Close

Modaya uygun en iyi spor taytlar

Modaya uygun en iyi spor taytlar

Modaya uygun en iyi spor taytlar

Modaya uygun en iyi spor taytlar ile geldik! Son zamanlarda, taytların gardırop rotasyonunuzun her zamankinden daha sık bir parçası olduğunu bulmuş olabilirsiniz. Ve evin etrafında dolaşmak için mükemmel bir şekilde uygun olan çok sayıda çift olsa da, aslında egzersiz yapmak için giydiğiniz taytlar tamamen başka bir oyundur.

Şansınız, bir yıl boyunca parıldayan, rahat kıyafetlere öncelik verdikten sonra, en iyi taytların şüphesiz gardırobun vazgeçilmezi olarak yerini aldığını öğrendiniz. Yumuşak taytların günlük yaşamın bilinmeyen kahramanı olduğunu söyleyecek kadar ileri gidebiliriz ve bu konuda yalnız değiliz biliyoruz. Tayt sevdası asla bitmez ve her daim yenilenir.

Ve popülaritesi durma belirtisi göstermiyor. Tüm vücut tipleri için yüksek kaliteli tasarımlar sunan perakendecilerle, çevrimiçi seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Süper yumuşak yoga tozluklarından uzun vadede nem emici, tam uzunlukta taytların kadar, bunlar her zaman yakınlarda tuttuğumuz çeşitli stillerdir. İleride, günlük rutininizi yükseltmek için modaya uygun en iyi spor taytlar.

Modaya uygun en iyi spor taytlar
Modaya uygun en iyi spor taytlar – Modaya uygun en iyi spor taytlar
 • missmaral Kadın Spor Tayt Antrasit 1057
 • TRENDYOLMİLLA Haki Seamless Fitilli Spor Tayt
 • Vienfit Kadın Yüksek Bel Push Up Toparlayıcı Tayt Siyah

Hangi egzersizi tercih ettiğinize bağlı olarak, muhtemelen özel gereksinimleriniz vardır: Belki pilates için yumuşak ve esnek bir çift istersiniz, ya da yüksek yoğunluklu bir egzersiz sırasında sizi kuru tutacak ya da aşağı doğru hareket sırasında bacaklarınızdan aşağı kaymayacak olanlar olabilir. Bu şartları yerine getiren ve hala güzel görünümlü (ve daha iyisi, aslında uygun fiyatlı) olanları bulmak o kadar kolay bir iş değildir.

Her türlü egzersiz için modaya uygun en iyi spor taytlar hakkında bilgi edinmek için, fitness uzmanlarına da danıştık. Hemen hemen her etkinlik ve fırsat için bir çift var, ister etrafta dolaşıyor olun, ister ayak işlerini yapıyor olun, ister yeni bir kişisel. Bunu elastik bellerin ve esnek kumaşların yaygın cazibesiyle eşleştirin ve en iyi kotları bile erken emekliliğe göndermek hiç de zor değil.

Bir zamanlar sadece bir antrenman olan taytlar, zamanın başlangıcından bu yana bolca bir internet kavgasının ve trendlerin konusu olmuştur. En azından ortaokulda Victoria’s Secret yoga taytlarını botların içerisine sokmaya başladığımızdan beri. Modaya uygun en iyi spor taytlar işte en çok bunu seviyoruz!

Modaya uygun en iyi spor taytlar
Modaya uygun en iyi spor taytlar – Modaya uygun en iyi spor taytlar
 • BiavSi Extra Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Tayt
 • Miss Fit Kadın Mavi Dikişsiz Desenli Ekstra Yüksek Bel Sporcu Tayt Yoga & Fitness
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Yırtmaç Detaylı Spor Tayt

En iyi spor kıyafetleri

En iyi spor kıyafetleri bulmak kabul edelim çok da kolay bir iş sayılmaz. Spor salonunda bir satırda garip onca insan var, spor salonuna üye olmak, onunla birlikte gelen kıyafet kurallarına uymak demektir. Spor kıyafeti, bence, diğer egzersiz kıyafetlerinden farklı fakat farklı bir kriter kümesini yerine getiriyor. Herhangi bir havaya direnmek zorunda değildir, ancak düz bir saat boyunca terlerken güvenli bir şekilde yerinde ve nispeten kuru kalmalıdır.

