Close

Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Bu mucize serumlar her dakika satıyor! Öyleyse cilt bakımı rejiminiz, serum şeklinde bir başka adıma gerçekten yer açabilir mi? Genellikle gözden kaçan (ve hatta ikircikli kabul edilen), serum aslında cilt bakımı rejiminizin en önemli adımlarından biridir. Niye ya? Serumlar, tüm cilt tipleri için her türlü cilt endişesini hafifletmeye yardımcı olabilecek en konsantre, en etkili cilt bakım maddesi dozunu içerir.

Kırışıklıkları yumuşatmaktan yatıştırıcı kızarıklığa ve size o içten ışıltıyı vermeye kadar, kaliteli bir serum cilt bakım rejiminizde tüm farkı yaratabilir. Bu mucize serumlar her dakika satıyor! Güzellik cephanenize bir tane eklemek istiyorsanız, şimdi size bahsedeceğimiz serumlara iyi bakın deriz.

L’Oreal Paris Revitalift Filler %1.5 Saf Hyaluronik Asit Kırışıklık Karşıtı Serum

Bu mucize serumlar her dakika satıyor
Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Dünyanın her yerinde bir tane satılarak dünyanın en zorlu pazarında kesin bir favori haline geldi. Satış yeteneğinin arkasındaki sebep? Bu mucize serumlar her dakika satıyor! Bağımsız enstitüler tarafından yürütülen birkaç klinik çalışma, formülün çeşitli cilt tipleri üzerinde aşamalı performansını kanıtlamıştır. Sonuçlar, sadece iki haftalık kullanımdan sonra, altı hafta boyunca toplamda %47 ve ince çizgilerde %60 azalma ile kırışıklıkların aşamalı olarak azaldığını buldu. Oldukça etkileyici şeyler.

Ürünün adından da anlaşılacağı gibi, Hyaluronik Asit yıldız içeriktir. Hyaluronik Asit, ağırlığının bin katını suda tuttuğu, cilt yoluyla transepidermal su kaybının doğal sürecini yavaşlattığı ve cildin genç ve dolgun görünmesini sağlamak için nem seviyelerini koruduğu için cilt bakımı dünyasında böyle bir konuşma noktası haline geldi.

%1.5 saf hyaluronik asit içeren L’Oréal’in yüksek konsantre formülü cildin dolgunluğunu hızla geri kazandırır ve susuzluğu gideren bir tekme sunar. Hem yüzeydeki hidrasyonu artırmak için makro hyaluronik asit hem de cildin epidermisine nüfuz etmek için mikro hyaluronik asit içerir.

Güzellik bir yana, Revitalift, ürünlerinde plastik kullanımını azaltmak için L’Oréal’in ambalajlarından selofan ambalajı çıkarma girişiminin bir parçasıdır. Ürünün hayranları, daha pahalı versiyonlara kıyasla bütçe formülünü övdüler. “Bir önceki modelim bundan çok daha pahalı, bu yüzden fiyat farkının büyük bir fark yarattığını görmek ilgimi çekti ve şu anda öyle olmadığını söyleyebilirim.”

Bu mucize serumlar her dakika satıyor! Bir yorumcu, sivilce izlerini iyileştirmek için ürünü kredilendirdi. “Muhtemelen koleksiyonumdaki en iyi cilt bakım ürünü. Cilt çok daha nemli ve canlı görünür ve hissedilir, fondötenden önce uygulandığında size taze bir ışıltı verir.

Cildimin yenilenmesine yardımcı oluyor gibi göründüğü için sivilce izlerime yardımcı oldu. Yağ bazlı ürünlerle veya nemli yüz kremleriyle karıştırmam” diye yazdı. Bir diğeri cildinin “daha ​​hafif ve daha dolgun” göründüğünü ortaya çıkardı.

En iyi cilt bakım serumları

En iyi cilt bakım serumları hangileridir? Birkaç yıl öncesine kadar, serum kullanmanın mantığını gerçekten göremiyordum. Nemlendiricimin cildimin ihtiyaç duyduğu her şeyi yapabileceğini düşündüm ve bu sadece cilt bakım şirketlerinin tüm paramı çalmak için yaptığı bir oyundu. Açıkçası, ciddi şekilde yanılmışım. 20’li yaşların sonundaki o belirgin ince çizgiler (siliktiler, ama oradaydılar) kırpılmaya başladı ve cildime düşündüğüm kadar titizlikle bakmadığımı fark ettim.

Serumların övündüğü besleyici ve yüzey yenileyici bileşenlerin süper konsantrasyonlarının bir cilt bakım rejiminde sadece yardımcı olmakla kalmayıp hayati olduğu da çok açık hale geldi. Sonuçlar için, yaşlanmayı geciktirme sektöründe biraz araştırma yapmaya başlamam gerekiyordu ve bunu hızlı yapmak zorundaydım. En iyi cilt bakım serumları hangileridir?

