Close

En iyi pasaport kılıfları

En iyi pasaport kılıfları

En iyi pasaport kılıfları

En iyi pasaport kılıfları ve koruyucu modelleri tahmin ettiğinizden çok daha işlevsel olabiliyor. Daha önce seyahat ettiyseniz, havaalanına vardığınızda cüzdanınızı ve diğer gerekli belgelerinizi bulmanın zorluğunu kesinlikle bilirsiniz. Ve güvenilir büyük boy çantanız olsa da, dipsiz bir ruj, cımbız ve sakız paketinde her şey kolayca kaybolabilir.

Bu amaçla, ister konaklama ister yurt dışı seyahati için olsun, seyahat kaygınızın bir kısmını şık, işlevsel bir pasaport sahibi alarak hafifletmenizi öneririz. En iyi uçuş ve otel fırsatlarını bulma konusunda uzman olsanız da, bunun gibi pratik bir ayrıntı genellikle aklımızın bir köşesinden geçer, ancak bunlara dikkat etmek seyahat deneyiminizi daha iyi hale getirecektir.

En iyi pasaport kılıfları, seyahat ederken pasaportunuzu, aşı kartınızı ve diğer temel ihtiyaçlarınızı tek bir yerde tutmanıza yardımcı olabilir. Aşağıda, hem pasaportunuzu hem de aşı kartınızı taşıyabilecek bazı en yüksek puanlı pasaport sahipleri ve seyahat cüzdanlarını bir araya getirdik.

En iyi pasaport kılıfları
En iyi pasaport kılıfları
 • Steder Unisex Pudra %100 Hakiki Deri Pasaport Kılıfı Özel Tasarım Pasaportluk El Yapımı STDRHND100
 • VİSSO 911 Hakiki Deri Pasaportluk Gerçek Deri Pasaport Kılıfı Turuncu Renk
 • ViP GiFT Karl Vegan Deri Pasaport Kılıfı Krem Rengi KARL001 

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, sizin için küçük bir araştırma yaptık ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi stil bulduk, böylece aradığınız ne olursa olsun sevdiğinizi bulabilirsiniz. Şimdi alışveriş yapmak için en iyi pasaport kılıflarının bazılarını görün ve bir sonraki seyahatinizde daha bir arada ve güvende hissetmek için heyecanlanın.

En iyi pasaport kılıfları sadece şık bir aksesuar olarak düşünen birçoğunuz için, göründüğünden daha fazlası var! Bizi yanlış anlamayın, mevcut birçok stilde kesinlikle her zevke ve kişiliğe uygun bir tasarım var ama aynı zamanda oldukça pratik olduklarını ve bu, diğer güvenlik sistemlerine başlamadan önce olduğunu hatırlamak da önemlidir.

En iyi pasaport kılıfları
En iyi pasaport kılıfları
 • GUZZYLife Kahverengi Hakiki Deri Güvenlik Kalkanlı Pasaport Kılıfı Pasaportluk GLPSPRT01
 • ROKA COLLECTİON Hakiki Deri Pasaport Kılıfı Pasaportluk RKPP01
 • ViP GiFT Karl Pasaport Kılıfı Ve Bavul Valiz Etiketi KARL002

Pasaport için koruyucu kılıflar

Pasaport için koruyucu kılıflar birçok model ve markada sizi bekler. Bagaj , kontrol edin. Cilt bakım ürünleri , kontrol edin. Pasaport, oh hayır! Büyük bir tatile hazırlanmaktan ve önemli seyahat belgelerinizi kaybetmekten daha kötü bir şey yoktur , bu nedenle uygun bir pasaport sahibi tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Sadece seyahat kağıtlarınızı güvenli ve emniyetli tutmakla kalmaz, aynı zamanda bavulunuzu hazırlarken seyahat öncesi stresinizi de hafifletebilir.

Yakında jet sosyete kurmak istiyorsanız, kadın, erkek ve çocuklar için bu Pasaport için koruyucu kılıflarına göz atın. İnternette seyahat tutkusu ile dolu alışveriş yapan kişiler tarafından onaylanan bu belgelerin, pasaportunuzu güvenli ve gelecekteki tüm seyahatleriniz için en iyi durumda tutmanıza yardımcı olacağına şüphe yok.

En iyi pasaport kılıfları
En iyi pasaport kılıfları
 • Victoria’s Secret Unisex Siyah Zımba Detaylı Pasaport Kılıfı 667550643448
 • Massimo Dutti Deri Pasaport Kılıfı Ve Valiz Etiketi 04661602 
 • Seyahataksesuar Deri Pasaport Kılıfı passportcase

Şu anda “neden bir pasaport cüzdanına ihtiyacım var?” Diye merak ediyorsanız. ( ve bu makaleye tesadüfen ya da tamamen can sıkıntısından rastladım! ) Demek istediğim, çoğu pasaport artık suya dayanıklı ve oldukça sağlam, değil mi? Pekala, bu ekstra koruma katmanının neden pasaportunuzu korumanın ucuz ve kolay bir yolu olduğunu özetleyelim. Herhangi bir jet sosyete için neden önemli bir seyahat ekipmanı haline geldiklerine dair birkaç neden:

 • Pasaportunuzu korurlar ve (umarız) tek parça (mantık dahilinde) kalmasına yardımcı olurlar;
 • Artık çoğu pasaportta bulunan elektronik çipin korumasını iyileştirin;
 • Bazı pasaport cüzdanları, olası hırsızların bilgilerinizi elektronik olarak çalmasını önlemek ve böylece pasaportunuzu güvende tutmanıza yardımcı olmak için RFID engelleme teknolojisi sunar;
 • Genellikle, seyahat kartlarını (para kartları, kimlik kartları veya seyahat kartları gibi saklamak için mükemmel olan dahili kredi kartı yuvalarına sahiptirler ;
 • Daha büyük olanlar aynı zamanda harika bir seyahat belgesi cüzdanı ve ekstra nakit depolamak için gizli bir yer olarak ikiye katlanıyor;
 • Kendi bireysel tarzınızı ifade etmenin harika bir yolu;
 • Çantanızda pasaportunuzu tanımlamanızı kolaylaştırır; ve

Bütün bunlar iyi bir şey çünkü hiçbir şey seyahat planlarınızı hasarlı, kayıp veya çalıntı bir pasaporttan daha hızlı raydan çıkaramaz. Elçilikler, Konsolosluklar veya sadece eski güzel pasaport ofisi; Bunlar, mecbur kalmadıkça uğraşmak isteyeceğiniz türden insanlar değil. Öyleyse kendinize bir iyilik yapın ve pasaport için koruyucu kılıflarına yatırım yapın. Pişman olmayacaksın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top