Close

En Çok Satan Samsung Cep Telefonları

En Çok Satan Samsung Cep Telefonları

En Çok Satan Samsung Cep Telefonları

Samsung Galaxy M52 5G 128 GB

 

Samsung Galaxy M52 5G 128 GB
Samsung Galaxy M52 5G 128 GB

SATIN AL

Samsung Galaxy M52 6,7 inç ekran büyüklüğüne ve 8 GB RAM kapasitesine sahiptir.20 MP üzerinde kamera çözünürlüğü ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz.5000 mAh bataryası ile şarjınız uzun süre dayanacaktır. Arttırılabilir hafızası sayesinde depolama alanı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Yüz tanıma özelliği sayesinde size güvenli kullanım avantajı sunar.

Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), gibi ekran özelliklerine sahiptir.32 MP ön kamera çözünürlüğü sayesinde selfie’leriniz artık daha da göz alıcı. Galaxy M52 Çift hat özelliğine sahiptir ve yüz tanıma sistemi vardır.

Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur. Hafızası arttırılabilir.

Dolby Atmos. Ekran Yansıtma (Screen Mirroring). Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON). Gürültü Önleyici 2 Mikrofon, Infinity-O Display, Karanlık Mod (Dark Mode,) ,Kolay Arayüz (Easy Mode), Samsung KNOX, Tek Elde KullanımModu , Ultra High Quality Audio (UHQA),Yüz Tanımlama servis ve uygulamaları ile hayatınızı kolaylaştıracak her şey elinizin altında olacak.

Samsung Galaxy S20 FE 256 GB Snapdragon

 

Samsung Galaxy S20 FE 256 GB Snapdragon
Samsung Galaxy S20 FE 256 GB Snapdragon

SATIN AL

Zarif ve çarpıcı stili ile size harika bir deneyim sunan Samsung Galaxy FE 4500 mAh batarya özelliği ile uzun süre şarjınızı düşünmeden kullanma imkanı sunarken, 6.5 inç büyüklüğünde, IPS LCD ekranı sayesinde benzersiz bir görüntü deneyimi sağlar.

8 GB RAM kapasitesine sahiptir. Arttırılabilir hafızası ile artık daha fazla şey kaydedip,saklayabileceksiniz. Zarif ve renk ve tasarımı ile size bir cep telefonundan çok daha fazlasını sunan Galaxy FE aynı zamanda su ve toza karşı dayınıklılık için IP68 sertifikasına sahiptir.

Hafızası arttırılabilir.

Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), 240 Hz Screen Touch Response gibi ekran özelliklerine sahiptir. Çift hat ve yüz tanıma sistemi vardır. Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur.Acoustic Overload Point (AOP) Mikrofon , Çocuk Modu ,Dolby Atmos,Ekran Yansıtma (Screen Mirroring),Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON),Gürültü Önleyici 2 MikrofonInfinity-O Display,Kablosuz Şarj Etme (4.5W),Kablosuz Şarj ile Başka Cihazları Şarj Edebilme,Karanlık Mod (Dark Mode),Kolay Arayüz (Easy Mode),Samsung DeX,Tek Elde Kullanım Modu,Ultra High Quality Audio (UHQA)Yüz Tanımlama özellikleriyle benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşayacaksınız.

Samsung Galaxy A52 128 GB

 

Samsung Galaxy A52 128 GB
Samsung Galaxy A52 128 GB

SATIN AL

Şık tasarımı,6,5 inç ekran büyüklüğü ve yüksek kamera çözünürlükleri ile benzersiz kullanıcı deneyimi Galaxy A52’de. 189 gr’lık ağırlığı ile ideal bir kullanım sunan A52, 32 MP ön kamerası sayesinde sizi profesyonel bir fotoğrafçı gibi hissettirecek. IP67 su ve toza dayanıklılık sertifikası vardır.

Dolby Atmos ,Ekran Yansıtma (Screen Mirroring),Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON),Gürültü Önleyici 2 MikrofonInfinity-O Display,Karanlık Mod (Dark Mode),Kolay Arayüz (Easy Mode),Samsung KNOX,Tek Elde Kullanım Modu,Ultra High Quality Audio (UHQA),Yüz Tanımlama servis ve uygulamalarına sahiptir. Hafızası arttırılabilir. 4500 mAh pil gücüne sahiptir.

Arttırılabilir hafızası,dilediğiniz kadar video çekip saklayabilmeniz için size avantaj sağlayacaktır. Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) gibi ekran özelliklerine sahiptir. Çift hat özelliğine sahiptir ve yüz tanıma sistemi vardır.

Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur.

Samsung Galaxy A32 128 GB

 

Samsung Galaxy A32 128 GB
Samsung Galaxy A32 128 GB

Ergonomik tasarımı,akıcı ekranı,göz koruma kalkanı ile Galaxy A32 sizi oldukça şaşırtacak.8MP ultra geniş açılı kamerası ve 32MP ön kamerası ile fotoğraf ve videolarınız artık daha geniş açılı ve benzersiz.128 GB hafızasının yanı sıra 1 TB’ye kadar arttırılabilen hafızası ile artık tüm verileriniz elinizin altında.

