Close

En güzel 12 yüksek bel pantolon

En güzel 12 yüksek bel pantolon

En güzel 12 yüksek bel pantolon

En güzel 12 yüksek bel pantolon hangisi? Her bayanın gardırobunda yer almaya başlayan yüksek bel pantolonlar, nasıl kombinlenir hangi yollara başvurulmalıdır önemlidir. Kot pantolon dünyası içerisinde moda haline dönüşen yüksek pantolonları doğru şekilde kombinlediğiniz zaman fiziğinizin daha güzel şekilde görünmesini sağlamaya başlamış olursunuz. 

Mom Jeans olarak söylenen boru paça en güzel 12 yüksek bel pantolonlar için hangi kıyafet tasarımlarına başvurmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Görsel bir albeni yaratma durumu söz konusu olurken, diğer yandan da boyunuzun daha uzun görünmesini sağlar. Kısa boylu olan bayanlar için yüksek bel pantolon, önemli bir kurtarıcı olma özelliğine sahiptir. Ayrıca bel bölgenizde fazlalıklarınız varsa da toparlanmasına yardımcı olacaktır. En güzel 12 yüksek bel pantolon kombini nasıl yapılır diye merak edenler için işte ayrıntılar.

Yüksek Bel Pantolon ile Ceket Takımlar

En güzel 12 yüksek bel pantolona çok fazla yakıştığından dolayı ceket tercihinde bulunabilirsiniz. Daha havalı bir görünüm yakalamak isteyenler yüksek bel pantolonların üzerine iddialı kısa ceketler alabilirler. Ceketin altına ise, çok fazla abartılı olmayacak şekilde askılı bir body veya t-shirt tercihinde bulunabilirsiniz. 

Aynı zamanda yüksek bel özelliğine sahip kullandığınız pantolonun içerisine rahatça sokabileceğiniz kazakları da kullanabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlarda kombin oluşturabileceğiniz kazaklar, görünümlerinizi daha fazla göz alıcı bir hale getirmeye yardımcı olmaya başlayacaktır. En güzel 12 yüksek bel pantolon kombini konusunda bu yollara başvurabilir ve daha hoş görünüm elde edebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolonda Hangi Ayakkabılar Kullanılmalı?

Kıyafet kadar kullanacak olduğunuz ayakkabının da önemli olduğunun altını çizmemiz gerekir. Fakat en güzeli de yüksek bel pantolon giyeceğiniz zaman pek çok ayakkabı çeşidini rahatlıkla kullanılabilecek olduğunuzdur. Spor ayakkabılardan, dolgu topuk ya da stilettoya kadar pek çok farklı ayakkabı modellerini gönül rahatlığı ile kullanmaya başlamanız mümkündür. 

Hem gündüz hem de gece olmak kaydıyla ne zaman isterseniz de  kombinleme sonrasında dışarıya çıkabilirsiniz. Doğru yüksek bel pantolon kombinleri yaparak fiziğinizi düzgün şekilde ortaya çıkaracaksınız. Aynı zamanda vücudunuzda kötü görünümlere sebebiyet verecek olan bölge, bel bölümlerinizin kapatılmasını sağlar. Tam aksine birbirine eş ürünler kullanarak harika bir vücut görünümü sağlamış olursunuz. 

Kadın yüksek bel Jean pantolon modelleri

Kadın yüksek bel Jean pantolon modelleri hangileri? En trend stillerden olan kadın yüksek bel Jean pantolon modelleri, rahatlığı ile dikkat çekiyor. Rahat olmanın yanında aynı zamanda iş hayatına ve günlük hayata uygun olması ile neredeyse her kadının kurtarıcı parçası oluyor.

Şimdi hep birlikte kadın yüksek bel Jean pantolon modelleri incelemeye ne dersiniz?

En güzel 12 yüksek bel pantolon
En güzel 12 yüksek bel pantolon
 • UGİMPOL Yüksek Bel Ispanyol Kumaş Pantolon 65717
 • HAKKE Deri Pantolon 21mhakkk2307pnt01
 • TRENDYOLMİLLA Mint Yüksek Bel Nervür Dikişli Pantolon TWOSS21PL0093

Sonbahar kıyafetlerinizi bir araya getirecek küçük bir şey arıyorsanız, aramayı durdurmanın zamanı geldi. Yüksek bel pantolonlar en casual kombinlere bile şıklık katacak tek parçadır. Kendi gardıroplarımızda bir elyaftırlar ve kendi dolabınızı eklemek için bir çift satın almayı düşünüyorsanız , okumaya devam edin.

