Close

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak! Güneş gözlüğü giymek için yanan bir güneşe ihtiyacınız yok, ama bu kesinlikle bir teşvik. Yazın bitmiş olması güneş gözlüğü takamayacağınız anlamına gelmiyor. Çok komik böyle düşünen kişilerin olduğunu bilmek. Güneş gözlüğü bir aksesuar bir ihtiyaçtır o bir tamamlayıcıdır.

Endişelenmeyin; kişiliğinize uygun mükemmel güneş gözlüklerini bulmak için dünyayı dolaşmanıza gerek yok. Sizin için pistlerde sörf yaptık, böylece tasarımcı onaylı tonlardan oluşan bir ürün yelpazesi sunabildik. Bu doğru. En iyi kadın web sitesinde denemeniz için en son güneş gözlüğü trendlerini topladık. Daireselden kareye, bağbozumundan moderne ve nötrden parlak renklere kadar bulduğumuz en trend güneş gözlüğü modelleri var.

Hem gelecek sezon için popüler olan hem de tarzınız için mükemmel olan güneş gözlüğü çiftini bulmak için okumaya devam edin. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve en son güneş gözlüğü trendlerinden etkilenmeye hazır olun. Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak!

Bu yılki güneş gözlüğü trendleri, 90’ların sonlarındaki stillerden esinlenen güçlü geometrik çerçeveleri ve canlı renkli güneş gözlüklerini destekliyor. Ancak vintage esintili görünümleri kazarsanız korkmayın; klasiklerinizi hala bulacaksınız. Sadece göze çarpmanızı sağlayacak güzel kıvrımlara ve dokunuşlara hazır olun, ancak yine de düşük anahtarda tutun.

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak – Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
 • Hane14 Kadın Dikdörtgen Güneş Gözlügü 6951 Monza Gold Metal Çerçeveli Küçük Siyah
 • Mathilda Aksesuar Retro Üçgen Model Bayan Güneş Gözlüğü
 • Goldmine Maria Unisex Güneş Gözlüğü

Hangi gözlük türleri sizin için en iyisidir?

Sadece görüşünüzü geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda yüzünüze de uyan mükemmel gözlük çiftini bulmak zor bir iştir. Gözlük aramanın baş ağrısının bir kısmı, görüşünüz için neyin en iyi olduğunu bilmemek ve aynı zamanda size iyi görünmektir.

Pek çok farklı çerçeve, lens ve tedavi mevcut olduğunda, yeni bir çift gözlük seçmek ezici olabilir ve sık sık kafanız karışır. Çeşitli gözlük stillerini eleyerek ve deneme yanılma yöntemini de kullanmak ne tür gözlüklerin ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve yaşam tarzınıza en uygun olacağını anlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak doğru ve kesin bir cevap için kılavuzları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak – Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
 • Babafiyatlar Kadın Degrade Kahverengi Kare Kristal Güneş Gözlüğü
 • By Harmony Unisex Güneş Gözlüğü
 • Bilge Karga Dieh Black Güneş Gözlüğü 

En trend güneş gözlüğü modelleri

En trend güneş gözlüğü modelleri hangileridir? Hadi gelin bu sorunun cevabına çok daha yakından hep birlikte bakalım. Sizin için bu konuda detaylı bir rehber hazırladık ve tüm yazı boyunca bu rehberden yola çıkarak aldığımız güneş gözlüklerini de bulabileceksiniz. En trend güneş gözlüğü modelleri hangileridir? Şimdi bazı güneş gözlüğü modellerini birlikte inceleyeceğiz.

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak – Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
 • Ray-Ban Rb 2140 901 50 Unisex Güneş Gözlüğü
 • Nilu Moda Kadın Güneş Gözlüğü Dikdörtgen
 • Nilu Moda Unisex Güneş Gözlüğü Bej

90’ların Küçük Sıska Güneş Gözlüğü

Herhangi bir UV koruması için çok küçük görünen bu küçük, pratik olmayan güneş gözlükleri dışarıda olsa da, bu 2021’de hala küçük olamayacağınız anlamına gelmez. 50’li yıllarda, sonra yine 90’lı yıllarda bir zımba olan ince ve minik çerçeveler, geçen yıl bir intikamla geri dönmüştü ve hızla bu tarza yemin eden takipçiler kazandı. RiRi, Kendall ve Hadid kızkardeşleri gibi ünlüler onları hem gündelik hem de kırmızı halı kıyafetleriyle giyerek günlük gardırobuna eklediler (teşekkürler, Rihanna!).