Bu birkaç yıl boyunca, bir serum meraklısı oldum. Kendi kornamı çalmak istemiyorum ama yüzlerce serumu test ettim ve hangilerinin işe yaradığını ve hangilerinden devam etmem gerektiğini not ettim. Cildimin parlaklığında, tonunda ve dokusunda, düzgünlüğünde, elastikiyetinde, dolgunluğunda ve evet, ince çizgi ve kırışıklıklarda azalma fark ettim. Aşağıda, cildinizle ilgili endişeleriniz ne olursa olsun, tuzlarına değdiğini düşündüğüm yüz serumlarını bulun. Çünkü gerçekten, ihtiyaçlarınızı karşılamayan (ve bu da oldukça pahalıya mal olacak) cilt bakımı için paranızı boşa harcamanıza gerek yok.

En iyi cilt bakım serumları hangileridir? Serumlar söz konusu olduğunda en iyinin en iyisi için kaydırmaya devam edin.

Neutrogena Cellular Boost Kırışıklık Karşıtı Konsantre Bakım Serumu

Bu mucize serumlar her dakika satıyor
Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Etkili sonuçlar (ve çok daha az para) için Neutrogena’nın bu iyi değerlendirilmiş seçeneğini deneyin. Formülü, kaz ayakları, alın ve yanak kırışıklıkları gibi foto yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olan ve aynı zamanda cildinizin tonunu aydınlatan ve dokusunu geliştiren bir bileşen olan hızlandırılmış retinol SA’nın bir karışımını içerir.

Formül, gençlik artırıcı faydalarına ek olarak, cildinizdeki nemi yenileyerek dolgunlaştırmak ve nemlendirmek için hyaluronik asit içerir. Ayrıca, nemlendirici görevi gören ve cildi yumuşatırken nemi cilde hapsetmeye yardımcı olan cilt bariyerini destekleyen gliserin içerir.

Sevdiklerimiz

  • Yaş çizgilerini uygun maliyetli bir şekilde azaltır
  • Yüz kalıntısı bırakmaz
  • nazikçe pul pul dökülür

Sevmediklerimiz

  • Hassas ciltler için uygun olmayabilir
  • Güçlü parfüm kokusu

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 30ml

Bu mucize serumlar her dakika satıyor
Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Bu leke gidericideki adaş bileşenlerin her ikisi de cildi kendi yollarıyla temiz tutmaya yardımcı olur. Niasinamid (aynı zamanda B3 vitamini olarak da bilinir) kızarıklık ve iltihaplanmayı (her ikisi de genellikle sivilce ile birlikte gelir) azaltmaya yardımcı olmak için en iyi seçimdir ve ayrıca cilt tonunu da aydınlatır.

Bu arada çinko, yağ üretimini dengelemeye yardımcı olan bir mineraldir, akneye yatkınsanız her zaman iyi bir şeydir. Her yerde birkaç damla kullanın, ancak C vitamini içeren başka herhangi bir cilt ürünü kullanıyorsanız, niasinamidin C vitamini bütünlüğünü etkileyebileceğinden alternatif olarak kullanmak en iyisidir. Gözden geçirenler, yalnızca cildini nasıl koruduğu hakkında yorum yapmıyor berraktır, aynı zamanda yağı ne kadar sıkıştırır ve gözeneklerinin görünümünü en aza indirir.

Sevdiklerimiz

  • Renk bozulmasını giderir
  • Geniş gözenekleri küçültmeye yardımcı olur
  • Uygun maliyetli

Sevmediklerimiz

  • Biraz kalıntı bırakabilir

Estee Lauder Yaşlanma Karşıtı Serum – Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu

Bu mucize serumlar her dakika satıyor
Bu mucize serumlar her dakika satıyor

Şimdiden söylüyoruz evet çok pahalı ancak verdiğiniz paraya değiyor mu? Bizce evet değiyor! O tam olarak bir mucize. Cildinizi bir serum ile ödüllendirmek istiyorsanız o serum kesinlikle budur! Yaşlanmanın tüm negatif etkilerine karşı güçlü bir savunma, hızlı onarıcı etkisi ile gençliğinizi ortaya çıkaran mucize formül.

İçerisinde barındırdığı daha fazla hiyalüronik asit sayesinde cildin kolajen üretimini artıran onarıcı gece serumu, sadece tek bir uygulama sonrasında bile gözle görünür etkilere kavuşmanızı sağlıyor. İlk uygulama sonrasında dahi neme doymuş, daha dolgun bir cilt görünümüne kavuşabilir.

scroll to top