Close

En iyi 20 cilt bakım ürünü

En iyi 20 cilt bakım ürünü

En iyi 20 cilt bakım ürünü

En iyi 20 cilt bakım ürünü hangileridir? Karantina sırasında yaslandığımız cilt bakım ürünleri ve rutinleri henüz bir yere gitmiyor olabilir. Akşam yemeklerine, etkinliklere ve dış etkinliklere geri döndüğümüzde, son birkaç aydır abonesi olduğunuz sağlam üst raf hala yerini koruyor.

Her gün çıkan yeni temizleyiciler, kremler, maskeler ve nemlendiricilerle rekabet, cilt kategorisinde şiddetli. Neyse ki, editörlerimizin titiz test standartları ve malzemeler için yüksek eğitimli göz, bu listedeki her şeyin cilt bakım rutininize dahil edilmesine değer olmasını sağlar. İşte bu yüzden sizler için en iyi 20 cilt bakım ürünü listemizi hazırladık.

Belki de yıllık En iyi Güzellik Ödüllerimizi test etmek için en zor ve en sevindirici kategori cilt bakımıdır. Sonuçlar anlık değil. Bazen bir nemlendiricinin cilt bariyerinizi gerçekten güçlendirip güçlendirmediğini veya bu C vitamini serumunun gerçekten koyu lekeleri azaltıp azaltmadığını anlamak haftalar hatta aylar alır. Ama bu yüzden bunu yapıyoruz. Şimdi her zamankinden daha fazla, kendimiz için harika sonuçlar elde etmek istiyoruz, ama özellikle sizin için.

Oldukça muhteşem (ve belki de o kadar da iyi olmayan) eksfoliyatörleri kullanarak temizledik, saymak için çok fazla göz kremine dokunduk ve size bu kapsamlı cilt bakımı kazananları listesini getirmek için en iyi 20 cilt bakım ürünü ile soyulduk.

Cilt bakımı ve cilt bakımı rutinleri her kadın için en sevdiği, rahatladığı, güzellik mağazalarında sık sık dolaşmak istediği, belki parasını en çok harcadığı, hediye almaktan en çok mutlu olduğu, asla ihtiyacı olmasa bile yeni ürünleri en çok denemekten zevk aldığı, influencer dünyasında en çok takip ettiği içerikleri, evet onlar cilt bakım ürünleridir.

Peki yeni bir tane edinmeye ne dersiniz? Biliyoruz elbette ki hayır demeyeceksiniz. O zaman sizlere demek istiyoruz ki, doğru yere geldiniz! Burada sizler için çok mutlu olacağınız ürün önerileri ve içerikler bulunmaktadır. Biz sizi düşündük! Ayrıntılı olarak her yeri taradık ve uygun fiyatlıları da listeledik. Malum hediye sezonundayız. Alalım birer tane daha değil mi?

Belki de tüm cilt tipleri için uygun olan hafif nemlendiricisine, kapatıcı olarak iki katına çıkan göz kremine veya melanin bakımından zengin cilde sahip olanlar tarafından formüle edilen güneş koruyucusuna düşersiniz. Kesinlikle yaptığımız her şeyi seveceğini düşünüyoruz. Ve sizlere daha kolay ulaşım sağlamak amacıyla bu en iyi 20 cilt bakım ürününü kategori halinde sunduk.

En iyi 20 cilt bakım ürünü listemizi kategori şeklinde göreceksiniz. Mesela göz altı için ayrı oluşturduğumuz, nemlendiriciler için ayrı oluşturduğumuz maddeler şeklinde. Bu sayede ihtiyacınız olana olan erişiminiz çok daha kolay ve basit olacaktır. Çok daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın. O zaman şimdi en iyi 20 cilt bakım ürünü listemize yavaş yavaş geçebiliriz.

En çok tercih edilen cilt bakım ürünleri

En çok tercih edilen cilt bakım ürünleri hangileridir? Bu konuda biraz kafanız karışmış olabilir. Ancak sizi anlıyoruz. Piyasada o kadar çok ürün var ki ve hala çıkmaya devam ediyor ki hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda bir duraksıyorsunuz ve emin olamıyorsunuz. Seçim yapmak şimdilerde çok daha zor ve karmaşık.

