Close

En iyi 12 film atıştırmalıkları

En iyi 12 film atıştırmalıkları

En iyi 12 film atıştırmalıkları

En iyi 12 film atıştırmalıkları ile geldik! Ev eğlencesinin altın çağındayız. Disney Plus, HBO Max, Netflix ve Hulu arasında ve her ay ortaya çıkan yenileri… Ve her şey yolunda ve züppe olsa da, film aperatifleri yemeden bir film maratonuna sahip olamazsınız.

Film izleyenler, atıştırmalık sevenler ve sizin gibi insanlara göre sıralanmış en iyi sinema atıştırmalıklarının listesi. “Hepimiz Lobiye Gidelim, Lobiye Gidelim, Lobbeeee’ye Gidelim, Kendimize Atıştırmalık Alalım!” Hepimizin film izlerken keyif aldığımız favori atıştırmalıklarımız vardır.  Bu liste, en popüler sinema şekerlemelerinin yanı sıra tuzlu atıştırmalıklar, içecekler ve dondurulmuş atıştırmalıklar – her tür sinema salonu yemeğini içerir. Film izlerken ne yiyorsunuz?

Film atıştırmalıklarını düşündüğünüzde, aklınız muhtemelen patlamış mısıra atlar. Ve bu tamamen anlaşılabilir olsa da, sıradan film atıştırmalıklarından daha azını düşünmek için sinema imtiyaz çizgisinin dışında düşünmeye karar verdik. Bu yüzden, bir dahaki sefere bir Netflix için koltuğa kıvrılıp dinlenirken tadını çıkarabileceğiniz en iyi 12 film atıştırmalıklarından bazılarını topladık.

Herkes sinemaya gitmenin en iyi yanının yemek olduğunu bilir. (Üzgünüm, film yapımcıları.) Ama ne yazık ki, tüm atıştırmalıklar eşit yaratılmamıştır. Burada, en kötüden en iyiye, en iyi 12 film atıştırmalıklarından bazılarını sıralayacağız.

Ve şöyle de güzel bir haberimiz var ki bu listemizde gluten tüketmeyen, sağlıklı atıştırmalık arayan, sağlıklı şeker tüketen film severleri de düşündük. Bu yüzden en iyi 12 film atıştırmalıkları listemizde aynı zamanda sağlıklı atıştırmalıkları da göreceksiniz.

Sinema işinin tamamen filmlerle ilgili olmasını bekleyebilirsiniz, ancak çoğu sinema aslında paralarını yiyecek satarak kazanır. Bu, maaş çekinin çoğunun ailesi için atıştırmalık satın alırken yok olduğunu izleyenler için sürpriz olmayacak, ancak yemeğin genel film deneyimi için ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor. Hepimiz tavizlerin bir mağazada maliyetinden çok daha pahalı olduğunu biliyoruz, ancak yine de filmlerde yemek yiyebilmek için fazladan hamurları seve seve çatallıyoruz.

Atıştırmalık tercihleri ​​son derece kişiseldir ve genellikle küçüklüğümüzden beri yediğimiz şekerlemelere bağlı kalırız. Başkasının lezzetini yutmak istemeyiz, ancak bazı film atıştırmalıkları nesnel olarak diğerlerinden daha iyidir. Zor kazanılan paranızı hangi ikramlar harcamaya değer ve hangileri çöpe atılmalı? Bu en iyi 12 film atıştırmalıkları rehberi, sizi hak etmeyen atıştırmalıklarla zaman kaybetmenizi önleyecektir.

Sağlıklı film atıştırmalık

Sağlıklı film atıştırmalık deyince aklınıza neler geliyor? Elbette ki gluten içermeyen, şeker oranı düşük, karbonhidrat oranı asla rahatsız etmeyen, zararlı tatlandırıcılardan arınmış, diyetisyenlerin öfkelenmeyeceği ve yedikten sonra pişmanlık yaratmayan, göbeklerin şişkin olmayacağı ancak film gecelerine eşlik edebilecek sağlıklı film atıştırmalıkları!

Sakin olun, eğer dikkatli bir araştırmacı ve besin değerlerini okumayı bilen biri iseniz bu tahmin ettiğiniz kadar da zor bir şey olmayabilir. Ancak yalnızca atıştırmalık alışverişinde değil, günlük hayatınızda yaptığınız her alışverişlerde arkadaki besin etiketini okumanızı öneriyoruz. Bu gerçekten çok önemli bir noktadır. Hele ki konu sağlıklı yiyecek ve içecekler bulmak olduğunda.

Çünkü bazen sağlıklı diye aldığınız yiyecek ve içeceklerin içerisinde zararlı tatlandırıcılar olabiliyor. Veya aldığınız glutensiz kurabiyelerin yağ oranı glutenli olanlardan çok daha fazla olabiliyor. Bu yüzden elinize aldığınız ilk an arkasını çevirip besin etiketlerini okumanız gerekmektedir. Kilo vermek veya sağlıklı beslenmek isterken çok daha fazla zararı vücudunuza almak istemezsiniz.

En iyi 12 film atıştırmalıkları listemizde sizlere hem sağlıklı film atıştırmalıklarından örnekler verirken hem de normal olarak diğer şeker ve tuz canavarlarından da örnekler vereceğiz. Bu yüzden hangi bölümde olduğunuza dikkat edin diye şimdiden uyarıyoruz. İyi seyirler diliyoruz.

Sağlıklı atıştırmalık arayanlar burada mı?

Şimdi ilk sırada sağlıklı film atıştırmalıklarından bahsedeceğiz. Hazırsanız sepetleri doldurmaya başlayalım!

En iyi 12 film atıştırmalıkları
En iyi 12 film atıştırmalıkları
 • Wefood Glütensiz Yulaflı & Cevizli Çikolata 50 gr 8682392174778
 • Seed’n Grains Glutensiz Karabuğday Patlağı (125gr) Seed10003
 • Humm Organic Organik Karma Tatlı&tuzlu Atıştırmalık Paketi 11 Adet mixpaket04
En iyi 12 film atıştırmalıkları
En iyi 12 film atıştırmalıkları
 • slimplus 3’lü Paket Raw Bites Mix Paket 60gr MXPKT-003
 • GLUTENSİZ FABRİKA Çipo Mix Paket (3 Adet) Glutensiz Sağlıklı Atıştırmalık cipomix
 • Bobonuts Bobo Nuts Muz Çeşnili Kaju Fıstığı 120g ACGLWZ45

Şeker ve tuz canavarları burada mı?

Şimdi ise sıra ”sağlıklı atıştırmalık da ne demek, öyle tadı tuzu çıkmaz” diyenlerde! O zaman bakalım en iyiler onlar için neler.

En iyi 12 film atıştırmalıkları
En iyi 12 film atıştırmalıkları
 • Kahve Dünyası Bonte Sütlü Çikolatalı Portakal Parçacıklı Kova 400 gr 13.330.3050.0035
 • Patiswiss Sütlü, Bitter, Beyaz Ve Ruby Çikolata Kaplı Portakal Dilimi Seti (4 X 80 Gr) 8699413136226
 • Bauli Pandoro Kek 750gr BPAK
En iyi 12 film atıştırmalıkları
En iyi 12 film atıştırmalıkları
 • Macaron Sepeti 24’lü Makaron Kutusu MCRNSPT24
 • TAYAŞ Milkplus Çilekli & Yoğurt Aromalı Sütlü Yumuşak Şeker 80 Gr. 8690997080967
 • FIORELLA Minis 300 Gr. (1 Kutu) T215
scroll to top