Close

En iyi 12 spor sütyenleri

En iyi 12 spor sütyenleri

En iyi 12 spor sütyenleri

En iyi 12 spor sütyenleri hangileridir? Daha büyük göğüsler için mükemmel olan kalın kayışlardan, size korkunç bir görüntü vermeyecek uzun çizgili bantlara kadar, aşağıdaki en iyi 12 spor sütyenleri için en iyi seçimlerine göz atın. Pişman olmayacaksınız, söz veriyoruz!

Güvenilir bir spor sütyeni, egzersiz sırasında rahat etmenizi ve desteklenmenizi sağlar, ancak farklı sporcu türleri farklı türde destek gerektirir. Bir yoganın bir Zumba eğitmeni ile aynı şeye ihtiyacı olmayabilir, bu nedenle çeşitli aktiviteler için en iyi 12 spor sütyenlerini bulmak için koşucular, yogiler, dansçılar, hareket eğitmenleri, bisikletçiler ve önyükleme kampı eğitmenleri de dahil olmak üzere fitness uzmanıyla konuştuk.

En iyi bisiklet şortlarını ve en iyi tozlukları bulma arayışımızda, aramamızı en iyi spor sütyenlerini içerecek şekilde genişletmemiz doğaldır. Doğru sütyene sahip olmak bir antrenman yapabilir veya kırabilir, ancak bir tanesine giren herkes mükemmel uyumu bulmanın (oku: destekleyici ve rahat) göründüğü kadar kolay olmadığını bilir.

Önerilerini egzersiz yoğunluğuna (düşük etki, orta etki ve yüksek etki) göre ayırmalıdır ve her sütyen için boyut aralığını not edilmelidir. Yeni bir markadan herhangi bir sütyeni ilk denediğinizde birden fazla boyutta birden fazla stil satın almanızı öneririz. “Tüm markalar ürünlerini farklı boyutlandırıyor, bu yüzden tüketiciler için harika olmasa da, evde birden fazla boyut deneyerek telafi edebileceğiniz bir gerçek.” Ayrıca göğüs şeklinize uygun bir stil bulmanızı önerilir. Ama yine de tercih sizin ve rahatlığınızdır.

En iyi 12 spor sütyenleri
En iyi 12 spor sütyenleri – En iyi 12 spor sütyenleri
 • TRENDYOLMİLLA Gri Çapraz Bant Detaylı Örme Spor Sütyeni
 • TRENDYOLMİLLA Haki Baskılı Destekli Spor Sütyeni
 • TRENDYOLMİLLA Camel Seamless Halter Yaka Spor Sütyeni 

Daha küçük göğüsler sıkıştırma ile daha iyi sonuç verebilir ve daha büyük göğüsler kapsülleme spor sütyenlerini düşünmelidir. Piyasadaki çoğu sütyen, özellikle de bu en iyi 12 spor sütyenleri listesinde bulunanlar, bir şekilde ter emici veya nefes alabildiğini iddia ederken, ter lekeleri hala mümkündür.

Hangi sütyenleri satın alırsanız alın, bunları temizlemek için ipuçları vardır. “Spor sütyenlerindeki ter halkaları veya lekeleri için hızlı çözümü basit bir kabartma tozu macunu ve yıkamadan önce ter lekeli malzemenin üzerinde bir ila üç saat beklet”. Her seferinde hile yapıyor ve durulama gerektirmiyor sütyeni bir örgü çamaşır torbasına atabilir ve önce durulamak zorunda kalmadan yıkayıcıda yıkayabilirsiniz. Oyun değiştirici.

İnsanlar farklı nedenlerden dolayı güvenilir spor sütyenlerine ihtiyaç duyarlar. Düşük etkili tasarımlar, yoga, bisiklet veya yürüyüş gibi yavaş aktiviteler için mükemmeldir. Orta etkili uyumlar, dansçılar ve koşucular için tercih edilen tarzda olma eğilimindedir ve değişmekten rahatsız olamayacağınız zaman gerçek sütyenlere katılabilirler (bunun doğru olduğunu biliyorsunuz).

Spor sütyenlerinin tasarımındaki karmaşıklıklara rağmen, tüm kutuları kontrol eden markaları satan çok sayıda marka baş döndürücü. Ancak herhangi bir sütyen tarafından sallanmaktan daha iyi biliyoruz, bu yüzden sporculara yüzlerce saat koşarak, dans ederek, yoga yaparak, yürüyüş yaparak, temelde hangi spor sütyenlerinin gerçekte teslim edildiğini bulmak için her şeyi ve her şeyi harcayan gerçek kadınlara ulaştık.

