretilmektedir. Ayrıca birçok renk ve tasarım seçeneğine sahip olan panduf modelleri, ev ortamında aradığınız rahatlığa kavuşmanızı sağlıyor. Sevilen çizgi film karakterlerinden futbol takımı renklerine, pelüş oyuncak figürlerinden fiyonk figürlerine kadar geniş bir model seçkisinde sunulan panduflar soğuk günlerin vazgeçilmezi olacak. Kısa ya da uzun olarak üretilen panduf modelleri; ayak bileğinden daha yukarıda biten alternatifleriyle özellikle kış aylarında kadınların tercihi olmaktadır. Kısa pandufları ise hem kışın hem de bahar aylarında tercih edebilirsiniz. En iyi ev ayakkabıları kadınların vazgeçilmezidir.

En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri

 

Ev Ayakkabısı & Patik& Ev Botu 

Dışardayken ayak konforuna verdiği önemi evinde de sürdürmek isteyenlerin tercihi olan ev ayakkabısı ve panduf modelleri; en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleriyle kategorimizde sizleri bekliyor. Ev ayakkabısı fiyatları genel olarak ürünün modeline ve kullanılan materyale bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Yine panduf fiyatlarının birbirinden farklı olmasının sebebi de ürünün yapımında kullanılan malzemenin farklılığından kaynaklanmaktadır. Sayfamızda her bütçeye uygun panduf ve ev ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Bunları, evdeki konforunuz için tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye olarak vermek için de satın alabilirsiniz. Ayrıca yine evinizde fazladan panduf ve ev ayakkabısı bulundurmak istiyorsanız uygun fiyatlı seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan terlik modellerini incelemek isterseniz ise; Yazlık Terlik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri
En rahat kadın ev terlikleri


Ev terlikleri yıkarken dikkat edilmesi gerekenler;

Ev terlikleri bazen tüylü ve boncuklu olabiliyor. Bu şekilde dökülebilen ve makineye zarar verebilen terlikler için mutlaka bir kılıf koruyucu kullanın. Ev terliği ve pandufta yırtık ya da çıkıntılı ipler varsa diktikten sonra makineye atmalısınız. 

Kokan terlik nasıl temizlenir?

Kokan ev terlikleri ve panduflar çamaşır makinesinde hassas programda kısa devirde yıkayın. Kokan ev terliklerinin diğer çözümü ılık su dolu kovaya deterjan ekleyerek terlik ve panduflarınızı bekletin. Daha sonra kurumaya bırakın.

Terlik yıkarken hangi deterjan kullanılır?

Ev terlik ve panduflarınızı yıkarken ağır deterjanlar kullanmanıza gerek yoktur. Hassas deterjan ve ılık su ile zarar görmeden terliklerinizi temizleyebilirsiniz. Ağır kimyasallar terliklerinizin dokusuna ve rengine zarar verir.

Terlikler makinede kaç derecede yıkanır?

Ev terlikleri düşük sıcaklıkta hassas programda yıkanmalıdır. Yüksek sıcaklık ve yüksek devirde yıkanması terliklerinize zarar verir.

 

scroll to top