Yüksek belli pantolonlar, siluetlerinin doğası gereği, gözler daha yüksek bele çekileceği için herhangi bir vücut şeklini kum saati gibi gösterir – ve aynı şekilde, bu ekstra uzunluk da ekstra yükseklik yanılsamasını ekler. Ne kadar uzun olursan ol, pantolon ne kadar uzunsa o kadar uzun görünürsün. (Alçak kot pantolonların her zaman vücudunuzu yarı yarıya kesmesinin nedeni budur.)

En güzel 12 yüksek bel pantolon
En güzel 12 yüksek bel pantolon
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Yüksek Bel İspanyol Paça Pantolon TWOAW20PL0094
 • BİKELİFE Siyah Kelebek Baskı Detaylı Yüksek Bel Palazzo Jeans BKL000041
 • HAKKE Yüksel Bel Deri Pantolon 21mhakkk2307pnt01

Uzun yıllar kullanılan düşük bel pantolon modelleri nedeniyle birçok kadının bel bölgesinde görülen yağlanma ve sarkmalar, yüksek bel pantolonlar ile tarihe karışıyor. Kadın yüksek bel Jean pantolon modelleri, bel bölgenizdeki fazlalıkların toparlanmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca kadın tüketicilere yüksek bel imkanı hem kumaş hem de kot pantolonlarda sunuluyor. Kullanım açısından büyük avantaj sağlayan pantolonlar, dilediğiniz her ortamda giyilebiliyor.,

YÜKSEK BEL PANTOLONLARIN KUMAŞI NASIL OLMALI

Polyester / pamuk karışımları ve pamuk / naylon karışımları da iyi seçimlerdir. Pamuk, pantolonları daha nefes alabilir ve temizlemesi kolay hale getirmeye yardımcı olurken, polyester ve naylon onlara dayanıklılık kazandırır. Bunların hepsi, çalışmak ve kirlenmek için giyilmesi gereken pantolonlar için isteyeceğiniz niteliklerdir.

Likralı bir kumaş bu pantolonların olmazsa olmazıdır. Çünkü oturduğunuz zaman karın bölgenizde baskı oluşturmaması ve esneme payının bulunması bu pantolonların kullanılabilir olduğunu gösterir.

En güzel 12 yüksek bel pantolon
En güzel 12 yüksek bel pantolon
 • Buket Büyük Beden Beli Lastik Detaylı Koyu Gri Kumaş Pantolon 1101SKUMAŞ
 • ALEXANDER MCQUEEN Siyah Pantolon AMQ430545QHJ121000-BLACK
 • demdem Salaş Kot Pantolon Siyah Kadın uzucnoktam133462

Kadın yüksek bel Jean pantolon modelleri kullanım kolaylığı amacı ile ince yapıda olan bir kumaş türü tercih edilmesi durumunda en doğru tercih yapılmış olacaktır. Yüksek bel olması sebebiyle vücudunuzun çoğunu kapatan bu pantolonlar kalın yapılı bir kumaştan üretildikleri zaman sizleri bunaltır ve hareket alanınızı da daraltır.

Esneme payının bulunmasının önemli olduğundan bahsettiğimiz yüksek bel pantolonlarda bir diğer bulunması gereken önemli özellik de dayanıklılıktır. Dayanıklı bir kumaştan üretilmediği zaman oturup kalkmalarda hem bel bölgesi hem de kalça bölgesinden esnedikçe yıpranacak olan bu pantolonlar kısa süreli kullanımdan öteye geçemeyeceklerdir.

HER YERE UYGUN BİR YÜKSEK BEL PANTOLON

Belinize kadar uzanan bu ekstra kumaş parçası, şık görünmenin yanı sıra birlikte çekilmiş hissetmenizi de kolaylaştırır. Bir gömleği veya kazağı sürekli aşağı çekip belinizin altına sokmadan içine sokmak için daha fazla alana sahip olacaksınız.

Ancak daha şık bir tarz olmaları onları yalnızca bir ofisin vazgeçilmezi yapmaz. Evet, yüksek belli pantolonlar mükemmel bir iş kıyafeti seçeneğidir, ancak şu anda satın alabileceğiniz ve günlüğünüzdeki her duruma uygun en iyi 12 çifti bulduk .

 

En güzel 12 yüksek bel pantolon
En güzel 12 yüksek bel pantolon
 • TRENDYOLMİLLA Lila Bol Paça Pantolon TWOSS19ST0179
 • adL Düğmeli Apoletli Bol Pantolon 15340676000
 • Tesettür Dünyası Ön Cep Detaylı Pantolon Tsd9902 Mavi TSD9902
scroll to top