Bunun sonucunda en iyi 12 spor sütyenleri listesini bir araya getirdik. Tüm yazı boyunca bu en iyi 12 spor sütyenlerine rastlayabilirsiniz ve çok daha fazlası için bizi takipte kalabilirsiniz. Hepsini çok seviyoruz! Bakalım siz en çok hangilerini seveceksiniz. Ancak aşağıda sizler için oluşturduğumuz spor sütyeni modelleri rehberimizi okumadan çıkmayınız. Çünkü tercihlerinizi buna göre yapmanız gerekecektir.

En iyi 12 spor sütyenleri
En iyi 12 spor sütyenleri – En iyi 12 spor sütyenleri
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Destekli Renk Bloklu Spor Sütyeni
 • Jerf Luz Sıkılaştırıcı & Kaplı Spor Sütyeni Bej 
 • TRENDYOLMİLLA Lacivert V Yaka Destekli Spor Sütyeni

Spor sütyeni modelleri

Spor sütyeni modelleri yapacağınız antrenmanlarına göre farklılık göstermektedir. Her biri kendine özgü özelliklere sahip birçok farklı spor sütyen modeli sunmaktadır. Spor sütyeniniz sizin için doğru hissetmelidir. Sizin için doğru spor sütyenini seçmenin en iyi yolu elbette denemektir, yerinde koşmanızı, zıplamanızı ve uyumu test ederken gerilmenizi öneririz.

Ancak, mükemmel bir eşleşme arayışında size rehberlik edecek bazı noktaları bir araya getirdik. Ayrıca, bunun sadece aradığınız “tek” olmadığını, aslında farklı durumlara uyan farklı spor sütyenleri olabileceğini de unutmamalısınız. Spor sütyeni modelleri nelerdir?

Spor sütyeni modelleri nelerdir? Spor sütyeniniz sizin için doğru hissetmelidir. Hiç şüphe yok ki yogadaki hareket, spor antrenmanlarınızdaki hareketten tamamen farklı olabilir, bu yüzden aradaki her şey için özel destek sistemleri tasarlanmaktadır. Onları düşük, orta ve yüksek etkili faaliyetlere ayırıyoruz.

En iyi 12 spor sütyenleri
En iyi 12 spor sütyenleri – En iyi 12 spor sütyenleri
 • Runever Süngerli Kadın Büstiyer 
 • LOS OJOS Lavanta Hafif Destekli Sırt Detaylı Kaplı Spor Sütyeni Crisscross 
 • Lioness Activewear Açık Mavi Yüksek Destekli Sırt Detaylı Kaplı Spor Sütyeni LNS

DÜŞÜK ETKİLİ AKTİVİTELER

Bu sütyenler yoga, pilates, güç yürüyüşü ve golf gibi daha düşük etkili aktiviteler için tasarlanmıştır. Konfor ve hareketliliğe odaklanarak üretilirler ve genellikle yumuşak malzemeler kullanırız.

ORTA ETKİLİ FAALİYETLER

Spor salonu, bisiklet, kayak ve temel antrenman gibi orta etkili aktiviteler için orta etkili bir spor sütyenine gidin. Bu sütyenler mükemmel destek ve nem yönetimi sunan malzemelerden üretilmiştir, nabzınız sınırlarındayken bile sizi rahat ettireceklerdir.

YÜKSEK ETKİLİ FAALİYETLER

Bu sütyenler, ana öncelikler olarak destek ve konfor ile daha yüksek etki aktivitesi için tasarlanmıştır. Kullanılan malzemeler, daha yoğun seanslarda size yardımcı olmak için mükemmel destek ve nem yönetimi sunar. Bu spor sütyenleri koşu, Crossfit ve HIIT için mükemmeldir ve daha fazla desteğe ihtiyaç duyan daha büyük bir göğüsleriniz varsa.

Spor sütyeni modelleri nelerdir? Küçük göğüsleriniz olsa bile, egzersiz yaparken hala bir spor sutyeni giymeniz gerekir. Göğsünde kas yok. Sadece deri ve bağ ağı tarafından desteklenirler. Geri dönüşü olmayan meme sarkması, bu bağlar aşırı gerildiğinde ortaya çıkar.

Eğer büyük memelere sahip hatta daha büyük bir spor sutyeni desteği gerekir. Sıkı malzemelerden yapılmış, ayarlanabilir ve geniş omuz askıları mükemmel bir uyum yaratmaya yardımcı olan yüksek etkili bir spor sütyeni kullanmanızı öneririz ve spor sütyenindeki şekilli bardaklar bu ekstra desteği sunabilir. Yorumlar bölümünde yorumlarınızı bekliyoruz. Hadi spora!

En iyi 12 spor sütyenleri
En iyi 12 spor sütyenleri – En iyi 12 spor sütyenleri
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Çapraz Askı Detaylı Seamless Spor Sütyeni TWOAW22SS0041
 • MİSTİRİK Toparlayıcı Kalın Askılı Pedli Sütyen MİSTİRİK-AT-1
 • MioFit Kadın Siyah Energy Sporcu Sütyeni 001-001295
scroll to top