A32 üretim aşamasında sistemine entegre edilen Samsung Knox güvenlik sistemiyle sizi tüm sanal tehditlerden korur. Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) , Damla Çentikli (Water-Drop Notch) gibi ekran özelliklerine ve Super AMOLED teknolojisine sahiptir.4.5 G desteği vardır. Hafızası arttırılabilir.

Çocuk Modu ,Dolby Atmos, Ekran Yansıtma (Screen Mirroring),Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON),Gürültü Önleyici 2 Mikrofon ,Karanlık Mod (Dark Mode) ,Kolay Arayüz (Easy Mode) ,Samsung KNOX ,Yüz Tanımlama fonksiyonlar Samsung Galaxy deneyiminizi bir üst seviyeye çıkartacaksınız.

Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur. 5000 mAh pil gücü sayesinde uzun süre kesintisiz kullanım sağlar.

Samsung Galaxy M31s 128 GB

 

Samsung Galaxy M31s 128 GB
Samsung Galaxy M31s 128 GB

6,5 İnç ekran,6000 mAh olağanüstü pil gücü,6GB RAM ve arttırılabilir hafızası ile Galaxy M31s ezberlerinizi bozacak.Modern tasarıma sahip gövde rahatça elinize sığarak rahat bir kullanım imkanı sağlar. LED flaşlı ve F1.8 diyaframlı 64 MP’lik ana kamera fotoğraf deneyiminizi üst seviyelere taşıyacak.

Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), 420 cd/m² (nit) Parlaklık , Damla Çentikli (Water-Drop Notch) gibi ekran özelliklerine ve Super AMOLED teknolojisine sahiptir.Tel elle kullanıma uygun ergonomiye sahiptir ve Yüz tanımlama sistemi vardır. . Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur.

Bixby Vision ,Dolby Atmos, Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) ,Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON) ,Gürültü Önleyici 2 Mikrofon, Infinity-O Display ,Karanlık Mod (Dark Mode),Samsung KNOX,Samsung Smart View,Tek Elde Kullanım Modu ,USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme, Yüz Tanımlama özellikleri ile size konforlu bir kullanım sunar. Hafızası arttırılabilir.

Samsung Galaxy A72 128 GB

 

Samsung Galaxy A72 128 GB
Samsung Galaxy A72 128 GB

Galaxy A72 zarif yapısı,6,7 inç ekran büyüklüğü ile göz alıcı bir tasarıma sahip. 32 MP ön kamera ve 64 MP,P12 MP,5 MP,5 MP çözünürlükte arka kameraları ile fotoğraf çekmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Arttırılabilir hafızası anılarınızı ve istediğiniz kadar veriyi özgürce kaydetme imkanı sağlıyor.

Çocuk Modu ,Dolby Atmos ,Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) ,Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON),Gürültü Önleyici 2 Mikrofon ,Infinity-O Display ,Karanlık Mod (Dark Mode),Kolay Arayüz (Easy Mode), Samsung KNOX,Tek Elde Kullanım Modu,Ultra High Quality Audio (UHQA)Yüz Tanımlama gibi geniş servis ve uygulama yelpazesine sahiptir. Hafızası arttırılabilir.

Ayrıca 5000 mAh bataryası kesinti yaşamadan uzun süreli kullanım için ideal bir deneyim sunuyor. Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) gibi ekran özelliklerine sahiptir. Çift hat özelliğine sahiptir ve yüz tanıma sistemi vardır. Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur.

Samsung Galaxy M30s 64 GB

 

Samsung Galaxy M30s 64 GB
Samsung Galaxy M30s 64 GB

Samsung Galaxy M30s, 64 GB ve arttırılabilir depolama alanına sahip, incelikli tasarıma sahip bir telefondur. 6000 mAh bataryası ile uzun süre kesintisiz kullanımın tadını çıkartabilirsiniz. 6.4 inç ekran büyüklüğü ile rahat bir kullanım sağlar.

Type-C şarj girişlidir ve hızlı şarj fonksiyonu bulunmaktadır. Değişir bataryası yoktur. 4 GB RAM’i ile çalıştırdığınız uygulamalar sizi aksatmayacaktır. 16 MP ön Kamerasının yanında arkada bulunan 48 MP, 8 MP ve 5 MP ana kameralarıyla güzel fotoğraflar çekmenizi sağlar. Çizilmeye dirençli cam, Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), 800 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) gibi ekran özelliklerine sahiptir. Çift hat özelliğine sahiptir ve yüz tanıma sistemi vardır. Hafızası arttırılabilir.

Dolby Atmos,Ekran Yansıtma (Screen Mirroring),Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON),Gürültü Önleyici 2 Mikrofon,Infinity-U Display,Karanlık Mod (Dark Mode),Samsung Smart View,Smart Switch,Tek Elde Kullanım Modu,Yüz Tanımlama gibi servis ve uygulamalara sahiptir.

scroll to top