Aynalı Lens Güneş Gözlüğü

Bu yaz gökyüzünde güneş gibi parlamak ister misin? Yansıtılmış bir kare sizi düşünerek yapıldı. Her ne kadar gösterişli ve açıkçası korkutucu olsa da, kendi yansımanıza bakarken birisiyle konuşurken ne hissediyorsunuz? Yansıtıcı güneş gözlüğü hem şık hem de şık olabilir. Saçınızla kontrast oluşturmak için sarışın taraftaysanız, mavi ayna güneş gözlüğü lenslerini seçin. Aksi takdirde, yüzünüzü aydınlatmak için altın kaplamaya gidin.

Şeffaf Güneş Gözlüğü

Spektrumun karşı ucunda açık ve yarı saydam güneş gözlükleri vardır. Anın güneş gözlüklerinin belirlenmesi için parlak renkli çerçevelerle zorlu bir rekabet içindeler. Görünüşte göze çarpmayan, açık ve yarı saydam güneşlikler başka bir şey değildir. Aynı zamanda ince ve modaya uygun, şeffaf gözlük çerçeveleri kalmak için burada. Renksiz, berrak versiyonlardan veya daha cesur, renkli muadillerinden birini seçebilirsiniz.

Şık Renkli Güneş Gözlüğü

Geçen yıl küllerinden yükselen ve bugün de yanmaya devam eden en büyük güneş gözlüğü trendlerinden biri de renkli gözlük lensleri. Bu güneş gözlüğü stili, lensler için pastel renk seçeneklerinden oluşan bir gökkuşağı ile birlikte gelir. Yani seçimini yapabilirsin. Açık mavi ve güneşli sarıdan pembeye ve yanmış turuncuya kadar değişen güneş gözlüğü lens renkleri arasından seçim yapın.

Süper havalı olsa da, bu gözlükler tam olarak güneşli değil. Eğer onları sahilde giyiyor olsaydın güneşten pek korunmazlardı. Bunun yerine, onları bahar kıyafetlerinizden herhangi birini giydirecek bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz. Ve renk tonu, çok çeşitli kişiliklerle mükemmel uyum sağlar. Çoğu zaman, kare şeklindeki yüzler için mükemmel, yuvarlak çerçeveli renkli güneş gözlükleri bulacaksınız. Ama yuvarlak bir yüzün varsa endişelenme.

Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak – Bu gözlükler her kombin ile uyum sağlayacak
 • Babafiyatlar Flakky Kırmızı Kadın Güneş Gözlüğü
 • Angel Eyes Kadın Güneş Gözlüğü
 • Nilu Moda Vintage Şeffaf Pembe Güneş Gözlüğü 

70’lerin Büyük Boy Kare Güneş Gözlüğü

Retro-vintage birkaç yıldır öfke olmuştur. Retro-vintage gözlükleri sallamanın bir yolu, büyükbabanın gözlüklerinden esinlenen kare ve dikdörtgen çerçevelerdir. Bu vintage esintili güneş gözlüğü stili, herhangi bir moda meraklısının favorisi haline gelebilir. Pratik ve modaya uygun olan bu çerçeveler yaz ayları için idealdir ve güneşin kırışmaya neden olan ışınlarına karşı tam koruma sağlar.

Yenilenen Aviator Güneş Gözlüğü

Hem erkekler hem de kadınlar için zamansız ve gurur verici olan aviator güneş gözlüğü, güneş gözlükleri için popüler bir seçimdir. Bu yılki havacı tarzı, klasik ve büyük beden seçeneklerinde sportif silüetler ve hem retro hem de modern stiller sunarak normun ötesine geçiyor.

Büyük Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Büyük boy kedi gözü güneş gözlükleri de bu sezon en çok rağbet görüyor. Sadece kadınlar için ayrılmış olan bu kadınsı siluet, yüzü uzatmak ve elmacık kemiklerini vurgulamak için mükemmeldir. Bu bana bak gözlükleri de tarzınıza belirli bir retro-vintage dokunuş katıyor.

Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Kare muadilleriyle rekabet etmek dairesel yuvarlak çerçeve tarzıdır. Açısal çizgileri olan yüzler için ideal olan bu bebekler, herhangi bir kıyafete ve etrafındaki en havalı güneş gözlüklerini gerektiren her türlü mevsim gezisine mükemmel bir ektir.

scroll to top