Close

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat

Popüler çanta modelleri ile tarz yaratmaya ne dersin? Yazımızın tümü boyunca popüler çanta modelleri ile tarz yarat, örnekler ve alışveriş linkleri görmeye devam edeceksiniz. Bir yandan da çanta çeşitleri ve modelleri konusunda bilgilenirken kombinler bile yapacağız.

Kombinlerin altın yıldızları olan çantalar artık her şey ile bütünleşebiliyor. Modellerin bir şeyler giymek için para almasının bir nedeni var: dermatoloğa gittiklerinde veya bazı arkadaşlarla öğle yemeğine gittiklerinde bile bunu yaparken gerçekten çok iyi görünüyorlar. Üst düzey modeller ayrıca gezegendeki en iyi çantalara inanılmaz erişime sahiptir ve bunları istedikleri gibi taşıma eğilimindedirler.

Kadınlar neden çantaları bu kadar çok seviyor?

İlginç bir soru, ama birçok ilginç soru gibi, bunun da net bir cevabı yok. Çantalar bazıları için öyle bir çılgınlıktır ki, bu tasarımcı çantalarından bazılarına sahip olmak için bir arabanın maliyetinden daha fazlasını ödemeye bile isteklidirler. Ve çoğumuz için, bir çanta onsuz yapamayacağımız bir aksesuardır.

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat! Çanta sevgisi için yanlış bir teori, kadınların rekabetçi ruhunun, başka bir kızın kollarındakinden daha iyi ve daha pahalı olanı satın almalarını sağlamasıdır. Bir teoriye göre çantalar kadın ve oğlanın estetik unsuruna hitap eder, estetiktir!

Bir çanta satın alma sebebiniz ne olursa olsun, güzelliği işlevselliği ile birleştiğinde onu olmazsa olmaz bir aksesuar haline getirir. Bu yüzden her fırsatta farklı bir çantaya sahip olabileceğiniz pek çok çanta çeşidi vardır. Bu yüzden rekabetçi bir kadın ya da özellikle estetik biri olsanız bile, bunların hepsinden en iyisine ve sonra bazılarına sahip olmak istersiniz. Neyse ki sizlere popüler çanta modelleri ile tarz yarat!

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
Popüler çanta modelleri ile tarz yarat – Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
 • ASLAN ÇANTA Chris Kahve Kadın Üç Bölmeli Mıknatıs Detaylı Çanta
 • besmoda Siyah Viyana Deri Üç Bölmeli Ayarlanabilir Askılı Kadın Omuz Çanta
 • Ludo Vico Kadın Suni Kürklü Dokuma Baguette Çanta Krem 

Bu çanta çeşitlerini biliyor muydunuz?

Bu çanta çeşitlerini biliyor muydunuz? Bazı çantaların özelliklerinde ve işlevlerinde çakıştığını lütfen unutmayın Şimdi bunlara göz atalım. Hazır mıyız çeşit çeşit çantaları olmadan asla yaşayamayanlar? Bu çanta çeşitlerini biliyor muydunuz?

El çantası

Bu, her kızın sahip olması gereken özlü orta boy bayan çantası. Bu, gerekli şeyleri taşıyabilen ve yine de stil bölümünü koruyabilen bir çantadır.

Berduş çantası

Bu, sarkık bir şekle sahip yumuşak malzemelerden yapılmış büyük bir çantadır. Aşağı indirildiğinde veya taşındığında aşağı doğru düşme şekli nedeniyle sapın altında bir hilal şekli ile karakterizedir. Bu çanta, onu rahat bir taşıma olarak işaretleyen farklı bir siluete sahiptir.

Tote çanta

Bu, tuval veya deri gibi daha güçlü malzemelerden yapılmış dikdörtgen şekilli bir çantadır; Çoğu kız için ‘alışverişin olmazsa olmazı’. Bu çanta biraz kısa-orta tutamaklara sahiptir ve kadınların yaptığı tüm alışverişler için yeterince geniştir.

Spor çantası

Bu, düz kenarlı ve yuvarlak kenarlı ve üst fermuarlı bir çantadır. Bu büyük bir ferah çanta ve her şekilde mutlaka ihtiyacınız olabilecek parçalar arasında ilk sıralarda yer alabilmektedir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
Popüler çanta modelleri ile tarz yarat – Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
 • Pierre Cardin Siyah Bel Çantası
 • Mutant Atelier To Better Bez Çanta 
 • Esila Sirius Kadın Siyah İnce Zincirli Baget Çanta 

Askılı çanta

Bunlar ön tarafta bir kapağı olan orta boy çantalardır. Genellikle uzun bir kayışı vardır ve çapraz gövdeye takılır. Bu çantaların bir diğer adı da kurye çantası. Ancak çok farklı tarzlarda karşınıza çıkarlar. Klasik olanından spor olanına kadar.