Temizleyicilerden ve nemlendiricilerden serumlara ve eksfoliyanlara kadar piyasada cilt bakım ürünleri sıkıntısı yoktur. Ancak, çeşitli bileşenlerden bahsetmemek için çok sayıda ürünle, cilt tipiniz için en iyi seçeneğin ne olduğunu bilmek ezici olabilir. En çok tercih edilen cilt bakım ürünleri hangileridir?

En çok tercih edilen cilt bakım ürünleri hangileridir? Akne eğilimli cildiniz, karma cildiniz veya olgun görünümlü cildiniz olsun, ihtiyaçlarınız için en uygun ürünlere bağlı kalmak önemlidir. Benzersiz cilt endişelerinize yönelik bir ürün kullandığınızda, etkili olma olasılığı daha yüksektir.

Evet, cilt bakımı alışverişi eğlencelidir ama aynı zamanda inanılmaz derecede göz korkutucu olabilir. Her gün, her saat, dışarıda mutlak bir zorunluluk olduğunu iddia eden ve onsuz yaşayamayacağınız yeni bir ürün var gibi görünüyor.

Mesele şu ki, kesinlikle aralarından seçim yapabileceğiniz ürün sıkıntısı yok ve en tecrübeli güzellik meraklılarının bile başını döndürmesi için yeterli. Sanki ben de işleri sizin için çok daha kolay hale getirmek için, en iyi 20 cilt bakım ürününü bulmak için yola çıktık.

Genel olarak, cilt bakım ihtiyaçlarınızı ve istenen sonuçları en iyi şekilde karşılayan bir ürün bulmak için her birinin aktif bileşenlerine ve konsantrasyonuna dikkat edin. Her şeyden önce, nemlendirici malzemelerle yapılmış bir formül seçmek isteyeceksiniz, çünkü herkes biraz daha fazla hidrasyon kullanabilir. O zaman şimdi sırada en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri var!

Yağlı ve Akneye Eğilim Gösteren Ciltler İçin

En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • La Roche Posay Effaclar Duo(+) Bakım Kremi Cilt Kusuru Görünümü Karşıtı Akneye Eğilim Gösteren Ciltler
 • La Roche Posay Effaclar Temizleme Jeli Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler Parlama Karşıtı
 • CeraVe Köpüren Temizleyici Seramid İçerikli Normal & Yağlı Ciltler Yüz Vücut
En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • Escabel Yüz Kremi – Arı zehiri Siyah Nokta ve Sivilce Akne Karşıtı Leke Temizleyici Yüz Kremi 
 • Vichy Normaderm Phytosolution Temizleyici Jel Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltler Salisilik Asit
 • Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli 

Normal ve Kuru Ciltler İçin

En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • CeraVe Nemlendiren Temizleyici Seramid&Hyalüronik Asit Kuru & Normal Ciltler Yüz Vücut 
 • Bioderma Sensibio Foaming Gel
 • Bioderma Sébium Foaming Gel

Leke Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri

En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • Jeuvenile Niacinamide %10 + Zinc %1 + Panthenol %3 Cilt Yağı Dengeleyici ve Leke Karşıtı Serum
 • FaceLab Leke Karşıtı Giderici Cilt Bakım Serumu
 • Licape Leke Kremi Ve Cilt Beyazlatıcı 

Nemlendirici Cilt Bakım Ürünleri

En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • Clinique 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici – Moisture Surge Intense
 • Bepanthol Nemlendirici Besleyici Yüz Bakım Kremi 
 • The Purest Solutions 24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri

En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • L’Oreal Paris Revitalift Filler %1.5 Saf Hyaluronik Asit Kırışıklık Karşıtı Serum
 • Sinoz Yaşlanma Karşıtı Mavi Anemon Çiçeği Kremi
 • L’Oreal Paris Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi

Yüz Maskesi Cilt Bakım Ürünleri

En iyi 20 cilt bakım ürünü
En iyi 20 cilt bakım ürünü
 • L’Oreal Paris Paris Saf Kil Detoks Maskesi 
 • L’Oreal Paris Saf Kil Peeling Yüz Maskesi 
 • BONUS: L’Oreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı Yüz Peelingi 
scroll to top