Aynalarla kaplı kendi kendine yeten bir fitness biyosferinde olduğunuz için, spor kıyafeti sizi iyi göstermelidir. Ve eğer çoğunluk gibi düşünen kişilerden isen, son bir şartın var: yüksek bel. Yüksek bel en iyi spor kıyafetleri hepimizin en sevdiği ve alışveriş yaparken en çok dikkat ettiği nokta oluyor. En iyi taytlar nasıl seçilir?

Ancak gardırop rotasyonunda düzenli olarak olduğu gibi, bir çift tayt, çamaşır yıkama döngülerimiz boyunca bizi görmek için yeterli değil. Ve mükemmel çifti bulmak kolay bir başarı değil. Piyasa aşırı doygun, stiller sınırsız ve birçok seçenek ne yazık ki kötü oturan kumaşa ve / veya yüksek bir fiyat etiketine sahip. Mahsulün kremini belirlemek, kaliteyi, konforu ve tasarımı değerlendirmek için birçok modaya uygun en iyi spor taytları test ettik. En iyi taytlar nasıl seçilir? Gelin yakından bakalım.

Modaya uygun en iyi spor taytlar
Modaya uygun en iyi spor taytlar – Modaya uygun en iyi spor taytlar – En iyi taytlar nasıl seçilir?
 • EK’s TREND Siyah Toparlayıcı Spor Tayt Yüksel Bel Push Up Özellikli Büzgülü Tayt 
 • yexech Kadın Pushup Büzgülü Spor Tayt – Gri – Ritim Serisi
 • TRENDYOLMİLLA Renk Blok ve Tül Detaylı Spor Tayt

En iyi taytlar nasıl seçilir?

En iyi taytlar nasıl seçilir? Herhangi bir giyside olduğu gibi, göz önünde bulundurulması gereken ilk şey, yeni taytlarınızı giymeyi planladığınız zamandır. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok tayt türü ile, egzersiz yapmak için yüksek teknolojili bir çiftin, günlük kullanım için modaya uygun bir çiftin veya sizi rahat ettirmek için düz dikişli bir çiftin peşinde olup olmadığınızı düşünmek çok önemlidir: En iyi taytlar nasıl seçilir? Hadi özelliklerine hep birlikte göz atalım.

Kumaş: Egzersiz taytları veya bir salon çifti için alışveriş yaparken kumaşı incelemek önemlidir. Sizi serin tutacak kadar hafif bir şey istersiniz (örgü paneller ve delikli delikler bu konuda yardımcı olacaktır), ancak yine de bir çömelmeye daldığınızda şeffaf olmamak için uygun şekilde sağlamdır. Nem emici kumaşlar terli seanslar için bir nimettir, sadece sinir bozucu izleri en aza indirmekle kalmaz, aynı zamanda tozluklarınızın nemli ve ağır olmasını da engeller.

Yumuşaklık: Taytlarınızı evin etrafında giyiyorsanız kumaşın teknik özelliği daha az önemli olabilir, ancak yumuşaklık anahtardır. Size karşı değil, sizinle birlikte hareket eden bir stil için pamuk karışımlarına ve bol miktarda elastana dikkat edin. Hafif nervürlü bir kemer ve manşetler gibi düşünceli detaylar, tozluklarınızı giyerken aşağı inmesini önlerken, özel şekilli köşebentler onları yukarı kaldırmayı durdurur.

Tasarım: Her gün için, taytların trend liderliğindeki kıyafetler oluşturmak için rahat bir başlangıç noktasıdır, çünkü herhangi bir fırsat için rahat tozluk kıyafetlerini bir araya getirebilirsiniz. Daha pürüzsüz, daha akıcı bir siluet oluşturmak için yüksek bel ve şekillendirme dikişleri gibi tasarım detaylarını ödünç alan bir çifti tercih edin. Ayrıca iyi aydınlatmada bir aynanın önünde çömelmek, büküldükçe transparan olup olmadıklarını görmenin en kolay yoludur.

Modaya uygun en iyi spor taytlar
Modaya uygun en iyi spor taytlar – Modaya uygun en iyi spor taytlar – En iyi taytlar nasıl seçilir?
 • Modaruba Kadın Siyah Ispanyol Paça Likralı Tayt
 • Vienfit Kadın Yüksek Bel Toparlayıcı Dikişsiz Spor Tayt 
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Seamless Spor Tayt
scroll to top