Sırt çantası

Vikipedi, bu çanta için alternatif isimler olarak kitap çantası, kitbag, sırt çantası, paket, veya sırt çantasını listeler; vücudun arkasında iki kayışla taşınan sağlam bir çantadır. Seyahat için kullanılan büyük sırt çantaları vardır ve bunlara sırt çantaları denir.

Omuz çantası

Bu, ön tarafa tek veya çift toka ile tutturulan kapaklı dikdörtgen bir torbadır. Genellikle uzun bir kayışları vardır ve vücuda asılırlar.

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
 • besmoda Taba Nubuk Deri Tek Bölmeli Mıknatıs Kapaklı Omuz Askılı Kadın Omuz Çanta
 • Sivilen Kadın Siyah Suya Dayanıklı Günlük Iç Astarlı Krinkıl Kumaş Küçük Boy Sırt Çantası
 • roma italy Kadın Iki Gözlü Askılı Telefon Çantası Siyah

Laptop Çantası

Adından da anlaşılacağı gibi, bir dizüstü bilgisayar ve aksesuarlarını taşımak için bölmeleri vardır. Çantayı omuzlarından taşımak için küçük ve daha uzun kulplu dikdörtgen bir şekle sahiptir.

Kova çantası

Bu, düz bir tabana, ipli bir kapağa ve uzun tutamaklara sahip bir çantadır, Bu orta boy çanta görünüşünde rahattır ve tamamen havalı bir çekiciliğe sahip bir moda trendidir.

Plaj Çantası

Plaja bir şeyler taşımak için kullanılmak üzere plastikten yapılmış büyük su geçirmez çantalar. Çok farklı modellerde bulabilirsiniz. Yazın raflarını en hızlı şekilde alan ürünlerin elbette ki başında geliyor.

Minik gece çantaları

Bu kesinlikle bir dolambaç değil; Bu bir çanta gibi davranan mücevherli bir durumdur. Menteşeli bir çerçeveye ve üst kapamaya sahiptirler. Genellikle boncuklarla, kristallerle kaplanırlar ve bazen bir omuz askısına sahiptirler.

Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
Popüler çanta modelleri ile tarz yarat – Popüler çanta modelleri ile tarz yarat
 • Marie Claire Kadın Siyah Omuz Çantası Abel
 • BuTarzBenim Siyah Kadın Büyük Kapitone Işlemeli El&omuz Çantası
 • Pierre Cardin Kahve Monogram Omuz Çantası

İpli çanta

Bu çantaların üstünde ipli bir kapatma var; bir sırt çantası veya kese olabilir. Özellikle son dönemlerdeki kullanım amaçları kıyafetleri valizde toparlamak olarak da görülmektedir. Ne yazık ki eskisi kadar modası kalmadı diyebiliriz.

Katlanır Çantalar

Bu tür bir çantada, çantanın üst kısmı bir kapak gibi kendi üzerine katlanır. Bu çantanın avantajı, uzun kayışlarla isteğe bağlı olarak genişletilebilmesidir. Aslına bakarsanız çok kullanışlı ve kullanması da oldukça rahat bir modeldir.

Telefon çantası

İşte son dönemlerin en popüler çantaların yeni arkadaşı olan telefon çantaları. Erkekler ve kadınlar için farklı çeşitlerini de bulabiliyorsunuz. Markalar o kadar çok yaptı ki seçimleriniz konusunda zorlanabilirsiniz bile. Saplı veya askılı olabiliyorlar. Ancak evet neredeyse sadece bir telefon sığıyor.

Baget çantalar

Bu, Fendi markasıyla ünlü kısa kayışlı küçük, kompakt bir çantadır. Baget, uzun ve dar bir ekmek türüdür; Bu çanta, şekli nedeniyle bu ekmeğin adını almıştır. Ancak bütün kombinlerin vazgeçilmez altın çantası olabilir. İsterseniz klasik bir takım iyi takabilirken, spor bir kıyafet ile bile kombinleyebilirsiniz. Çok şık!

scroll to top